The Vampire Diaries (Upíří deníky) Jules

Jules

Jules

Masonova kamarádka, která pomůže Tylerovi překousnout jeho vlkodlačí stránku.

Sezóny 1
2010 - 2011

Jules je vlkodlak a jejím dobrým přítelem je Mason Lockwood, se kterým byla ve smečce vlkodlaků a ráda s ním surfovala. Po zmizení Masona se Jules vydává do Mystic Falls, kde se dozví nelítostnou zprávu, že Mason byl zabit upíry Damonem a Stefanem Salvatorovými. Proto svolá do města svou smečku vlkodlaků, kteří se chtějí pomstít.

Jules nejdříve zvyklá Tylera, když mu řekne, že jeho strýček Mason byl zabit upíry. Tyler vůbec do teď o upíří existenci nevěděl, proto ho to dost vezme, když se dozví, že i jeho blízká „kamarádka“ Caroline patří mezi ně. Jules společně se svojí smečkou napadnou bratry Salvatory, aby se mohli pomstít. Bratři jsou ale zachráněni Elijahem, který slíbil, že bude chránit přátele Eleny. Vlkodlaci společně s Jules mají nový plán – odevzdat Elenu Klausovi a zlomit tak falešnou kletbu Slunce a Měsíce. Znovu Salvatorům a Eleně pomůže Elijah.


Jules se rozhodne pomoci Tylerovi s vyrovnáním, že i on je vlkodlak, a proto spolu opouštějí Mystic Falls. Po nějakém čase se ale oba vracejí, protože Tyler chce vidět svou zraněnou matku, která si ublížila. Jules je ale chycena Klausem a poté, co selže plán obětovat Tylera v Klausovo rituálu, přichází na řadu Jules. Jules je obětována za vlkodlaky, umírá a pomůže tak Klausovi stát se prvním hybridem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elis Malfoy

Hnusná potvora. Nesnáším jí za to co udělala Caroline a Rosemary

14.8.2020 | 21:53:48

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás