The Vampire Diaries (Upíří deníky) Nadia Petrova

Nadia Petrova

Nadia Petrova

Dcera Katherine.

Sezóny 1
2013 - 2014

Nadia Petrova je upír a členka Poutníků. Je též dcerou Kateriny Petrovny, což z ní dělá Eleninu příbuznou. Přestože není moc známo o jejím životě, víme, že strávila 500 let hledáním své matky. Nadia se orientovala více v minulém čase než v přítomnosti. O své matce a jejím životě toho věděla hodně na to, že se s ní poprvé setkala až po několika staletích.

Když byla Katherine ještě člověk, tak byla traumatizovaná ztrátou své dcery, a když zjistila, že je naživu, tak to pro ni hodně znamenalo. Nadia na tom byla podobně, protože se zoufale snažila najít svou biologickou matku, což ji dovedlo i k tomu, že se proměnila v upíra, aby měla více času ji najít.


Aby našla svou matku, stala se členkou Poutníků a začala spolupracovat s Gregorem, který se do ní nakonec zamiloval. Ti dva pak měli za úkol najít Silase, který se po 2 000 letech probudil. Poutníci jej totiž chtěli vyléčit z nesmrtelnosti a zabít. Brzo byly pravé záměry Nadii, najít Katherine, odhaleny a ona se s ní více jak po pěti stech letech setkala.

Nadia Petrova je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás