The Vampire Diaries (Upíří deníky) Vallerie Tulle

Vallerie Tulle

Vallerie Tulle

Úplně první heretička.

Sezóny 1
2015 - 2016

Vallerie je první členkou heretiků. Poprvé jsme ji mohli spatřit, když jsme se ocitli ve vězeňském světě, který byl zasazen do roku 1903. Tam byla uvězněna spolu s Lily, Oscarem, Norou, Mary Louise, Beauem a Malcolmem.

Předtím, než se Vallerie stala heretičkou, byla vyhnána z Gemini klanu, protože neměla vlastní magii, ale z ostatních ji vysávala. Klan ji považoval za zrůdu a vykázal ji. Poté se stala sestřičkou v sanatoriu, kde potkala Lily. Když se Lily proměnila v upíra, tak se ty dvě sblížily, a Lily vzala osiřelou Vallerii pod svá křídla. Poté Lily poslala Vallerii, aby zkontrolovala jejího syna, Stefana.


Vallerie se do Stefana zamilovala, což skončilo krátkým dováděním a Vallerie skončila těhotná. Poté odešla s Julianem, ale když se dozvěděla o svém těhotenství, chtěla Lily a Juliana opustit a vrátit se ke Stefanovi. Julian to však zjistil a věděl, že by to rozptylovalo Lily, tak se rozhodl Vallerii zbít, dokud nepotratila.

V hlubokém žalu a zoufalství si Vallerie vzala život, a protože zemřela s Lilyinou krví v těle, stala se prvním členem heretiků. O tom, co jí provedl Julian, nikomu neřekla více než jeden a půl století.

Několik dalších století pak cestovala spolu s heretiky, Julianem a Lily po Evropě. V roce 1903, když se všichni vrátili do USA, je klan Gemini přepadl a uzamkl ve vězeňském světě za to, že v Evropě masově vraždili. Nakonec je osvobodil z tohoto světa Malachai Parker.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Skvělá holka.

10.11.2016 | 19:10:36

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás