The Vampire Diaries (Upíří deníky) Ukázka z epizody Kill Em All

Ukázka z epizody Kill Em All

Ukázka z epizody Kill Em All

Stefan se snaží vypořádat s tím, že ho Caroline nechala stát na verandě, proto se snaží zaměstnávat zabíjením upírů na Raynině seznamu.

18 0
28.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /79

Car

doufám, že už se zde dozvíme co se stalo Mattem a Stefanem, ale typiju, že to bude souviset s tou nepříjemnou Mattovou (mrtvou) holkou…

28.4.2016 | 20:32:04
:D

Ja dufam že Bonnie prežije a porozprava sa z Damonom a už budu v pohode :)

28.4.2016 | 20:57:45
VampKošilka

„Dokážu žít s tím, že mě Bonnie nenávidí, když přitom bude naživu“…zase mi to něco připomíná.:D

28.4.2016 | 21:07:32
:D

"Myslím, že Bonnie by nemala byť tak naštvaná na Damona.Damon sa vzdal lásky svojho života pre Bonnie a opustil každého, aby boli v bezpečí, vrátane Bonnie .Ano on opustil Bonnie, ale dal svoj život späť k nej, takže myslím, že Bonnie zabudne " a ja dúfam že ona zabudne :)

28.4.2016 | 21:17:04
GingerGin

Tak jsem KONEČNĚ viděla ten poslední díl. A jo, Enzo a Bonnie jsou fajn, ale jsou fajn spíš jen jako komplikace a do počtu pro trojúhelník Damon – Bonnie – Enzo. Doufám, že brzy bude zase víc Damon-Stefan bratrských scén. Teď jsou na tom oba stejně, co se týče vztahů. Je pravda, že Bonnie má právo být naštvaná, na druhou stranu by si ale měla vzpomenout, že se Damon vzdal Eleny (jasně, ne na stálo, ale na dost dlouhou ) kvůli ní. A to Elena pro něj znamenala opravdu hodně. Dokonce se mi líbily i scény s Enzem a Damonem…mohli by být zase parťáci. Vztah Caroline a Ricka se mi stále strašně nelíbí. Je to prostě divné…Navíc mi Rick přijde celkově jako zkažená postava. On měl zůstat tím lovcem upírů. A ne mu cpát děti a rodinu. Když mu ji stejně možná nakonec vezmou. A jeho chování šlo do kytek už od minulé série. Jenže teď to naprosto vyvrcholilo…To scénáristé nechápou, že všichni měli rádi Ricka, protože byli tak skvělí parťáci s Damonem? Bylo by fajn dát zase celou partu dohromady, jak chtěl Stefan :D :D. A mám další teorie, které by mohly vést k mému Damon-Bonnie konci. Pokud by Enzo hrdinsky nezemřel, mohla by se Bonnie omylem proměnit v upíra, Elena by se probudila a Enzo by z ní omylem mohl vypít ten lék a stát se člověkem. Pak by to bylo komplikované mezi ním a Bonnie a taky i mezi Damonem a Elenou…No a pak by se Enzo s Elenou do sebe zamilovali, žili by krásný lidský život a Damon by mohl skončit s Bonnie :D No jo, když chci dát své oblíbence dohromady ale přebývá mi tam Elena i Enzo :D tak mě ještě napadlo, že by Elena mohla skončit s Rickem. Přece si vždycky tam rozuměli :D A oba jsou lidé…to se v seriálu jen tak nevidí :P :D Jenže pak bych zas nevěděla, co s Enzem, aby mohla být Bon s Damonem :D :D

#6 VampKošilka
28.4.2016 | 21:48:05
VampKošilka

#5 GingerGin: K té teorii. Pro mě za mě, hlavně at jsou Damon a Bonnie spolu. I na Enza a Elenu jsem našla fanfikci(a na Enza a Maggie vůbec, přitom ona byla jeho první láska), takže klidně. Vzhledově se k sobě hodí a pokud by se k Eleně choval jako ted k Bonnie…no problema. Ale tak mě jsou všechny kombinace milejší, než Delena.

#9 GingerGin
29.4.2016 | 11:40:39
Nikypiky92

Ricka jsem mela taky raději dříve. Já jsem proti Bonn a Damon. Vůbec se mi nelíbí at zůstanou kamosi. S Enzem super :)

29.4.2016 | 12:00:02
Nikypiky92

Anebo at se k ni vrátí Jeremy

29.4.2016 | 12:02:01
GingerGin

Ne, hlavně už ne Jeremy :D I když se mi kdysi líbili, už tolikrát se to rozpadlo a pak se zase dali dohromady, že už bylo to bylo prostě divné…oba teď mají jiné životy, ani jeden se o tom druhém nezmínil a když se loučili s Elenou, tak spolu snad ani nemluvili (jo, to scénáristé dost nevyřešili). To mi prostě už přijde ukončené a tečka. :)

#6 VampKošilka: Tak já jako bývalý fanoušek Deleny (Ok, já to střídala se Stelenou, ale Delena byla pro mě častější), bych to klidně překousla. A překousla bych i Stelenu…Kdyby to znamenalo Damona s Bonnie :D :D Ale úplně nejraději bych byla, kdyby Elena byla nakonec s někým jiným…s někým lidským (a jsme zase u Matta, případně Ricka,, pokud by chtěla něco adrenalinovějšího, je tady ještě vlkodlak Tyler :D ). Steroline a Bamon konec by byl skvělý a taky by to ukazovalo, že se ten seriál nakonec přece jenom posunul dál. Navíc i ty jejich vztahy jsou zajímavější. S Elenou to byla taková trochu teen romance. Velká láska na první pohled. Bylo to pěkné a milé.Jenže od začátku jasné. Ale Damon s Bonnie i Stefan s Car měli alespoň pořádný vývoj. Na to, že Stef v prvním díle řekl Car, že spolu nikdy nebudou…a dopracovali to až tak, že je pro něj Caroline tím nejdůležitějším člověkem. A Damon s Bonnie? V první sérii se nemohli vystát, v druhé ho na začátku chtěla zabít…A pak se pomalu začaly objevovat mezi nimi momenty, až to přerostlo do toho, že Bon se nedokázala smířit s tím, že bude muset žít bez něj, a Damon udělá pro záchranu jejího života cokoliv.

#12 VampKošilka
29.4.2016 | 15:41:27
GingerGin

Ono je hlavně trochu problém s tím závěrem, že Plecka tvrdí, jak už ho má dlouho vymyšlený. A vzhledem k tomu, že se párkrát mezi řečí zmínila, jak zbožňuje Delenu (teda hlavně Damona :P ) tak to i tomu Delena konci nahrává. Ledaže by chtěla už od začátku překvapit :D Na druhou stranu mám ale pocit, že v poslední době hlavně Ian propaguje vztah Bon a Damona. Možná si nakonec i jejich romantický konec vydupe. A třeba se k tomu přidá i Nina. Přece jenom, ani jednomu asi nemůže být extra příjemné natáčet sladké scény se svým ex. Nehledě na to, jak moc velcí přátelé jsou :)

#11 Car
29.4.2016 | 15:56:08
Car

#10 GingerGin: a jako nevím ale mě se prostě nelíbí ten jasný konec já chci nějaký finále ze kterého se doslova poserem prostě .D takže pokud to skončí Delenou tak to bude vážně to nejhorší…jinak už je k dispoziic popis na finále 7 řady a přijde mi to že se z Bon stane vážně upír

#36 RoseMary
29.4.2016 | 16:14:32
VampKošilka

#9 GingerGin: Plecka je vypleskaná úplně ze všeho, co se v seriálu mihne. NIKDY jsem neviděla, že by se jí něco nelíbilo, nebo že by nějakou postavu nechválila až do nebes včetně Eleny a všech shipů. Prr, prr…Nejednou řekla, že je větší Stelena fanoušek, než Delena. Nicméně ano, řekla, že je i Delena fanynka. No jo, mě se některé Delena scény líbily, dokud ten jejich vztah dával smysl, ale od 4.série pro mě už prostě nedává a kam se hnou, tam vykradou nějaký klišé kýč. Nicméně jsem nikdy jejich fanynka nebyla, vždycky jsem byla hrozná Stelena.

Přesně! Ten vývoj vztahu Bonn a Damona se mi hrozně líbí. Ona ho nemohla vystát a ted si bez něj nedovedla představit život, takže smekám, Bamon fanoušci jsou jak na drátkách, jak jsou nedočkavý. Ted jedou ship válku Bonenzo x Bamon. V dnešním díle to bylo perfektní. Damon uvědomil a dal Enzovi jasně najevo, že kdyby před třemi roky Bonn neopustil, tak by mu nejspíš nedala šanci. A že může být rád, že se vrátil, protože jen on může ted udělat, co je třeba aby Bonnie žila(pač už ho Bonnie nesnáší, takže to zavání tím upírstvím).

29.4.2016 | 17:48:22
Car

no nebudu radši moc spoilerovat…:-D

#14 Lusyta
29.4.2016 | 19:17:34
Lusyta

#13 Car: Já taky nechci spoilerovat, jak tady tak u TO,ale viděla jsi TO?! Tak to mě teda rozsekalo ještě mnohem víc,ten konec ?! :o :o

#15 Car #16 VampKošilka #23 Car
30.4.2016 | 6:53:24
Car

#14 Lusyta: jo už jsem to viděla včera bez titulek :D ( vždy na to koukám bez, tehle seriál už mám tolik naposlouchaný že to v pohodě zvládám) a jako nevím celý ten díl mi přišel takový nevím jak byxch to řekla, řešila se tam všechno a nic a ten konec? přesně…tak jako zase Damonův nápad vid :D ale jako nevím podle mě to bude pělný průser…taky mi vadilo, že se vůbec neřešila Steroline, myslím, že to Caroline už hrotí až moc a upřímě mě to už přestalo nějak bavit na to čekat :-) a ta scéna Matt X Stefan to bylo taky něco teda..

30.4.2016 | 11:52:21
VampKošilka

#14 Lusyta: Já TO viděla. My heart is broken.

30.4.2016 | 15:28:07
:D

Cami nemusela umriet mohli volačo vymyslieť :) a Davinu nemuseli tiež zabit :)

#18 VampKošilka
30.4.2016 | 20:31:50
VampKošilka

#17 :D:

Nemusela ani jedna. Nicméně Davina se vrátí, Cami už bohužel né.

#19 :D
30.4.2016 | 20:44:44
:D

#18 VampKošilka: a to ako vieš ?? :O cami mi bude moc chýbat :(

#20 VampKošilka
1.5.2016 | 0:22:58
VampKošilka

#19 :D: Leah to potvrdila na twitteru, že její příběh je u konce. Jako kdoví, třeba si to tvůrci v další sérii rozmyslí, ale prozatím bylo řečeno, že toto byl opravdu Camin konec a zda Leah dostala padáka nebo odešla sama, to se zatím stoprocentně neví. No a Davina bude v dalších dílech, kde se jí Marcel bude snažit přivést zpět, takže bych řekla, že ta se vrátí.

#21 :D
1.5.2016 | 9:30:36
:D

#20 VampKošilka: Ďakujem za info :)

1.5.2016 | 17:31:16
google147

CW na tvůrce dost tvrdě tlačila kvůli sledovanosti a kroky posledních několik epizod jsou výsledky – zabití Jacksona, oživení Kola, zabití Cami a Daviny, teda pokud to nejsou kecy a Davina zničí Předky spolu sama se sebou. Narducci bohužel nemohl ustát ten tlak – Plecka tuhle sérii vůbec na Originals nedohlížela a všechno kočíroval on.

Blbý je, že oni vždycky udělají nějakou bezvýchodnou situaci a přitom i idiotovi dojde její řešení – třeba v tomhle případě Cami mohli zachránit pomocí někoho z Deníků.

#23 Car
1.5.2016 | 17:38:01
Car

#14 Lusyta: jsem totálně nas*aná.. horší už to být fakt nemůže..Davina je mi celkem ukradená ale sakra ta Cami? jako jedna z mých nejoblíbenějších postav, jediná, která pro Klause něco znamená – ok znamenala…nevím no rozhodně to šlo to nějak udělat
#22 google147: no nevím jestli je zrovna tohle dobrý krok k zvýšení sledovanosti…u toho Kola by\ch řekla ano ale u Cami asi sotva teda…beztak 4 série bude o TO poslední stejnak 8 série u TVD…Plecka by se měla víc zaměřit na Containment, který se velice slibně rozjíždí

#24 google147
1.5.2016 | 18:12:32
google147

#23 Car: Tak to ukážou další díly jestli tenhle krok zvýší sledovanost (podle mě to byla kravina, už kvůli tomu kolik toho investovali do budování vztahu Cami a Klause) a Plecka se právě zaměřila na jiné věci a proto to takhle dopadlo – kdyby tomu velela ona, tak Cami rozhodně nezemře.

A docela mě zajímá jestli TO bude časově dohánět TVD, protože Deníky na konci série zase časově skočí asi o 1 rok nebo 2.

#26 Car #28 VampKošilka
1.5.2016 | 19:24:15
:D

Mohli skusiť v TO nechať Cami vypiť krv Aurori ked ju majú :) a cela ta časť mohla byť že nakoniec Cami prežije :)

#26 Car #32 megary
1.5.2016 | 20:11:58
Car

#24 google147: přesně tak…taky si to myslím…a to, že příběh Cami skončil…dyt je to blbost právě naopak ! konečně se to mohlo rozvíjet dál…když už zadili Elijaha a Hayley tak alespoň spolu mohli být Cami a Klaus…nevím no to podle mě nebylo moc chytrý…vzhledem k tomu, že si myslím, že má Cami docela slušnou základnu fans…jasný no tak Plecka asi nemá moc čas nebo nevím…v tom případě by nemusela být Delena :D ale rozhodně bych uvítala, dkyby spolu s Davinou vrátili zpět i Cami…to mě teda vážně nas..jestli ne…aspoń na začátku 4. série :-/ ježiš…zase skok?:D to mi ani neříkej, jýá už těch skoků mám dost :-/
#25 :D: no přece jí hrozně nešlo zachránit najednou, ne?:D tak nevím zda by to pomohlo :D ale nejhorší/nejlepší díl zároveň :-D

#27 google147
1.5.2016 | 20:22:07
google147

#26 Car: Plecka hlavně musí kočírovat Deníky, protože odešla Dries.

A ano mohla vypít krev z Aurory a nebo mohl lehce udělat, že nedaleko New Orleans v tu dobu pohyboval Stefan a kdo ještě? No samozřejmě univerzální skulinka pro každou magii – Valerie, která jako Heretic mohla Cami zachránit (stejně jako se zachránil Kai)

#31 Car
1.5.2016 | 20:36:50
VampKošilka

#24 google147: Plecka ale přeci musí vědět o tom, co se děje, natož když se někdo rozhodne zabít hlavní postavu a ještě propustit herečku. Nebo snad měl Srarducci takovou volnost?

#29 google147
1.5.2016 | 21:11:33
google147

#28 VampKošilka: Tak určitě sleduje co se děje, ale už před začátkem 3. série sama řekla, že TO nechá v rukách Narducciho a nebude se do toho plést. A on sám řekl, že 4.série bude ve znamení Klause a Camille a Hayley a Elijaha jako párů. Cami sama byla jeho oblíbenkyně. Osobně to vídím, tak že prostě vedení prostě využilo, že Plecka není na blízku a rychle Narducciho zahnali do kouta. Tak jako tak jsou v tom tlaky ze strany CW.

A finále 3.série má seriál prý dost výrazně změnit pro 4,sérii. Stejně jako že podle Paula bude 8.série Deníků o poznání temnější a děj se ponese ve znamení toho, že 2 postavy projdou výraznou změnou a na tom budou stavět.

#31 Car
1.5.2016 | 21:22:45
AliTT

Neeeee len žiadna Bon Bon s Damonom :) Dobre to je tak ako to je, len nech je Damon slobodný. Nemusia byť všetci popárikovaný ale budem rada ak sa Caroline vráti k Stefanovi :)

1.5.2016 | 22:59:43
Car

#27 google147: to ano to je pravda to by měla… ale stejně mě to štve doufám, že ji vrátí zase do hry :-( tolik jsem se těšila na Klause a Cami nevím o co CW jde…
#29 google147: no už jen popis finále u TO vypadá, že se budou dít velké věci…2 postavy, hmmm které to asi budou :D

#33 :D
1.5.2016 | 23:05:34
megary

#25 :D: súhlas… tiež som sa hneď zamyslel, prečo nemohli použiť Aurorinu krv miesto Lucienovej. Nemôže sa teraz Cami po tom, čo zomrela, zobudiť ako hybrid premenený Lucienom? Dali jej jeho krv. Finnovi Lucienovu krv neskúšali dať… A aj keď Leah viacmenej potvrdila koniec Cami na twitteri a je pravdepodobné, že zomrela nadobro.

#33 :D
1.5.2016 | 23:12:28
:D

#32 megary: Je to až moc pravdepodobne :) a bude mi moc chýbať dlho som čakala kým sa dajú dokopy a nakoniec zomrela :(
#31 Car: Aj popisok k fotografiam v TVD je zaujímavý a možno Caroline nikdy zo stefanom nebude :'( btw v TO mam taký divný pocit že sa niečo stane Freye ked sa bude snažiť zachraniť klausa takže sa aj teším ale aj neteším na tu čast :)

#34 Car
1.5.2016 | 23:18:38
Car

#33 :D: jo no to mi povídej…popisek TVD už radši ani nekomentuju, Caroline se ted aktuálně chová jak malá nevím no…prostě už mě to nějak nebavá tak dlouho jsem čekala na ten jejich vztah a ted už jsem to prostě jednoduše vzdala takže je mi to asi i jedno už :-) myslím, že ty finále budou obě docela zajímavé :D ale nejsem nadšená ani z jednoho :-(

#35 :D
1.5.2016 | 23:30:08
:D

#34 Car: Súhlasím :) keď už konečne skoro boli spolu tak v tom prekážala Rayana :( a teraz to možno navždy zmení ich vzťah :( a Cami tiež keď bola človek a konečne povedala Klausovi čo k nemu cíti a vyspali sa spolu tak v tom prekážala Aurora a prinútila Cami podrezať sa a stat sa upírkou a tým sa stala Cami iná a povedala Klausovi že s ním nechce byť a teraz keď už mu povedala že ho ešte stále miluje v tom bol Lucien a kusol ju.Celkom silné príbehy a som z obidvoch dosť smutná :(

#38 Car
2.5.2016 | 0:21:29
RoseMary

#11 Car: jestli to skonci delenou a s bonnie se stane upir,tak jdu oslavovat.jupi.

#38 Car
2.5.2016 | 13:01:18
RoseMary

nerekla bych ze se z bonnie stane upir,ted jsem videla nejaka videa na yt a vypada to ze bonnie se upirem nestane,ale vazne bych chtela zpatky elenu,jenze to se nestane.

#39 :D
2.5.2016 | 13:15:00
Car

#35 :D: jkao fakt mě to štve :-( štvě mě to obojí jak Steroline tak Klamilie…jako je to na nic a rozhodně s tím spokojená nejsem, těšila jsem se na jejich vztah když už jsem zanevřala nad Elihajem a Hayley tak jsem doufala v Klamilii a oni podělají i tohle, navíc jsem měla Cami šíleně ráda jako postavu prostě – jediná, která dokázala zkrotit Klause :D jsem naštvaná zkrátka :D
#36 RoseMary: tak to jsi tu asi jediná ;-) Elena už je takové ohrané klišé a nevím no to by bylo vážně finále k popukání kdyby to skončilo takhle..podle mě to neskončí tak jak všichni čekají :-)

#39 :D
2.5.2016 | 14:43:45
:D

#38 Car: jop sm na tom tak isto :)
#37 RoseMary: ničomu na yt never ja som videla vela videii a nikdy sa to v serialy nestalo všetko tam prekrutia a väčšinou su tam aj fotky s inych serialoov a tak takže tomu never iba pri TW som videla promo a bolo to pravdive :)

#41 Car
2.5.2016 | 15:48:21
:D

tá upútavka na originals :O vracia sa rebecca :D<3

#41 Car
2.5.2016 | 15:50:43
Car

#39 :D: to jsem ráda alespoň někdo :D jako upřímě já už ani ve Steroline nedoufám…chci aby už byl Stefan konečně štastnej a měl holku, která ho fakt miluje a je to blbý, ale i kdyby to mělo být s Valerií tak at…protože mě nebaví ten jeho osud pořád :D a vážně tolik jsem se těšila na Steroline a tohle umělé protahování je už vážně trapné…na to že měli jako hlavní pár táhnout tuhle sérii tak se jim to vážně povedlo jen co je pravda… no a Originals…to už ani nemám sílu komentovat, tam jsem přestala doufat v Haylijah a teď mě dodělala Klami tak jako :D
#40 :D: nemyslím si že by se měla vrátit, spíš se to tam kolem ní bude motatale nejspíš ne…neviděla jsem nikde, že by se měla vrátit :-(

#42 :D #42 :D
2.5.2016 | 16:18:08
:D

#41 Car: ja tiez chcem aby stefan bol uz stastnz s caroline by boli mega ale kludne aj niekto iny :)
#41 Car: mohla by uz mi tam chyba :(a vlastne kebyze saa vrati narobila by problemi s tim co ma na ruke :) tak neviem

#43 Car #43 Car
2.5.2016 | 16:51:28
Car

#42 :D: jo no myslím, že už si trochu toho štěstí taky zaslouží :( ale co no když to Plecku baví :D snad se dočkáme koncem série ale spíš ne…navíc představitelka Val – Elizabeth stejně odchází do SPN takže předpokládám, že zde ji již neuvidíme tak jako tak
#42 :D: hele tak prý Leah Pipes – Cami dostala padáka :D já teda nevím co je na tom pravdya hlavně proč ale prý to je ten důvod :D

#44 :D #44 :D
2.5.2016 | 17:27:30
:D

#43 Car: ja som si stiahla twitter a čitala som to napísala :"Loosing your job can be really tough.What kept me motivated was seeing your words of encouragement­.i cant thank you enought.#RIPCami a potom označovala ludi zo serialu a CW a dakovala im a hovorila že jej chybaju alebo niečo podbne :)
#43 Car: BTW v odpovedi 42 som nakonci myslela rebekah už mi chyba a ak by sa vratila narobila by problemi stý čo mala na ruke :)

#45 Car
2.5.2016 | 20:09:49
Car

#44 :D: aha cože a proč jako :D ty vole…tak to je síla…jo aha promin :D ta mi taky nehorázne chybí :_(

#46 :D
2.5.2016 | 20:25:04
:D

#45 Car: nechapem prečo Leah vyhodili bola dobrá herečka :) Cami rest in peace <3 v pohodičke :) Aj mne a moc ale kebyže sa vráti freya by nemohla pracovat na lucienovy ale na tom rebekinom znameni a keby na nom pracuje tak by mohol lucien volakoho zabit takže sa nemože objavit :(

#47 Car
2.5.2016 | 22:04:36
Car

#46 :D: to by mě taky velmi zajímalo něějaký důvod tam být musel :-( jasný no :-( jako jsem zvědavá na ty poslední díly…upřímě si myslím, že 4 série bude proTO konečná

#48 :D
2.5.2016 | 22:16:05
:D

#47 Car: hovorili že je to oficialne potvrdene 4 seria bude pre The Originals posledá ako aj v The Vampire Diaries 8 seria :) <3 tiež sa teším na posledne diely :)

#49 Car #50 burgy71
2.5.2016 | 22:27:57
Car

#48 :D: tak okej :D budeme se loučit :D jednou to přijít muselo a asi je to i dobře, vůbec se divím, že byl TO na poměry Spin offů tak úspěšný mohloto být i horší :-)

2.5.2016 | 23:46:31
burgy71

#48 :D: TO urcite koncit nebude budou minimalne do 5 serie CW podepsali serial udajne na 2 sezony MOrgan to naznacil v live prenosu tak doufam ze bude serial pokracovat

#51 :D
3.5.2016 | 0:11:33
:D

#50 burgy71: O tom som nevedela ja som čítala len článook a tuším to aj sem niekto písal tak diky za info :)

3.5.2016 | 0:47:02
google147

To že podepsali na další 2 série nic neznamená – CW ten seriál může zrušit tak jako tak, letos tomu utekl jenom kvůli syndikaci, ale příští rok s takhle mizernou sledovaností nevím, nevím.

A vážně někdo počítal s tím, že Steroline vyřeší teďka a nenechají si je až do finále. Navíc tam nejsou nějaké náznaky, že to bude špatný – to ukvapené rozhodnutí může být taky tak, že se Stefan přestane chovat jako trubka a místo aby čekal až bude Caroline připravená mluvit, tak o ni bude bojovat (kvůli tomuhle přístupu přišel o Elenu). A snad by Valerie nenazvala Caroline láskou jeho života pro nic za nic a dokonce jí miluje dýl než Elenu nebo Katherine. Ještě se ukáže, že Caroline o těch jeho dopisech nic neví a že je zpátky posílal Alaric a má po prdeli. Navíc Matt Davis na setkání s fanoušky prohlásil, že si myslí, že Steroline spolu budou a jinde zase Paul, že Stefan musí Caroline ukázat, že je to holka, za kterou stojí bojovat – oba to prohlásili po natáčení 7.série.

3.5.2016 | 12:38:24
VampKošilka

Nižší rating už má na stanici snad jen Crazy Ex-girlfriend, která vyvázla jen zázrakem. TO měl nedávno snad 0.3? To je hodně málo. A Plec docela solidně hází bobana na oba seriály a rozjíždí si to jinde, to už taky o něčem svědčí. Paul nedávno řekl, že dlouho už nemůže hrát 17letého kluka, když je mu přes 30 a pak ten status od Iana. Myslím, že oběma seriálům už (konečně) odzvonilo. Když se k tomu připočteme fakt, že by odešla Kat Graham(další ztráta diváků), tak je to skoro až jednoznačné.

3.5.2016 | 13:58:31
Car

já jsem pro zrušit oba dva seriály, řekla bych že v nejlepším se má přestat…ovšem to nejlepší oba dva seriály už mají za sebou tak bych prostě přestala už ted :-)

3.5.2016 | 15:02:34
BarcaG

Jsem jediná,kdo si myslí, že Matt je neskutečný debil? :D

#56 burgy71 #57 Car #60 VampKošilka
3.5.2016 | 21:55:26
burgy71

#55 BarcaG: nemyslim si ale ten sherif mu teda neslusi moc jedinej co je od prvni serie clovek :)

3.5.2016 | 22:06:44
Car

#55 BarcaG: já už tuhle postavu nekomentuju ztratilo to pro mě smysl tak od 3 série :D

3.5.2016 | 23:09:39
burgy71

doufam ze v 8 serii se nekdo vrati nebo budou naky novy hlavni postavy

#61 Car
3.5.2016 | 23:39:23
megary

Ak by mali seriály končiť, budú podľa mňa spojené – skôr to ale vidím na presun niektorých postáv z denníkov do TO, nie naopak.

4.5.2016 | 0:59:33
VampKošilka

#55 BarcaG: Já ho nějak nevnímám.

#61 Car
4.5.2016 | 12:13:12
Car

#58 burgy71: tak jako přemýšlám kdo by se z těch postav měl vrátit :-O já nevím je fakt že tyhle dva seriály jsou experti na vracení postav ale nějak se mi ta představa fakt nelíbí :D
#60 VampKošilka: přesně :D jestli je nějaká postava zbytečná tak je to Matt Donovan…mě třeba chybí Lexi :D a určitě by se ještě někdo našel, jo šerifka:D

#62 VampKošilka
4.5.2016 | 15:17:56
VampKošilka

#61 Car: Myslím, že toho vracení z mrtvých bylo v TVD už dost. Jasně, že bych brala zpátky Lexi, Jo, Liv, šerifku, ale myslím, že by smrt měla v TVD ještě menší smysl(pokud to vůbec jde). Muselo by se to opravdu chytře vymyslet. Mě osobně by se líbil nějaký crossover-flashback, kde se třeba setkali Lexi a Klaus.

#63 Car #64 megary
4.5.2016 | 15:51:28
Car

#62 VampKošilka: vždyt jo..taky toho mám plný zuby…já mám navíc tu smůlu, že to mám skoro v každým seriálu ne jen v těhle dvou :D třeba PLL, TW a tak :D, no jo jak bych mohla zapomenout na Jo :-( na jedinou Rickovu pravou holku :-( ale je to pravda no…každopádně furt si stojím za tím, že Jo prostě měli vrátit a jsem zklamaná, že to neudělali…

#65 megary #67 VampKošilka
4.5.2016 | 18:22:35
megary

#62 VampKošilka: Lexi a Klaus = zaujímavé combo. :) Ale toho sa asi od tvorcov už nikdy nedočkáme… Tiež som si viackrát povedal, že keby som si mohol vybrať koho do seriálu vrátim, budú to úplne iné postavy. Napríklad príliš nechápem načo sa vracal Alaric, keď v seriáli je stále v úzadí. Jo bola super a tú mu zabili. Liv bola tiež jedna z mála postáv, ktoré do seriálu pomerne jednoducho zapadli a zbavili sa jej tiež. Katherine a Lexi mi chýbajú asi najviac.

#67 VampKošilka
4.5.2016 | 18:24:41
megary

#63 Car: Jediná Rickova pravá holka? :D A čo Jenna?!

#66 VampKošilka #68 Car
4.5.2016 | 18:25:36
VampKošilka

#65 megary: Samozřejmě, taky jí miloval, ale sám řekl, že láska jeho života byla Jo.

4.5.2016 | 21:17:42
VampKošilka

#63 Car: Podle mě jí ani neměli zabíjet. Jo udělala chybu, když Kaiovi dala svojí magii, spíše ho měla zabít…ale holt se ho bála no. Ani Liv neměli zabíjet. Hlavně proto, že Luke se obětoval, aby Jo a Liv žily a k čemu byla ta jeho obět ve výsledku? Taky dobře bezcitné od tvůrců. Finále bylo jen o Eleně, takže emotivní bylo dost, ani jedna z Parkerovic holek nemusela umírat, když jim ani nedali prostor, aby nad nima mohl divák truchlit. V PLL nemám moc postav, které bych nechala přivést k životu. Mám nejradši Spencer a Caleba a ti furt žijí. A v TW, pravda, tam je to rozsáhlejší, ale kdybych si měla vybrat, kterou postavu přivést k životu, tak Ericu.

#64 megary: Přesně, Katherine a Lexi. A ještě bych zapomněla Nadiu, ta byla též velice fajn, hodně po mamince. A vůbec jsme se nedozvěděli, kdo je její otec. No jo, ale je to velká škoda. Minulost Lexi by mohla být hodně zajímavá.

#69 Car
4.5.2016 | 21:48:05
Car

#65 megary: Jenna byla fajn, ale ta pravá byla prostě Jo :-)

4.5.2016 | 21:50:42
Car

#67 VampKošilka: přesně tak tu jeho oběť zbytečnou jsem taky nepochopila…jako nevim co by tam ted Liv dělala když tam Tyler není jo…ale možná by se jim ted čarodějka navíc docela hodila, pač Val se tam už asi neobjeví…a já pořád čekala nějaký super zvrat od ní… (taky mě dost štvou ti heretici, skoro vůbec tam nebyli a smrt Lily ta mě naštvala úplně nejvíc teda :/ no ale tak co…) no to mě dostalo to finále…jako jo super Elena šla pryč ale prostě věnovat jejímu loučení celé finále? ani se pořádně nezaměřit na svatbu a následnou smrt několika postav nevím no…to se mi prostě nelíbilo..pro mě to bylo vůbec jedno z nejhorších finále i když emotivních :)

v PLL jsem to myslela spíš tak, že tam je také ve zvyku, že se postavy vracejí :D ale jinak také nemám…já mám taky nejradší Spencer dříve jsem to měla na střídačku s Hannou ale po téhle sérii je to jasné :-) velice mě zamrzelo to co Caleb udělal v posledním díle :D a doufam, že bude PLL nadobro konec po této sérii :D , jo no Erica mi chybí :-( ač jsem jí ze začátku nepřišla na chut tak mi tam prostě chybí :-(

je zajímavé jak málo se nám tam tyto postavy ukázali, ale nějakým způsobem dokázali i tak zaujmout :_) Lex byla vážně super a je pravda, že i Nadia byla zajímavá, škoda…za to takový Enzo, který tam přišel zčista jista a pak jeho postava ztrácela smysl postupem času toho tam nechali to jo…

#70 VampKošilka
4.5.2016 | 21:56:46
VampKošilka

#69 Car: No jo, prostě to podělali.

Jo, tak to je v PLL celkem běžná záležitost. Já Ericu zbožnovala a Alison jsem od smrti Ericy začala hrozně nesnášet, tak či onak měla podíl na smrti Ericy a Boyda. Jinak je škoda, že v TW už nejsou ani ty živé(PETER(!!), Derek, Isaac, Ethan, Jackson) postavy. Krom Parrishe, Malie, Lydie a Thea tam moc nemám oblíbence a to jsem jich měla hromadu.

Tak v TVD bylo hodně zajímavých vedlejších postav- Isobel, Jonathan Gilbert(jehož srdceryvná smrt taky ztratila smysl), Dr.Wes, Silas, Tessa, Amara, Galen(jeden z pětky), Sage, pro mě i Aaron(dokonale se hodil k Eleně) a hodně dalších.

#71 Car
4.5.2016 | 22:13:59
Car

#70 VampKošilka: jo on…

bohužel vážně doufám, že to už skončí…já jsem si Allison upřímě nikdy moc neoblíbila hele :D nebyla nikdy moje favoritka..a ano podíl tam měla…tak teda já mám ráda třeba Stilese :D Lydii samozřejmě :D jako pár dalších se tam ještě najde :-) a hlavně doufám, že nemají v plánu Allison vracet protože blázniví fanoušci se s tím pořád nemohou vyrovnat..něco jak Elena..:D ale naštěstí Crystal to bere jako uzavřenou záležitost…

jako to je pravda…ale jak prostě rychle přitnačili tka rychle zmizeli a u hodně z nich je to škoda…a toho Aarona bych si taky u Eleny dokázala prostě představit…mělo by to skončit tka, že by neměla být ani s jedním bratrem prostě…ted v ideálním případě s tím Mattem…

#72 VampKošilka
5.5.2016 | 0:09:55
VampKošilka

#71 Car: Díkybohu ano. Ted odchází ještě Arden Cho(Kira). kterou jsem si oblíbila. Stiles se mi celkem okoukal, ale aspon už není hotovej z Lydie. Štve mě, že už není s Maliou.

No jo, tak nemohli tam být navěky. Si představ kolik by tam bylo postav, kdyby nikdo neumřel.

#75 Car
5.5.2016 | 9:55:30
Alisanti

To je super, že se tu probíraji úplně jiný seriály! Fak se mi to pak chce číst :D :D :D

#74 megary #75 Car
5.5.2016 | 12:00:38
megary

#73 Alisanti: tiež som mimo :D

#77 VampKošilka
5.5.2016 | 12:39:42
Car

#72 VampKošilka: počkej proč odchází Kira? to mi nějak uniklo a docela štve teda :-O já jí mám právě taky ráda, no hele já ti nevím, zrovna tahle postava (Stiles) se mi pořád ještě neokoukal a taky jsem ráda, že už z ní není hotovej :D já vím já vím :D ale oproti jiným seriálům je jich tu docela málo :D
#73 Alisanti: no jo tak pardon booože :D občas je odchylka i někde jinde ne tady :-D jinak máš pěknou profilovku :D Lexa forever :-*

#76 Alisanti #77 VampKošilka
5.5.2016 | 15:07:09
Alisanti

#75 Car: Dík ;)

#79 Car
5.5.2016 | 18:34:27
VampKošilka

#75 Car: Kvůli MTV. Vystřihávali scény s ní(kde bylo hodně akce a nebylo to vůbec snadné) a vůbec jí hrozně utlačovali, tak odchází.

#74 megary:

#78 VampKošilka #79 Car
5.5.2016 | 19:29:49
VampKošilka

#77 VampKošilka: Pardon, Megarymu jsem nic nepsala, jen mě trošku potrápil zasekaný počítač a já klikla, na co jsem nechtěla a bla bla. .:D

5.5.2016 | 19:33:34
Car

#76 Alisanti: není zač :-)
#77 VampKošilka: aha no …tak to je teda fakt super :D to jsem teda pěkně naštvaná…já jsem třeba jedna z malá komu vůbec nevadilo, když odešla Allison no :D a vůbec nechybí…

5.5.2016 | 22:47:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás