The Vampire Diaries (Upíří deníky) Ukázka z epizody I Went to the Woods

Ukázka z epizody I Went to the Woods

Ukázka z epizody I Went to the Woods

Valerie a Damon teď musí čelit tomu, že Rayna probodla Stefana mečem a jeho duše je lapena ve Fénixově kameni, který se rozhodly spolu s mečem Nora s Mary Louise zničit a obětovat tak svůj život.

21 0
8.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

kaileen81

No parádní díl, blahopřeju Plecce,tohle se jim povedlo :)

11.4.2016 | 15:46:22
Kíka13

Diskuze tady doslova žije :-D No upřímně, u toho předchozího dílu jsem si po zhlédnutí říkala, co jsem to právě teď sakra viděla?! Pro mě absolutně nepovedený díl, až na tu závěrečnou scénu s Mary Lou a Norou a to hlavně kvůli písničce od Raign. Trochu jsem se ztrácela v tom, co se děje teď, co už se stalo, co se bude dít… hroznej maglajs!

Z heretiků nám zůstala akorát Valerie (jaké štěstí) a to jen kvůli té pitomé lince se Stefanem. Nic z toho mi tam prostě nedává smysl, Stef a Val, Rick a Car, tak strašně uměle nastrčené. Jsem zvědavá, jestli dají Car a Stefana zase dohromady, protože na tuhle bombu si fakt počkám.

Nejnovější díl o 100% lepší. Vlastně žádné překvapivé závěry, nic moc akce, ale paradoxně to se mi na tom právě líbilo. Scény se Stefanem super (a to ho nemám ráda), scény Damon/Stefan, to byla lahoda. Bohužel i tak opět zklamání, naše obávaná lovkyně Rayna už není tak nebezpečná, nějak nám holka zkrotla, jaké překvapení! Čekám, kdy jim začne pomáhat! A proč tam sakra pořád není Bonnie?!

Po tomhle dílu jsem si uvědomila, že by seriál měli nějak důstojně ukončit a pokud tedy plánují 8. sérii, tak udělat linku jen se Stefanem a Damonem. Oni dva jsou skvělý když spolu vedou ty rozhovory a tak a moc mě jejich společné scény baví, pravda, opět tu bylo to Stefan hodný-chudák to všechno odnesl, Damon zlý-za všechno může. Všech by se měli zbavit, bez Eleny, bez Caroline, maximálně s BonBon a natočit jejich cestu po Americe :-D No fakt, to by byla sranda :-D

#3 Car
11.4.2016 | 22:07:23
Car

#2 Kíka13: minulý díl byl náhodou skvost :D a ta písen od Raign tomu dodala takovou správnou třešničku na konec :D a tenhle díl byl rovněž skvělý miluji Paulovo hraní, nemá to chybu prostě :-* , tak jasně že je dají dohromady, ale bude to trapné…celá ta linka je trapná souhlasím, to těhotenstvá tam cpát nemuseli, měli milion cest jak to udělat jinak – dobře ne milion ale pár nápadů by jistě bylo tohle je prostě moc, ani Stefan nemůže nikdy moc dlouho šťasný…bohužel… štve mě jak pořád k hlavním párům dávají nějaké překážky a to hned od začátku prostě :D ano bohužel s Raynou se to dalo čekat a i si myslím, že jim pomáhat začne a absence Bonnie mě také mírně rozčiluje, ale v příštím týdnu se dočkáme hurááá :-D hahha :-D docela výstižné, jsem zvědavá zda bude 8 vážně poslední :D

11.4.2016 | 23:11:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás