The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

4x11 - Catch Me If You Can - Extended Promo - CZ titulky

4x11 - Catch Me If You Can - Extended Promo - CZ titulky

Na titulcích se stále pracuje, dlouhou chvíli si ale můžete zkrátit trailerem na příští epizodu, kde Jeremy doslova musí běžet o život…

0 0
18.1.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /22

Klarolineforever

No tak to potěš pán Bůh!

18.1.2013 | 21:21:38
TNoty

Co?? :)

18.1.2013 | 23:05:29
kllenka

tak to abychom se připravily- Stefa bude kopat o sto šest, čumět jak blb a fňukat jak ..... no…averze vzrostla. Z toho proma nic moc nenastudujeme- tak snad trochu D a E tam bude (trochu víc-hodně) :o)

18.1.2013 | 23:10:05
I like Stefan

Tohle promo mi připomíná takový ty horory, jak tam ti lidi utíkají před bandou zombíků a pak se někde zavřou a oni to opklíčí a vpadnou tam a buď zombíci všechny snědí nebo ty zombíky všechny zabijou, nebo spíš zničí, nic moc se stoho fakt dostat nedá.

19.1.2013 | 0:01:22
Milhaus4815162342

I když jsem tým Stelena, tak musím říct , že jsem opravdu rád, že je Rebekah ovlivnila a řekli si to všechno pěkně natvrdo. Jsem rád, že už je mezi nimi naprostý konec, protože už mě to nebavilo. Teď jen doufám, že si Stefan začne s Rebekhou. Jinak by mohlo být ještě víc scén s Hayley, to je pro mě totiž nejhezčí holka v seriálu:):D

19.1.2013 | 2:02:28
Klarolineforever

kllenka: Newím o co ti furt jde. Chtěla si Delenu, máte jí. Jestli se Stefan bude litovat nebo né, to už není tvoje věc. Nejradči byste ho asi v TVD už neviděli co?Ale to spíš Damonka dloouho neuvidíte. I like Stefan:Ten horor jsem viděla, jen si ted´ nemůžu vzpomenout na jméno :D Milhaus:Taky jsem ráda že už to je venku, jo bylo mezi nimi už dusno, ale nemění na tom nic že to Deleně nepřeju :D Jinak jo Stefan s Rebekah bude zas něco mýt(bože můj) A řekla bych že nejhezčí holka v seriálu je Kath a Car a pak i hayley ale i Meredith

21.1.2013 | 15:17:35
kllenka

klarolineforever: co bych asi měla, já narozdíl od tebe koukám na celý seriál a posuzuji všechny postavy. To je snad logické. To že fandím D a E, neznamená ,že se nevyjádřím k ostatním. A pokud se postava chová dle mě debilně tak to i napíši. Že mu napsali takovou roli, s tím já nic neudělám…A ano mám 3 díl -vždy pár minutek, trochu Deleny a co jako? Tys měla 3 serie Stefíka a Elenu- tak co má být!!!! A nechápu to tvé, že Damonka neuvidíme…A Stefa chtě nechtě do seriálu patří, tak co plácáš, že ho nechceme vidět- chceme, ale aby se třeba začal chovat normálně. Ale bohužel scénáristi zřejmně přemýšlí jinak :op Měla by sis rozšířit obzory než někoho začneš napadat .

21.1.2013 | 17:22:54
Klarolineforever

A jak by se měla asi podle tebe chovat normálně?!Podle mě se chová až moc normálně. Já třeba taky nemám ráda DAmona a neříkám tady jeho vlastnosti, které nenávidím!A navíc celé 3 serie jsem Stelenu neměla, nezapomen že jak se Stefan za tvého Damonka objetoval, tak mu to tedy jeo bráška pořádně oplatil a tím mu skazil celý vzhtah, který zasahuje až do téhle serie. Vím, vím že jde i o to pouto, ale pokovad´ říkala Plecka, že se S ním rozešla i kvůli tomu že už ke Stefanovi necítí to co dřív(viz 2 serie!) A jestli to newíš o tom že Damona neuvidíte, tak to potom…Scénaristi totiž chystají udělat děj, tak jak to bylo v knížce"!Aneb Damon zemře a pak se stane člověk(ale až v 6. serii)PŘEK­VÁPKO!!

21.1.2013 | 19:21:10
Goodies

Klarolineforever: Nevím, kdes vzala informaci, že tohle chystají do 6té série, když se ani neví, jestli se vůbec šestá série bude točit. Navíc se celou dobu spekuluje, že má Damon umřít už v téhle sérii na pár dílů, to jediné se zatím mluvilo, ale to je buřt. Nevím, co máš věčně za problém, že tady někdo diskutuje a rozebírá postavy. Každému je jedno, jestli tu budeš nadávat na Damona nebo ne, ale piš k věci! To, že tady píšeš, že na nikoho nenadáváš, je akorát výkřik do tmy. Pokud tu někdo nebude urážet a napadat přímo mě, tak je mi u řiti, co si na koho píše. Samozřejmě pokud ale budu chtít a budu k tomu mít co říct, tak to okomentuju z mého úhlu pohledu! Tak se tady pořád nepiplej v tom, kdo co na jakou postavu řekl a řeš děj, jestli k tomu máš co říct.

21.1.2013 | 20:02:39
Garia

Ano.. a to co vědí (nebo možná ani nevědí) zatím pouze scénáristi, to ví i tady Klaroline :D Stejně tak jako si je i naprosto jistá, že 6. série bude.. a vůbec. Proč se jí vlastně nezeptáme rovnou, jak to bude probíhat v následujících dvou letech? Jsme tak hloupí všichni, když tu na vývoj čekáme týden co týden a můžem se přitom zeptat.

21.1.2013 | 20:04:17
kllenka

mám také pro tebe překvápko! je to jen seriál, tudíž je hold pro tebe novinka že se tam postavy vyvíjí a seriál má většinou svůj děj, že...... Na začátku jsem rozebírala tamtu postavu pro onohle, no a teď jelikož jsme ve 4 serii rozebírám jinou postavu pro toto. Od toho to tu slouží,napsat svůj názor. Až mě vytočí Klaus, rozeberu jeho- to je pro Tebe překvápko,že??? A jestli Damon umře, …je to zase děj seriálu- a může nebo nemusí se mi líbit. A také na to mohu libovolně reagovat!

21.1.2013 | 20:07:34
Klarolineforever

Neboj se já vím že to je jen seriál! A klidně si probírej koho chceš, ale tady na trailer na další díl se to podle mě nehodí. A nemusíš být až tak arogantní. Se nedivím že máš ráda Damona!

21.1.2013 | 20:24:18
Klarolineforever

A já se tady k tomu už dále nebudu vyjadřovat!Je to k ničemu, jako bych mluvila k někomu který to druhým uchem vypouští ven, takže..Chodím na hodně stránek oledně TVD, ale tady pořádně skřípe teda. Takže se dál tady vyjadřovat nebudu(pokud to tedy nebude něco extra) ZBOHEM!

21.1.2013 | 20:27:22
Goodies

Klarolineforever: Já myslím, že si pleteš pojmy s dojmy. Že má někdo jiný názor a umí si ho obhájit, ještě neznamená, že je to něco špatného, ale chápu, že to lidi nemají rádi a hned se ohánějí arogancí. A nechápu, proč by se to k traileru nehodilo, tady každý řeší všechno jak v diskuzi tak u trailerů a zatím si teda nikdo nestěžoval, ani nevím, proč by měl. Pokud vím, tak je ještě pořád svoboda slova. A jestli nikdo neuráží přímo tvou osobu, tak nevidím problém tady psát cokoliv, co se týká seriálu a postav v něm.

21.1.2013 | 20:36:33
Goodies

No jestli se na těch ostatních diskuzích hádáte jeden přes druhého, proč ten nadává na toho a ten na toho, tak to potěš koště:D Nebo další varianta je, že tam nikdo neřekne na nikoho nic špatného, ale v tom případě si neumím představit, co by se tam tak mohlo řešit…

21.1.2013 | 20:40:04
kllenka

klarolinforever: a víš ty co? jelikož jsem tak arogantní, tak ti přitakám- mám ráda Damona! Sedí mi jeho chování, vyjadřování a když nad tím přemýšlím…nemám mu co vytknout…je úžasný :o) Spokojená? Konečně jsem s Tebou v něčem za jedno.

21.1.2013 | 21:35:10
TNoty

klarolinforever: chceš říct,že příznivci Damona jsou arogantní,sebes­třední a namyšlení? No,to bude docela problém. Protože lidí co mají rádi Damona je víc než těch co Stefíka…ale na jednu stranu díky bohu…pokud si myslíš,že ti co mají rádi Damona jsou povahově stejní tak víc takovejch ufňukanejch blbů jako Stefan bych asi neskousla…mam radči sebevědomí lidi než ty co umí věčně jen fňukat a stěžovat si jak je všechno na hovno…což vypadá,že bude trochu tvůj případ když už chceš někoho napadat za povahu! a sbohem :D

22.1.2013 | 21:44:18
kllenka

TNoty: jisté vyjadřování zde beru s nadhledem :o) Stále někomu vysvětlovat proč rozebírám onu postavu pro tohle, a proč nenapadám svou oblíbenou postavu pro toto- to je jak v mateřské školce :o) A když někdo neví kudy kam- začne tě urážet, ba co víc srovnavat s postavou…a tomu se musím jen smát :o)

23.1.2013 | 16:13:56
I like Stefan

NO já si myslím, že rozhodně ne, protože musím říct znám hodně Delen, ale někdy mi pripadá, že čím víc chodím na tuhle stránku, tím víc nemá rád Damona v poslední době se mi zdá trapný, už se s ním ani nezasměju, na druhou stranu Stefan mě stále nepřestává bavit, takže stále víc ho mám raději než Damona. A otázka na závěr tím si TNoty chtěla říct že všichni Steleny jsou ufňukanci?

23.1.2013 | 16:21:18
kllenka

I like Stefan: …k tomu se mohu vyjádřit i já …TNoty reagovala, když klarolineforever začala arogancí napadat lidi osobně (konkrétně mě), …a zřejmě proto že mám ráda Damona a nelíbí se jí můj názor:o)

23.1.2013 | 16:27:53
kllenka

I like Stefan: a ohledně Damona a Stefíka, …je vidět kdo koho má rád a proč. Mě nebaví zase Stefík a Damon je skvělej, baví mě. :o) Máme hold rozdílné pohledy proč a za co ty své oblíbence máme rádi … :o)

23.1.2013 | 16:53:39
TNoty

i like Stefan:no klarolineforever si o to sama řekla…že když má kllenka ráda Damona je stejně arogantní. vsadím se,že ani pořádně neví co to je :D …reagovala jsem pouze na to co tu zase psala za nesmysli…bohužel nedokáže snést kritiku na Stefana,ale to je čistě její problém. Když tu třeba klenka píše,že ho má ráda napíše aspoň proč…ale klarolineforever jen pláca a ani pořádně nedokáže říct proč se ho vlastně zastává…a už je tak zoufalá,že tu sama napadá,že je někdo arogantní! Dobrý…nemáš rád Damona a já to beru a je mi to i docela jedno :) nebudu ti hnedka na to odpovídat tím,že se stejně ufňukanej jako on…nemám k tomu důvod…

23.1.2013 | 17:25:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama