The Vampire Diaries (Upíří deníky) První ukázka z epizody Best Served Cold

První ukázka z epizody Best Served Cold

První ukázka z epizody Best Served Cold

Stefan vysvětluje Caroline, co má Lily v plánu, a snaží se jí vysvětlit, že musí Valerii ochránit před Julianem. Bohužel Caroline neví všechno, a tak bude muset Stefanovi prostě věřit.

15 0
11.11.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /9

Stelly

Chudák Caroline…Jinak začínají mi některý Steroline scény připomínat Stelena scény......viz.Jsou v posteli a přijde Damon s „úkolem“,nebo tahle kdy přijde Car za Stefanem a najde holku v ručníku… ;-)

11.11.2015 | 21:19:21
Car

nějak mi uniká, proč jí prostě nemůže říct pravdu, lepší ted nebo až se to pak někdy dozví od Valerie což tak asi stejně dopadně, že když v popisu na další díl, je, že Valerie řekne Caroline něco co jí změní život…

11.11.2015 | 23:04:14
Sabuška

Z celé ty trojce, mám nejradši Car, nemyslím si, že Stefan je pro ni ten pravý. A o Valerii ani nemluvě. Nemám ji ráda, je mi strašně nesympatická. Jak postava, tak herečka.

#4 Car
12.11.2015 | 8:13:22
Car

#3 Sabuška: Souhlasím s druhou částí, Val je příšerná jak postava tak herečka…

12.11.2015 | 9:11:38
Stelly

Mě Val nevadí,vlastně mi přijde že se začíná vyvíjet docela slibně,ale jen doufám aby z ní fakt neudělali druhou Katherine…Jako jo docela mi vadí ten skoro okopírovanej příběh o Katherine,ale na druhou stranu ještě by to mohlo bejt hodně zajímavý…Navíc já prostě miluju herce s přízvukem nebo se zvláštní AJ a ona je první herečka u který mi to nevadí…Ale jinak jak už jsem psala chudák Car a Stef by si měl konečně uvědomit co cítí a nebýt s ní jen kvůli lítosti nebo něčemu takovýmu,akorát takhle přijde o kamarádku..... ;-)

#6 Car
12.11.2015 | 10:38:12
Car

#5 Stelly: joooo a to zase souhlasím, ona má opravdu zvláštní přízvuk a svým způsobem se mi líbí, ale to je tak jediné :-D

12.11.2015 | 10:55:15
google147

A co by si měl Stefan uvědomovat, sama Plecka řekla, že Stefan Caroline miluje a tečka a nemusí si nic uvědomovat (navíc od 6×15 jsou jeho city natolik zřejmé, že to nevidí jenom slepý). A kde je tady problém? Ano neříkájí pravdu (což nikdy nedělal), ale tady hraje hlavně Stefanův soucit (stejný měl s Katherine a Klausem) a tohle je přesně to proč se do něj Caroline zamilovala + Valerii slíbil, že to nikomu neřekne a sám se s tím musí ještě vyrovnat. Problém nastane až ve chvíli, kdy začne zase jeho cesta za pomstou (připomínám Klause, Silase a Enza) a Caroline nebude vědět proč. Takže chováním je to klasický Stefan.

A oni se musí dostat do té budoucnosti co ukazují a tam svolu asi nejsou (teda poku to není hra tvůrců). A to proč se rozejdou nebude žárlivost Caroline nebo že Stefan udělá blbost s Valerií, ale má to být mnohem lepší a hlavně emotivnější důvod (Valerie je jen první problém, které na ně příjdou). Valerie je nudná, blbá postava, která je mi jedno a že tomu dodávají nádech tragédie vůbec nepomáhá – navíc to, že Mary Louise a Nora tvrdí, že je právě Valerie z nich ta nejhorší a nejzlejší nebude jen tak. Aby s Julianem nebyli nakonec oba záporáci co dělají spolu.

#8 Stelly
12.11.2015 | 13:01:00
Stelly

#7 google147: Hele nemusíš hned startovat…Řekla jsem jen svůj názor…Navíc né každej tady čte každej článek a pomalu všechno o TVD ;-) Řekla jsem jen jak mi to přijde…Navíc ano Plecka něco jasně řekla,ale taky si to mohla rozmyslet je tolik producentek co něco řekli a pak to změnili…Navíc to že v budoucnosti spolu nejsou vím,ale jenom prostě mi to i podle tý budoucnosti přijde takovýhle a jo může jí milovat,ale prostě jak jsi řekla chová se jak klasický Stefan…A sory brala jsem to jen z pohledu Car,ale myslela jsem to i tak že Stefan by si měl uvědomit svou loajálnost...­..Navíc mě třeba napadlo,že je to z větší části kvůli Val… ;-) Navíc jak říkám já třeba nečtu všechny články a ráda občas spíše vymýšlím svý teorie a úsudky

12.11.2015 | 15:07:32
Natýýý

Car mi je líto :( a Val je mi hrozně nesympatická

12.11.2015 | 16:50:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás