The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Thomas Vincent Fell III.

Thomas Vincent Fell III.

Vedoucí komunitní milice, která bojuje proti nadpřirozenu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Tripp Cooke se narodil a vyrůstal v Mystic Falls. Poté se jeho rodiče rozešli a on zůstal s matkou, takže si nechal i její rodné příjmení. Trippova manželka Kris byla zabita neznámým upírem, který nechal Trippa věřit, že umřela při autonehodě, kterou Tripp způsobil.

Stál v čele komunitní milice, jež se skládala z mladých lidí, kteří by udělali cokoli, aby ochránili své město. Spolu s šerifkou "Forbesovou ":character:118 bojoval až do své smrti, aby ochránil Mystic Falls.


Thomas Vincent Fell III. je…

  • manželem Kris (†)
  • vzdáleným potomkem Thomase Fella (†), Honorie Fell (†) a Franklina Fella (†)
  • vzdáleným příbuzným Tobiase Fella, Logana Fella, Meredith Fell, Blair Fell, Tiny Fell a Valerie Fell

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Celkem borec :-) Ale jinak spíš nepřekvapí neurazí :-/

20.3.2017 | 12:06:56

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama