The Vampire Diaries (Upíří deníky) Druhá ukázka z epizody Postcards from the Edge

Druhá ukázka z epizody Postcards from the Edge

Druhá ukázka z epizody Postcards from the Edge

Bonnie se snaží zjistit něco víc o tajemné lovkyni upírů a Mary Louise musí přihlížet, jak se spolu Bonnie a Nora dobře baví.

12 0
12.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Car

jak hodnotíte ten dnešní díl? musím říct, že mě se to líbilo, víc než ten minulý, konečně trochu Bonenzo :-) bylo to hrozně cute je vidět spolu, myslím, že to tam docela zajiskřilo byť to byla jen chvilička, trochu mě štve jak se Mary vtírá pořád k Noře, ale trochu ji chápu pač Nora je vážně skvělá :-)

jsem ráda, že se Stefan konečně zbavil Juliana a dal Damonovi přes držku, naopak chudák Caroline myslím, že prožije ještě krušné chvilky co se týče toho magického těhotesntví :-(

a ten závěr…upřímě jsem čekala, že Damon,, podlehne,, kouzlu jiné ženy mnohem dřív než až v půlce série každopádně jak se pak ukázalo nevybral si na to zrovna dobrou kandidátku, ale díl byl super lepší než ten předchozí :-)

#2 VampKošilka
12.2.2016 | 22:20:20
VampKošilka

#1 Car: Taky jsem to od Damona nečekala, ale jsem za to ráda! Konečně po dlouhé době, jen jsem si přála, aby tam místo té Krystal byla Bonnie, ale s tím se holt nedá nic dělat. Sama sobě se divím, ale líbili se mi Bonnie a Enzo, nebo jsem si spíše už na ně začala zvykat. Bonnie a Nora jsou asi moje nejoblíbenější ženské charaktery za tuhle sérii, jejich přátelství miluju. ML mi lezla na nervy, ale alespoň to dostala sežrat.

Po dlouhé době díl, co mě docela bavil a aspoň konečně nějaká Steroline.

#3 Car
13.2.2016 | 11:46:46
Car

#2 VampKošilka: on mě i z té malické kratičké scény přišlo ,,že to tam prostě je,, :-) nemůžu si pomoct a vypadá to fakt fajn, no Damon si začal s nesprávnou ženou ale nikdo nemohl čekat, že si ,,neužije,, :D jojo přesně tak ony mají fakt super tým .D a hodně mě baví jak Mary pořád dolejzá :-D ale přijde mi, že Nora vždycyk vyměkne a stejně ji to nakonec odpustí :-D mě to taky bavilo, pořád lepší než ten minulý :-) no Steroline si musíme užívat protože dle popisu dílu 7×15 tuším to bude už nadobro v háji :-(

13.2.2016 | 12:41:50
Natýýý

Scénky s Bonnie a Norou miluju :333 Ty dvě jsou spolu nej :D. Jinak Mary Louise ráda nemám takže o to tahle ukázka je lepší :D

13.2.2016 | 14:13:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás