The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Olivia Parker

Olivia Parker

Čarodějka klanu Gemini a dvojče Lucase.

Sezóny 2
2014 - 2015

Olivia je čarodějkou klanu Gemini a dvojčetem Lucase. Liv navštěvovala Witmorskou univerzitu, kde jsme se s ní seznámili jako s nezkušenou čarodějkou, která hledala pomoc u Bonnie. Liv však byla ve skutečnosti mocná čarodějka, která byla spolu ses svým bratrem poslána klanem, aby zastavila Markose a Poutníky.

Caroline pak Lukovi zlomila vaz, takže ho poslala na druhou stranu a Liv byla nucena provést kouzlo, které umožňovalo vzkřísit zemřelé. Liv vzkřísila Luka, který viděl, jak je slabá a zakázal jí v kouzle pokračovat, takže Damon s Bonnie zůstali uvězněni v paralelním světě, který se bortil.

Liv poté opět navštěvovala univerzitu Whitmore a začala chodit s Tylerem Lockwoodem. Liv na něj dohlížela a dělala vše proto, aby se nespustil jeho vlkodlačí gen. Liv a Luke se později opět setkali se svou starší sestrou, Jo, a podělili se s ní o to, že až bude oběma sourozencům dvacet dva let, tak se na své narozeniny musí spojit, a ten, který bude silnější přežije a bude mocnější než kdy jindy a slabší dvojče zahyne.

Liv byla zabita Tylerem, když mu dala svolení a požádala ho, aby ji zabil, aby v něm spustila vlkodlačí gen, což by mu umožnilo zahojit jeho rány, které mu způsobil Kai.

Olivia Parker je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Moc som ju nemusela. Bola arogantná a namyslená

6.6.2021 | 18:51:48

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama