The Vampire Diaries (Upíří deníky) Ukázka z epizody Somebody That I Used To Know

Ukázka z epizody Somebody That I Used To Know

Ukázka z epizody Somebody That I Used To Know

Stefan se zastaví na krátkou návštěvu u Alarica, který není zrovna nadšený z toho, že ho vidí.

15 0
21.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /14

lamajda

smírčí soudce? to co je zas?

21.4.2016 | 21:31:52
its_ef23

kvůli svatbě :)

22.4.2016 | 13:24:58
Car

tohle byla skvělá epizoda :-)

#4 VampKošilka
22.4.2016 | 18:15:50
VampKošilka

#3 Car: Neoficiálně tu máme dva milostné trojúhelníky.

#5 Car
22.4.2016 | 20:14:20
Car

#4 VampKošilka: tak nějak jsem popsala svůj zážitek v hodnocení dílu a musím říct že souhlasím, musela jsem si přetočit hned dvě scény a to když Bonnie řekla Damonovi, že Enza miluje to bylo naprosto boží ten jeho výraz :D a pak závěrečná scéna s úžasnou Caroline která se tam alespoň na chviličku vyhla, a to jak spolu Stefan a Rick mluvili bylo bezva, bavilo mě jak se Stefan do něj navážel kvůli té ,,posteli,, :D to bylo vážně pěkné :D a jinak flashback ve smyslu jak se dávali Bonenzo dohromady velice povedené, bylo vidět, že Bon na to nejde tak rychle -čemuž se samozřejmě nedivím ale bylo to kouzelné, myslím, že ji má opravdu Enzo rád a Bon si to po těch všech zklamáních rozhodně zaslouží :-) celkově tuhle sérii na tu bídu, že už je toho hodně hodnotím velmi kladně :_)

#6 VampKošilka
22.4.2016 | 20:25:16
VampKošilka

#5 Car: ! Jo, kdo by ted tvrdil, že Damon nežárlí, tak je minimálně slepý. To jak napadá Enza(svého nejlepšího kámoše) a snaží se o Bonnie, to mluví za vše, i to, jak se na ty dva dívá. Úplně stejně, jako kdysi na Stefana s Elenou. Líbí se mi, jak to mezi Enzem a Damonem vře, snad to Damon neutne tím, že jim závidí, nebo něco takové. Jen at to takhle pěkně zůstane. Enzo a Bonnie jsou pěkný pár, jsem ráda, že ho Bonnie má. Je s ním štastná a kdyby Damon předtím neupřednostnil rakev, tak mohl být na jeho místě. Stefan a Rick byli úplně v pohodě. Sice tam bylo to napětí, jistá rivalita, kterou nějak agresivně neprojevovali, ale hodně mě jejich scény bavily. Tenhle díl taky hodnotím kladně.

#7 Car
22.4.2016 | 20:40:06
Car

#6 VampKošilka: žárlil jako prase takže asi tak souhlas :D bylo to hezky vidět a bylo to vidět…takový výraz jsem snad neviděla ani když byla Elena se Stefíkem :D předsně je to hodně dobrý :D bohužel mi k sobě taky jdou víc než Bon a Enzo no ale Damon to podělal…já samozřejmě také Bon si zaslouží někoho kdo pro ní snese modré z nebe prostě a bude se o ní starat. Myslím že další díl bude taky pecka už jen proto, že tam budou všichni :-)

#8 VampKošilka
22.4.2016 | 22:24:20
VampKošilka

#7 Car: Ian říkal něco o trojúhelníku spojený s Bamonem, ale nějak to nerozvedl, skoro se to ztratilo v kontextu. Věří, že tenhle vztah je pro Damona prospěšný, takže kdo ví, co se Damonovi honí hlavou. Ale bylo vidět, že ty dva spolu nemůže vystát. Dullena fans se to snaží uhrát na to, že jen nemůže vidět štěstí druhých…hlavně, že pohled na zamilovanou Steroline mu vůbec nevadil a to by v mnohem horším stavu. Jsem Bamon tělem i duší, ale Bonenzo scény se fakt povedly, nejvíc ta u krbu s kytarou, ta byla kouzelná.

#9 Car
22.4.2016 | 22:33:54
Car

#8 VampKošilka: tak to je docela hustý to jsem neslyšela :-) to by mohlo být zajímavý :-) to je taky pravda :D já nevím mohli by se Eleny nějak zbavit, ale ted mě zrovna nenapadá jak no :-/ přesně tak já jsem si ty dva nedovedla moc představit a jsem ráda za díl věnovaný jejich minulosti pač se to velmi vydařilo :-) přesně to bylo opravdu kouzelné :-***

#10 VampKošilka
22.4.2016 | 22:42:03
VampKošilka

#9 Car: Eleny se určitě nikdo nezbaví, jen při troše štěstí bude mít Damon menší románek s Bonnie a pak zase bude somrovat u Eleniny rakve. Jo, Bonenzo je fajn. Líbí se mi, i když Bonnie a Damona bych viděla radši. Nicméně jsem ráda, že Bonnie má někoho, kdo se o ní stará. Jen by mohl změnit účes.

#11 Car
22.4.2016 | 22:47:01
Car

#10 VampKošilka: to je příšerný :D nepamatuju si někdy v historii seriálu že by bylo někde takhle jasné finále, stále čekám v nějaký zázrak :-/ a hlavně bože ta kravina Damon jako člověk :-/ to se mi prostě nelíbí od samého začátku…ono z Eleny taky nemuselo dělat člověka…Kai ji mohl zaklít tak jako tak…přesně to je to nejdůležitější :-) jo no to by nebylo od věci :D

22.4.2016 | 23:15:48
lamajda

Ty dva milostné trojúhelníky se mi velmi líbí za predpokladu, ze bude ve finále steroline a bamon :) ale říčka mám rada takže me ho bude líto a enzo se mi líbil s bonnie v tomhle díle ale stejně i záření damona :-D flahbacky byly super, už at je další díl a nejlépe i ten poslední :-D

Jinak já myslím ze ten konec vypadá jasne ale ze nám vytrou zrak nakonec (teda doufám v to) :-)

23.4.2016 | 0:02:53
lamajda
  • Zarleni damona
23.4.2016 | 0:03:37
Crazynecka

nevim jestli Damon 100% zarli…nevim..mohlo by to tim, ze zarli na to, ze uz neni stredem pozornosti u Bonnie..predtim na nem dost visela a mohl si s ni delat co chtel. Vzdyt kvuli nemu i Enzovi urizla ruku. A se Steroline to nevypada moc dobre :(. Kdyz naposledy Stefan odjel pryc tak pak trvalo min. 6 radu nez se s nim Caroline dala dohromady. Tesim se az v dalsim dile budou vsichni..docela me mrzi ze uz z nich neni ta parta..v tehle serii snad Bonnie mluvila se Stefanem jen jednou, nikdy se nesesli vsichni. napodled snad u Eleniny rakve.

28.4.2016 | 20:23:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás