The Vampire Diaries (Upíří deníky) Olivia Parker

Olivia Parker

Olivia Parker

Čarodějka klanu Gemini a dvojče Lucase.

Sezóny 2
2014 - 2015

Olivia je čarodějkou klanu Gemini a dvojčetem Lucase. Liv navštěvovala Witmorskou univerzitu, kde jsme se s ní seznámili jako s nezkušenou čarodějkou, která hledala pomoc u Bonnie. Liv však byla ve skutečnosti mocná čarodějka, která byla spolu ses svým bratrem poslána klanem, aby zastavila Markose a Poutníky.

Caroline pak Lukovi zlomila vaz, takže ho poslala na druhou stranu a Liv byla nucena provést kouzlo, které umožňovalo vzkřísit zemřelé. Liv vzkřísila Luka, který viděl, jak je slabá a zakázal jí v kouzle pokračovat, takže Damon s Bonnie zůstali uvězněni v paralelním světě, který se bortil.


Liv poté opět navštěvovala univerzitu Whitmore a začala chodit s Tylerem Lockwoodem. Liv na něj dohlížela a dělala vše proto, aby se nespustil jeho vlkodlačí gen. Liv a Luke se později opět setkali se svou starší sestrou, Jo, a podělili se s ní o to, že až bude oběma sourozencům dvacet dva let, tak se na své narozeniny musí spojit, a ten, který bude silnější přežije a bude mocnější než kdy jindy a slabší dvojče zahyne.

Liv byla zabita Tylerem, když mu dala svolení a požádala ho, aby ji zabil, aby v něm spustila vlkodlačí gen, což by mu umožnilo zahojit jeho rány, které mu způsobil Kai.

Olivia Parker je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás