The Vampire Diaries (Upíří deníky) Ukázka z epizody The Simple Intimacy of the Near Touch

Ukázka z epizody The Simple Intimacy of the Near Touch

Ukázka z epizody The Simple Intimacy of the Near Touch

Sybil si na Miss Mystic Falls pozve Damona se Stefanem, aby jí pomohli získat to, co chce. Caroline z toho však není zrovna dvakrát nadšená.

8 0
20.1.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /51

Mishka

Stefan provokatér a to neřekl jediné slovo :D baví mě.

20.1.2017 | 18:59:55
Car

ježiš ty jejich pohledy :D (Stefan a Damon) :-D to je nesktutečný a Caroline fakt lituju :-(

20.1.2017 | 19:03:23
google147

Pokud to není kec nebo tvůrci nechystají nějaký zvrat, tak epizoda 8×15 bude celá o Steroline svatbě (režisér postnul fotku Paula v obleku) a hlavně by jí nemělo nic přerušit (ve smyslu záporáků). Ještě můžou udělat podraz ve smyslu Bonnie a Enza, protože Kat postnula fotku v šatech, ale ty vypadají spíš jak pro družičku.

21.1.2017 | 12:39:39
Selinusenka

už mě fakt štvou, jak furt Stefana s Caroline rozdělují, nebyla ani jedna série kde by je neodloučili. Teď mu zase vrátila prstýnek, fakt mě štvou, běda jak neskončí spolu :-(

21.1.2017 | 14:45:06
VampKošilka

Stefan vypadá jako skutečný záporák, ačkoliv jim nejspíše nebude na dlouho. Stefan mi tímhle hrozně připomíná Angela z Buffy. Angel pokud měl duši, byl to ukázkový hrdina, obránce nevinných, ale jakmile o ní přišel, tak se stal Angelues, typicky chaoticky zlý charaktér, který je ukázkový padouch. Stefan to má podobně, jen duši vystřídala lidskost. Líbí se mi, jak Damon dostává koudel, chtěl ho takového, má ho takového. Jen mě štve, že Damon se najednou chová zklesle, jakoby chtěl vypadát hodněji oproti Stefanovi, navzdory tomu, že pár dílu nazpátek všem kopal hroby. To spíše nedělá ani tak Damon, jako tvůrci samotní, aby se vypálil rybník těm, co Damona posílají na smrt, takže mé maličkosti a několika dalším.

Tenhle díl byl nic moc, už jen proto, že polovina z něj je poskládána z (D)Eleniných flashbacků.

#6 VampKošilka
21.1.2017 | 15:00:48
VampKošilka

#5 VampKošilka: sklesle

21.1.2017 | 15:01:52
GingerGin

hmmm co k tomuhle dílu dodat :/ Asi třeba něco jako „haló Bonnie! Pamatuješ si Damona? Ano, je to blb, co dělá spoustu hovadin, ale to jsi věděla už dávno a i tak to byl tvůj nejlepší kamarád, na kterém ti záleželo. A pamatuješ si Elenu? Svou nejlepší kamarádku? Plánuje strávit lidský život se svým lidským přítelem Damonem. No, asi má smůlu, že?“

Ok, vynecháme fakt, že mě samotné se moc nelíbí, aby z Damona byl člověk. A kdyby to byl nakonec Enzo, kdo by se stal místo něj člověkem a byl s Bonnie, bylo by to fajn řešení a to i přes to, že Borenzo mi v poslední době leze neskutečně krkem (btw. a jak to udělá? To ho vycucne z Eleny, dokud spí? protože jinak by se mohl stát člověkem až po jejím probuzení = až Elena zemře. A jestli jí ho chce vycucnout teď, když je v komatu…no to bude mít Elena pak po letech super probuzení, až zjistí, že z ní někdo vysál jedinou možnost na lidský život s Damonem a ani je jí přitom nezeptal). Jak říkám, nejsem zrovna fanoušek sladkého happyendu Deleny (stále doufám v hrdinskou Damonovu smrt, kterou si v tom dobrém smyslu zaslouží). Ale tohle mi přijde dost podpásovka. Tím totálně pohřbili krásné přátelství, které Damon s Bonnie měli. A Bonnie, kterou jsem měla vždy ráda, mi najednou připadá jako blbka (ok, ok, ok…chápu, že si konečně teda zaslouží štěstí, ale tohle chování prostě není ona. Vždycky jí záleželo hlavně na přátelích. A tímhle jednáním úplně vynechala své dva nejlepší kamarády Damona a Elenu. Prostě tohle není ta Bonnie, kterou jsem měla ráda.)

#8 VampKošilka #21 Car
21.1.2017 | 15:38:55
VampKošilka

#7 GingerGin: Přesně toto jsem prožívala já. Jako, DE je jedna z nejhorších karikatur páru, ale to, jak Bonnie tímhle stylem rozhodla o životě Damona a Eleny, to mi přišlo už přes čáru. Lék vypila Elena a ona by měla rozhodnout, kdo si ho vezme jako další, né že Bonnie se rozhodne, aby si ho vzal Enzo a ona měla svůj happyend, zatímco Elena se probudí a zjistí, že ho během jejího zpátku z ní vysál Enzo. Nejsem pro DE happyend, oba aktéry nemůžu vystát, ale jde mi o princip toho, jak se Bonnie chová. Stala se z ní sobecká nána, která mi hrozně připomíná Elenu. Nemluvě o tom jejího výletu do Paříže v momentě, kdy jsou Stefan a Damon jakýsi služebníci dábla a pak přiletí, na plese, kde se zabíjí jen cukruje s Enzem a pak je napadne, že by si Enzo vzal lék, aby mohli cukrovat dál a krom sebe navzájem prakticky nic jiného neřeší. Ten pár jsem měla ráda, ale ted už je nemůžu vystát. Bonnie, aby dostala Enza zpátky div sama sebe nezabila, ale pro Damona nehne prstem a začínám u ní mít i pocit, že jí je i jedno, co s Damonem a Stefanem bude, hlavně že ona má svého chlapa v pohodě. To, že i Caroline momentálně záleží na Damonovi více, než Bonnie, to je prostě podpásovka. Když si vzpomenu, jaká div superhrdinka Bonnie byla, jak se o každého starala, každého do posledních sil bránila a zachránila všem zadky a když jí vidím ted. Chce se mi blejt velebnosti.

#9 GingerGin
21.1.2017 | 16:15:27
GingerGin

#8 VampKošilka: Já chápu, že je konečně snad šťastná. Ale prostě Bonnie, kterou měli všichni rádi, byla ta hrdinka, co se pro všechny obětovala (taková ženská verze Stefana). Prostě to tak nějak k ní patřilo. A dobře, možná by to nemělo být jen na Eleně, kdo si ten lék vezme. Byl to Damon, kterého napadlo vzít ho z toho „druhého světa“. A byla to Bonnie, kdo ho donesl. A tehdy se dohodli, že si ho prostě má vzít Elena (ona s tím Bonnie souhlasila, sama přece řekla, že neví, kdo by ho potřeboval víc…její matka nakonec byla jako upír spokojená). A taky se počítalo s tím, že si ho pak vezme Damon (jo, třeba Stef tvrdil, že to je blbý nápad, ale to nic nemění na tom, že se s tím celkem počítalo). Takže pokud by se teda měli dohadovat, kdo ten lék dostane, tak by se měli dohodnout všichni společně (nebo alespoň by do toho měla Elena co říct). Ona si přece tehdy vzala ten lék s tím, že si ho pak vezme i Damon. Jinak, kdyby věděla, že Damon si ho určitě nikdy nevezme, nebo že prostě ho pak dostane někdo jiný, tak by to možná ani neudělala. A opravdu nechápu, co to z Borenza udělali. A hlavně proč. Jestli si prostě chystají cestičku pro nějaké srdcervoucí zakončení, kdy jeden z nich (nebo oba) zemře. A nebo prostě chtějí slaďoučký happyend pro všechny postavy a potřebují, aby to u Borenza bylo ještě sladší a nikdo nemohl namítat, že třeba Bonnie měla skončit s Damonem (protože ten nápad Bonnie a Enzo – tzn. svým způsobem určitá verze Damona – začal někdy v době, kdy se vynořilo poměrně dost fanoušků Bamonu).

#10 VampKošilka
21.1.2017 | 16:55:10
VampKošilka

#9 GingerGin: Ano, Enzo je druhá verze Damona, bohužel se jim to vymklo z rukou a z Bonenza je DE 2.0. No, Elena mi přijde, že má v tomhle ohledu hlavní slovo, protože ten lék byl dán jí, Bonnie už rozhodla o tom, komu ho dát, když s ním přišla. Já už se začínám ztrácet v tom, jakým směrem tu show vedou, Bonnie mohla být v klidu štastná s Enzem, přesto mohla dál bojovat za to, aby přivedla Damona a Stefana zpátky, ale ona si radši zajede do Paříže a všechno zůstane na Car. Celé to přesvědčování při tančení mohla klidně udělat Bonnie, sama Caroline nikdy nebyla fanynkou toho vztahu, to byla ideální příležitost na to nám aspon ukázat něco z přátelství Damona a Bonnie, ale tvůrci na to hodili bobek. Přijde mi, že se s nimi děje prostě to, co s Danem a Blair, tak se taky ignorovalo úplně všechno, co bylo předtím. To si taky myslím, že Bonnie strčili k Enzovi jen proto, že tam zaprvé nikdo jiný single už nezbyl, zadruhé pro účel toho, aby umlčeli Bamon fanoušky. Ale to bych raději viděla, jak jí nadbíhá polepšený Kai, než že se ve vztahu s Enzem nesoustředí na nic jiného, než na něj.

#11 GingerGin
21.1.2017 | 17:20:06
GingerGin

#10 VampKošilka: Ano, já jako fanoušek Chucka a Blair jsem byla ráda, když si na konci páté série vybrala jeho. To ale neznamenalo, že se mi tehdy to jejich přátelství nelíbilo. A dokonce i ten jejich vztah mi přišel celkem zajímavý, i když byl krátký. A jak s tím pak naložili v té poslední sérii? Jako to mě hodně zklamalo. Ono mě svým způsobem tehdy celá ta poslední série zklamala, protože to prostě zase násilně vraceli do poměrů té první série, přestože všechny postavy už byli někde jinde. Ale nakonec se to dalo překousnout a navíc to bylo jen 10 dílů, takže to ve výsledku nebyla taková hrůza. Jenže tady mi to přijde horší. Nemluvě o tom, co si spolu Damon s Bonnie prožili. Vlastně celé dvě série, kdy vznikalo jejich přátelství, jsou naprosto v pr***.

#15 VampKošilka
21.1.2017 | 17:31:16
google147

To budou všichni koukat až bude Enzo ta další smrt, která příjde. Plecka vlastně seriál v 7.sérii převzala až když byli jako pár (od 7×01 do 7×15 vedla Dries bez dohledu) a dohromady je nikdy možná nechtěla a takhle se jich zbaví. Na druhou stranu z pohledu Bonnie to bude tak, že oni prožijí šťastný život a až na to příjde, tak Damon z Enza prostě ten lék vycucne – je to pochopitelné, ale díky debilnosti celé té zápletky s lékem, úplně o ničem.

A náhodou to Caroline zahrála na Stefana dost dobře, aby se ho pokusila zapnout – on ten prsten nezahodil, nechal si ho, takže maličký úspěch, těď už ho jenom donutit (bohužel tohle vypnutí emocí už nebaví a bohužel bude trvat možná ještě 3 díly). A velká radost, že Plecka skrz Caroline prozradila úplně jasnou věc – Stefanovo štěstí, jeho happyend = Caroline, nic víc nic míň. Ale těm fanouškům jde Plecka na ruku až moc (vlastně jim plní jejich 30 přání, která u nich chtěli) a proto se bojím podrazu. Na chvilku bude věřit té svatbě v 8×15 – pořád je tady bohužel poslední díl, kde ještě jde udělat z Caroline vdova a následně může následovat cesta do New Orleans.

A Plecka řekla na začátku série přesně: Jeden pár se k sobě vrátí (rozdělení jsou více méně Delena a Steroline), jeden si slíbí věčnost (tohle dá se říct sedí na všechny) a jeden bude násilně rozdělen (tohle ale platí pro Steroline teďka a definitivní rozdělení u nich znamená smrt jedno z nich, tam už návrat k přátelství neexistuje).

#13 GingerGin #14 VampKošilka
21.1.2017 | 17:51:27
GingerGin

#12 google147: hmmm to poslední by opět nahrávalo mé teorii ve stylu, vrátí se k tobě Steroline, z Bonnie bude upír a tak si můžou s Enzem slíbit věčnost a Damon zemře, takže bude Delena násilně rozdělena (tomu by nahrával fakt, že si myslím, že Nina i Ian se moc do nějakého točení společné romantiky nehrnou).

Ovšem to taky nahrává i šťastnému Delena + Steroline konci, kdy si Car a Stef slíbí věčnost (svatba a navíc jsou upíři, že jo :D ), Damon a Elena se k sobě vrátí a Bonnie nebo Enzo umře :D Já se totiž nehodlám smířit s tím, že by rozdělili Steroline.

A Car do New Orleans spíš nepojede. Už je proto, že Candice několikrát řekla, že nechce, aby Klaus byl s Caroline. A pochybuju, že by podepsala smlouvu na TO a věřila, že ji nestrčí znovu s Klausem.

#21 Car
21.1.2017 | 18:15:16
VampKošilka

#12 google147: Pravda, to mě nenapadlo, že si ho Enzo vlastně jen vypujčí a pak si ho Damon zase vycucne. Tím by se to vyřešilo.

Pokud Caroline ovdoví a první věc bude to, že pojede za Klausem, kterého nikdy nechtěla, tak to bude řádně tragikomické. Já už věřím všemu, ale pochybuji, že TO se dožije páté série, když i Narducci balí kufry, takže pokud bude páté série, on u ní nebude. Už mizí moc lidí na to, aby seriál jel dál, tak ani nevím, na co by jim ta Klaroline nakonec byla.

#32 google147
21.1.2017 | 18:57:30
VampKošilka

#11 GingerGin: Já jsem spíše nevěděla, co Blair na Chuckovi měla, když sama řekla, že se vedle něj cítila jako malá holka a většina času jí spíše ublížil. S Danem jí bylo lépe, ale byla jasné, že spolu nebudou na konci. Nicméně u obou dvou, jak Bamon tak Dair se děje to samé – tvůrci je prostě ignorují.

#16 GingerGin
21.1.2017 | 19:01:01
GingerGin

#15 VampKošilka: No tak Chuck a Blair byli klasický pár, který byl krásný, romantický, ale v reálu by nemohl fungovat :D V reálném světě by si Blair (pokud by fakt nebyla blázen nebo prostě jen hloupoučká a naivní – a o to ona moc nebyla) vybrala Dana, protože prostě s ním ten život byl normálnější (ok, až na tu věc s GG :D ). Ale tak byl to seriál a ta velká láska Chuck a Blair prostě musela skončit happyendem :D Ale to nic nemění na tom, že to tehdy s Dair po***. Ono ještě do poloviny té poslední řady tam něco malinko bylo a pak najednou „cvak“ a konec. Chápu, že tam měli nějaké neshody ohledně těch článků a podobně. Jenže oni ten jejich vztah úplně pohřbili a vrátili prostě na začátek první řady.

#17 VampKošilka
21.1.2017 | 19:48:25
VampKošilka

#16 GingerGin: No jo, holt to by vztah, který v divákovi neustále vyvolával nějaké emoce, Dan a Blair sice byli hezoučký pár, ale nějak oběma byl souzen někdo jiný, ačkoliv já bych se nezlobila, kdyby si nakonec vybrala zdravější, prospěšnější vztah pro ní, než se neustále po hlave vrhat do neznáma s Chuckem. Chuck má jediné štěstí, že se na konci polepšil, ale i tak mě naštvalo, že Dair zkrátka pohřibili kilometry hluboko, že ani to přátelství mezi nimi v podstatě nebylo, skoro se ignorovali, nestřetávali, jako tomu bylo v prvních sériich. Ale vždycky jsem měla rád Serenu a Dana, takže jsem měla aspon z nich radost. A jsem názoru, že identita GG měla zůstat neznámá, protože na Dana to absolutně nesedí, pač GG věděla věci, u kterých ani on sám nebyl, navíc hodněkrát dost ošklivě poškodil sám sebe. Ale aby nemlela jen o GG, tak přesně toto se právě děje s Bonn a Damonem, zahladují se stopy, oba se soustředí na ty vztahy, které jsou jim podle všeho souzeny, Bonnie se o něj nezajímá, nějaké něco ze strany Damona bylo v tom, že se mu Sybil nabourala i do vzpomínek, kde byl s Bonnie ve vězenském světě, takže aspon takhle vím, že Bonn pro něj je fakt hodně důležitá, jen tvůrci to prostě ignorují, protože asi není čas se jimi zabývat a něco mezi nima vířit, když se blíží konec, kde by mělo být jasno, kdo ke komu patří a vzhledem k tomu, že Bonn a Damon mají dost chemie i jako kamarádi a většina fanoušků si to hned vyloží jinak. Nicméně mezi Bonnie a Damonem náznaky něčeho víc byly už od šesté série a to mi nikdo nevymluví, v sedmičce se to mnohem více projevovalo tím, jak Bonnie na Damonovi visela a on pak pro probuzení žárlil, když jí viděl s Enzem, pak to nějak zabili, ale aspon jí Damon stihl říct, že jí miluje, i když tím zabil všechny naděje fanoušků na romantický Bamon, pač tam přidal pitomost ohledně toho, že jí miluje stejně, jako jí milovala Elena..

21.1.2017 | 20:54:27
BLHikachu

Fascinuje ma ako sa tu pravidelne dočítávám o tom ako nikto nechce aby bola Delena endgame, aby sa na konci Elena zobudila … a v momente ako Bonnie ponúkne liek Enzovi sa to tu zmení na Bonie je mrcha a nemá na to právo … (pritom sa stačí trochu logicky zamyslieť a je jasné že keby na to prišlo a ak Damon finále prežije, tak by jednoducho vycucnul Enza keď už by bol nad hrobom zhruba v čase kedy by sa Elena zobudila xD) … áno je pravda že je to rozhodnutie Eleny, keď už raz liek odovzdala Damonovi, ale vzhladom na situáciu mi to príde ako najlogickejšie riešenie .. koniec koncov robíme unáhlené závery, ešte sa k tomu nevyjadril ani Enzo, navyše neverím že by to Bonnie urobila aniž by to prebrala s ostatnými, možno dokonca vliezla Elene do hlavy a spýtala sa priamo jej … nehovoriac o tom, že to bude práve možno Bonnie kto finále neprežije, pretože pokiaľ by mal zomrieť Enzo, tým pádom by to znamenalo happyend pre Steroline a Delenu a všetci vieme že Elenu tu dostaneme len jedným spôsobom ^^' a pokiaľ zomrie Damon … tak už nebude o čom rozhodovať :D

#19 VampKošilka #20 GingerGin
21.1.2017 | 21:05:34
VampKošilka

#18 BLHikachu: Jo, taky mi už mi docvaklo, že si lék můžou předávat jako štafetu, ale i tak mi to moc příjemné není, celkově byla blbost ten lék nějak zapojovat předtím, ale to už je ztracená věc. Navíc Enzo mi přijde, že to pro tu Bonn udělá, ačkoliv upíří Bonnie by byla lepší. Co není čarodějkou tak tam není skoro vůbec užitečná.

#20 GingerGin
21.1.2017 | 21:23:47
GingerGin

#18 BLHikachu:
#19 VampKošilka: Tak ono je otázka, jestli by vůbec taková „štafeta“ šla. Jestli by prostě po nějaké době, co ten člověk s tím lékem stárne, už přestal působit na další. Protože pak by to bylo celé dost hloupé, aby se jeden lék dal využít pro tolik upírů. A s tím, že by Bonnie mohla vlézt Eleně do hlavy a zeptat se jí…No, tak to už se řešilo, že něco takového scénáristé asi neudělají. Protože tady s tímhle byla ta nelogičnost už od začátku, kdy Elena upadla do toho spánku. Když s ní Damon (a ostatní) tak moc chtěli být, proč jí prostě čas od času nevlezli do hlavy, nepokecali si s ní, pak ji zase nechali třeba den spát (nebo by jí do hlavy vlezl někdo jiný a mohli se střídat). Místo toho jí zavřeli do rakve a rozhodli se nechat ji x let u ledu :D :D Teď už to sice spousta lidí přešla…Takže mi přijde dost nepravděpodobné, že by scénáristé riskovali tohle téma znovu nadhodit a ukázat tak, že s Elenou se dalo v klidu dál žít :D :D

22.1.2017 | 12:34:26
Car

#7 GingerGin: zase a znovu ano ano mohla by jsi psát komenty i za mě :D
#13 GingerGin: taky se nehodlám smířit s tím, že Steroline nebude…tím by pro mě celé TVD skončilo :D

taky nechápu všechnu tu trapnost okolo léku, pořád říkám, že ten lék je tragédie, je to to nejhorší (podle mě) co TVD vůbec mohlo potkat a furt si stojím za tím, že jednou se upírem staneš tak jím taky si a žádná ,,loophole'' tam prostě není a nemůže být… takhle se budou o lék hádat jak malé děti, až nám nakonec všem vytřou zrak – vážně paráda no :D a Damon jako člověk? jo to je taky jedna z největších blbostí…

22.1.2017 | 14:37:19
google147

Je to sice hodně nepodložené, ale Michael Malarkey prý točil naposledy epizodu 8×11, kde si Bonnie a Enzo udělají romatický výlet. Ta pravděpodobnost, že Enzo bude ta smrt je nejpravděpodob­nější.

Ale problém je, že Elena mohla bejt už dávno vzhůru a bejt vesele s Damonem. Tuhle chybu tvůrci udělali v 7×04 kdy ukázali, že Heritic může vysávat jen tu magii, na kterou se zaměří. Takže proč prostě Valerie nešla k Eleně a prostě nevysála jenom tu kletbu? A takhle si to tvůrci podělají vždycky – mají ovšem kliku, že je většina fanoušků zabedněná a nenapadne je to.

#24 Car #25 VampKošilka
22.1.2017 | 14:57:41
ZEDUltedOP

já vás nechápu jako Damon už člověkem byl a byl uplně jiný měl rád všechny nikomu nic neudělal to že se jako upír uplně změnil je jasné na věky sám nezestárnout a nemít rodinu to je taky psycho

zvýšení emoce to je to proč je každej jinej něco jak Car když nebyla upír ale člověk byla to taková fiflena ego měla až moc stala se upírem a všechno se to změnilo tak nechápu proč by se vám jako člověk Damon nemohl líbit

#26 VampKošilka
22.1.2017 | 15:16:06
Car

#22 google147: asi tak nějak… mě by hlavně zajímalo jestli se teda Nina vrátí teda :D hodně se o tom zatím lží…

#35 google147
22.1.2017 | 15:37:37
VampKošilka

#22 google147: Stejně jako mohla Valerie zachránit Camille, stejně jakoby ted mohla zachránit spící původní rodinu. :D Ale, co se dá dělat.

22.1.2017 | 15:46:12
VampKošilka

#23 ZEDUltedOP: Damon byl člověk před nějakými 150 lety, od té doby uplynula dlouhá doba, Damon se změnil, přizpůsobil se a začal si užívat komfortu, který mu upíří život nabízí a pokud si hodně dlouho zvyklý na určitý životní styl, který se s tebou táhne dlouhá léta, tak je opravdu těžké se zvyknout na něco jiného, či se vracet k nečemu, což už je dávno pryč. A řekněme se narovinu…Ono vidět Damona jako člověka potom, jak prohlašoval, jak je upírství boží, pro prdel zabíjel a využíval lidi a odmítal být znovu člověkem, dokonce ani o druhém léku Eleně neřekl, tak je potom velici divné chtít Damona jako člověka, jen proto, že jím kdysi dávno byl. Tehdy měl úplně jiné myšlení, návyky, celkovou psychiku, ted už je úplně někde jinde.

#27 ZEDUltedOP
22.1.2017 | 15:53:39
ZEDUltedOP

#26 VampKošilka: ale všechno by zahodil kvuli lásce což je docela hezké slyšet od vraha :D na který za cca 160let miloval jen 2 dívky jednu hledal která o něj nestála a druhá která sním byla zas neni asi má blbej vkus :D

#28 VampKošilka
22.1.2017 | 16:01:13
VampKošilka

#27 ZEDUltedOP: Lásce, která do konce života vydržet nemusí a co bude pak? Elena se zamilovala do jiného, když byla se Stefanem, co když by se to samé stalo s Damonem? Lidský život není tak snadný, nemůže se jen tak někoho ovlivnit, aby dostal, co chce, nemůže někam rychle bez povšimnutí vlítnou, neuzvedne rozkládací gauč na malíčku jedné ruky. Ona sám zrovna není dobrej v klasických lidských věcech, jemu prostě upírství sedí. Celkově ten zápal do lidství byl moc impulsivní a nepromyšlený, něco, čeho by mohl litovat. Elenka tvrdila, jak s ním chce strávit věčnost a jak rychle otočila, když se objevil Bonn Bonn s lékem. Holt nevýhoda toho, že jde jen po holkách, co mají stejné ksichty, měl jít za jinou…Bonnie, například.

#29 ZEDUltedOP
22.1.2017 | 16:07:06
ZEDUltedOP

#28 VampKošilka: řekl bych chudák bonnie litoval bych spíš jí než jeho měl jsi najít normální holku ne žádnou kamarádku eleny ale docela se směju tomu jaký tam mají všichni ty vztahy prvně Elena Stefan, pak Tayler Car, Damon Elena , Rick a Car, tohle už neni o upírech nejméně od 7 řády možná i víc tady jde jen o ty vztahy měli to zakončit třeba tou 4 řadou ale všiml jsem si že od první řady až do 5 to mohli kdikoliv zakončit a nemuselo to dojít do 8 když se na každou serii zas koukneš tak to vidíš že si tam asi plecka dělala asi náké to místečko už na závěr ale asi si to rozmyslela a nechala to do jít až tak daleko už na tu osmou řadu koukám jen proto že jsem fanoušek toho to seriálu a taky jak to všechno dopadne a jestli ten konec tak jak má a bude to nákej joke typu byl to jen sen tak bych se tomu jen vysmál a řekl jsi vážně tohle .. :D schválně jak to dopadne

22.1.2017 | 16:17:14
Car

dělat z Damona člověka je fakt chyba… a myslet si, že mu to s Elenou vydrží celý život je tak trochu bláznovství no…stát se může fakt cokoliv, nevím no to bych radši se svou lásko žila život ,, na věčnost''

22.1.2017 | 16:30:24
HavLenka

Nejsem si jistá, ale když vzala lék Katharine, nezačala rázem stárnout a dohánět tak čas?

#33 ZEDUltedOP
22.1.2017 | 16:52:34
google147

Tahat tam jestli by jim to vydrželo nebo ne není nejlepší, Delena je prostě epic love a tak by jim to prostě určitě vydrželo :D. Ostatně dokonce se dělala na tohle téma studie a podle ní jediný pár, který by vydržel a dokázal opravdu fungovat je Steroline, zbytek by se logicky rozpadnul. Tohle je ale seriál.

Dále mi naopak nepříjde úplně mimo Damon jako člověk, ano užíval si upírství a ano je z něj trošku jiná osoba než tehdy, ale to Stefan taky a dlouhou dobu to byl on, kdo chtěl být člověk. Příjde mi to jako fajn kontrast toho jak si prohodili názory – v 7.sérii si Stefan vyskoušel těžkosti lidského života a hned si stěžovat (ano nejspíš už fakt, že láska jeho života je upírka taky hraje roli) a Damon přece všechny scénáře lidského života (i ten nejhorší) okusil a po tom co si to promyslel, tak do toho i přesto chtěl jít (a opět roli sehrála láska jeho života). A čistě za mě já chci Steroline happyend a pokud jediná možnost je i Delena happyend, tak je mi to jedno.

#14 VampKošilka: Já holt všechno vidím pesimisticky a očekávám to nejhorší, ikdyž tomu nic nenapovídá a všechno ukazuje spíš tak jak to chci. Fakt momentálně lezou fanouškům až moc do zadku, to nikdy předtím nedělali (spíš jenom dali trochu a pak jim to zase vzali nějakou katastrofou) – holt hodně podezřívám

#36 VampKošilka
22.1.2017 | 16:55:28
ZEDUltedOP

#31 HavLenka: nene nezačala začla až se siles na ní začal krmit a vlastně vycucl jí ten lék.

22.1.2017 | 16:56:04
HavLenka

jo tak, ono je to teď už celkově dost zašmodrchaný :-)

22.1.2017 | 16:57:28
google147

#24 Car: Tohle mi celkově příjde jako hovadina – jestli se vrátí proč to tajit? Stejně je to nejočekávanější událost zbytku série a dělat kolem toho tajnosti je zbytečný. Natáčení poslední epizody je za rohem, momentálně se točí 8×15 a svatba, scénář posledního dílu byl dopsán před 2 dny a logicky už musí počítat s Ninou nebo bez ní.

#37 Car
22.1.2017 | 17:08:10
VampKošilka

#32 google147: Epic love, ne epic love, zrovna Damon mi přijde jako absolutní blbost jako člověk a Delena jako štastný lidský pár, jako upíří budiž, ale lidé, to nějak ne. Nemyslím si, že by to Damon jako člověk vydržel dlouho, ač se mi tvůrci sebevíc snaží podstrkovat, že to pro Elenku zvládne, na to jsem ho sledovala až moc dlouho, u něj je to jednou tak, podruhé jinak. Vztah Damona a Eleny jsem nikdy neviděla reálně a i na seriálové poměry je značně nevěrohodný, spíše vypadající jako Stockholmský sydrom a divím se, že Elena měla potom všem ještě štávu v tomhle cvokhauzu pokračovat, ale to je přeci ta láska, co hory přenáší, snad se na tom nebude inspirovat mladá generace, která toto sleduje.

Já jsem smířená, že spolu budou, ale to neznamená, že jim nějak fandím a že ten jejich vztah nikdy nebude reklama na štastný život, i když je tak tvůrci vykreslí sebevíc. Jediný pár, na kterým mi zálěží jsou též Stefan a Caroline, u nich si přeji happyend i za cenu Deleny. Ale to pořád nemění mé výhrady vůči této dvojici.

Tvůrcům se nikdy nedal věřit ani nos mezi očima, lze jen doufat, že si nedali takovou práci s budováním vztahu, který piplali, plánovali a budovali několik sérií jen proto, aby to zahodili a vyměnili za něco, co vzniklo v podstatě jen náhodou a co nikdy nemělo být nějak více rozváděno, herci ani tvůrci se nějak nebrání tvrzení, že je to čistý fanservice, který je docela i v rozporu s tím, jak show vedou.

#38 google147
22.1.2017 | 17:11:09
Car

#35 google147: já tomu taky nerozumím proč je s tím takový halo a taky nechápu proč by to měli tajit tak konec série se už nezadržitelně blíží…tak by to už mohli říct a ano bpohužel je to asi nejočekávanějsí událost… takže ta svatba je jistá teda jo? tak to je síla no :D tak kdyby Steroline tak why not..tak pokud to bylo dopsaný tak je jasný že tam prostě Nina bude nebo ne spíš mě už docela štve ze to neřeknou jako co je na tom…

#38 google147
22.1.2017 | 17:26:42
google147

#36 VampKošilka: Taj já jim nefandím vůbec, to jak s nima pracovali ve vztahu je selhání (problém toho že většinou je kormidlovala Dries), ale pokud musejí mít oba happy end, tak Delenu překosnu. Ale s tím mám problém všeobecně, kombinace Good Girl a Bad Boy mě prostě těžce nebaví – za jedno je to klišé a za druhé se charaktery pak musí lámat a dělat nesmyslné věci. Proto fandím Steroline, protože k sobě dali charaktery povahově odlišné, ale zároveň takové, které spolu tvoří dokonalé souznění a je pro mě lepší sledovat zamlklého kliďase a živelnější bláznivku – hlavně je neplácají v nějakých přeslazených vyznáních, ale naopak je všechno kolem nich takové hezky jednoduché, většinou řečené jenom očima (Candice se v tomhle perfektně naladila na Paula) a pokud už na ty vyznání dojde, tak oba dokážou skvěle balancovat na té hranici, aby z toho nebyl kýč.

Snad bude mít v tomhle Plecka rozum, navíc Steroline je její srdcovka – to s jakou radostí o nich mluví. Ale holt sledovanost a CW můžou rozhodnout a je jedno jestli to bude dávat smysl.

#37 Car: Oni to stejně neutají, vždycky se jim nějak podaří to prozradit dopředu. Ano svatba by měla být jistota – Plecka už to snad naznačila, režisér epizody vypustil fotku Paula v obleku (někdo kdo má blízko natáčení přidal popis, že takhle Stefan bude vypadat na své svatbě). A Kat dala na internet fotku v šatech co bude mít na sobě (https://www.instagram.com/katgraham/ – je to fotka jak je na klavíru) – otázka jsou to spíš svatební nebo pro drůžičku? Asi největší nápověda bude název epizody – pokud to bude blízko Caroline nebo spíš Bonnie

#39 VampKošilka #40 Car
22.1.2017 | 18:09:55
VampKošilka

#38 google147: Asi tak, jako mě kombinace good girl /bad boy nebo naopak nevadí, takoví Spike a Buffy nebo Emma a Hook jsou moje srdeční záležitosti, ale musí to mít aspon reálné důsledky jejich činů. Taková Buffy by Spikovi nikdy neodpustila, kdyby zabil její sestru, i kdyby se následně vrátila. Né, že někdo bude závodně zabíjet její blízké a ona si z toho nebude nic dělat, Jeremy napaden a zabit multiple times a ještě ho nechá jim hlídat, to je prostě na palici postavané i na fikci. :D

Hlavně ten vztah je takový nenucený a přirozený, nejvíce podobající se realitě, samotný Stefan je po boku Caroline mnohem lepší postavou, než když byl s Elenou. Chemie mezi Ninou a Paulem byla sice vždycky super, at už to byla Stelena nebo Steferine, ale Steroline je taková jinačí, nehraje na epičnost, ale spíše na takový přirozený vývoj, víme, že si jsou souzeni, ale nepotřebují si to říkat každých pět minut. Nemluvě o tom, že hercům to na place fakt hodně sluší a DE fanoušci se už nemusí strachovat, že by Stefan dělal do Eleny.

Tak, je to na nich, ale myslím, že by se mělo respektovat přání samotných tvůrců, on rating TO stejně lepší nebude a do pětky to stejnak podle mě pokračovat nebude už jen proto, že jim odcházejí lidi, vím jen o Narduccim a Phoebe, ale má to cenu postavit show na tom, že tam bude nějaká ta Klaroline, když je to stejně jen úměle držení při životě? TO by mělo padnout po čtvrté sérii s nějakou důstojností. No, ale je to holt na nich a pokud tohle Plecka dělá jen proto, aby nakonec vrazila fanouškům kudlu do zad, tak fakt nevím, co si o tom myslet.

22.1.2017 | 19:00:34
Car

#38 google147: jsme zvědavá zda ta smrt bude vážně Enzo, jojo díky za odkaz :-) jako nevím podle me je vážně trapné to taklhe tutlat jak píšeš stejně něco unikne a vzhledem k tomu že už bude i konec natáčení tak by bylo dobrý to vědět a psychicky se na to připravit :D

22.1.2017 | 19:36:42
google147

Tak je to prý skoro 100%, že 8×15 bude Steroline svatba, měli by jsme slyšet jejich sliby a měl by být jejich první tanec jako manželů (opět to není 100%, ale píseň by měla být Till The World Stops Turning od Kaleba Jonese). Dále by měl být i Bamon tanec (Enzo prý není přítomen, ale hercova židle byla na natáčení :D).

A teďka věci, které dávají hrozně moc otázek (ani jedna není vůbec jistá): před 8×15 má nastat časový skok 5 let (asi berlička jak dostat do finále Původní), Cade možná potrestá Stefana za porušení úmluvi tak, že ho udělá člověkem (tak jako tak bude v 8×13 Stefan bojovat o život v nemocnici). Svatba se bude točit ještě zítra a na natáčení nemá denní prsten ani Paul ani Candice (je tam teorie, že z nich udělají svatební prsteny). Na svatbě se opravdu nemá nic stát, ale nějakou řeč jenom přeruší Mattova matka.

#42 GingerGin #44 Car
24.1.2017 | 16:32:31
GingerGin

#41 google147: skok 5 let by se dostal ještě před původní…ti mají být skok 5 let ale od té doby, co ještě neskočili v TVD o tři roky (jestli to dobře chápu). A Stefan člověk? Tak snad v tom případě udělají člověka i Car…Dost se to teda komplikuje…Asi už mi to je jedno, já už jen doufám, aby The Originals dopadli nějak dobře, protože to mě momentálně baví o dost víc. I když tam my jde ve výsledku jen o to, aby Elijah a Hayley byli spolu :D :D

#43 google147
24.1.2017 | 17:06:50
google147

#42 GingerGin: Všechno zatím nemá 100% podložení – taky může Stefana zranit nějaká zbraň ze Zbrojnice (zranit ho má Dorian, který má se Stefanem něco společného).

A Originals si rozhodně dobrý konec nezaslouží, konec 3. série (s pár úpravami) bylo to jak by měli všichni skončit – potrestáni.

24.1.2017 | 17:16:42
Car

#41 google147: jeeeee já nechci aby lidé zase :D dyt je to snad i nereálné z pohledu léku ne? to jako budou ze všech lidi zase? a co Damon? nevím tohle mi přijde teda ujetý :D jako svatbu prosím pěkně ale tohle? a Mattova matka? ta ještě žije? aha :D docela news pro mě :D a o té Nině se něco ví? :D

#46 ZEDUltedOP
24.1.2017 | 18:27:45
Car

a ten časový posun by taky nemusel být … to vypadá spíš jako že se Stefan vyřádí několik let a pak nám ho ukážou už napravenýho před svatbou :-/

24.1.2017 | 18:28:48
ZEDUltedOP

#44 Car: to by mě taky zajímalo jestli se vrátí na ten poslední díl když už točí 8×15 :D jestli se tam oběví nebo ne :D už by měli o tom říct nebo jestli to pořád tutlají a neřeknou to a uvidíme í až na poslední díl to by bylo hodně zajimavé :D jako ten posun v čase by taky nemusel bejt špatnej :D sem čekal že ten posun udělají třeba až v posledním díle třeba jak třeba žijou za 3 roky ode dne co se stalo :D

#48 Car
24.1.2017 | 18:50:57
google147

Opět jsou to jenom zvěsti – je tam i pár věcí, co ten časový posun nepotvrzuje (nebo spíš nebude tak výrazný – stačí skočit na červen), ani přítomnost Mattovi mámi není jistota. Stefan jako člověk taky není nějak 100% – bude smrtelně raněn ano. Ale i tak je záporák Ďábel a nikdo neví co všechno dokáže. Fakt hrozně věcí si odporuje – svatba se ale točí (denní prsten nemá ani Caroline, Damon ho pořád má), a i tady se tvrdí, že to bude jen sen. O Nině není vůbec nic

Nakonec si z nás tvůrci dělají dobrý den a všechno bude jinak

#48 Car
24.1.2017 | 19:41:24
Car

#46 ZEDUltedOP: já teda žádnej posun nechci no… :D nevím proč by měl bejt… a jako Nina… těžko říct no, takovýhle napínání jako k čemu… já bych to asi spíš řekla přece jen je to nejočekávanější událost…
#47 google147: jako teorie proč ne ale opravdu se mo nezdá, že by skoro všichni byli naráz člověkem a jediný upír by tam zůstal Damon to by byl fakt gól teda…ale necháme se překvapit přece jen je to ještě daleko a pauzy mezi jednotlivými díly už asi nebudou nebo neměli by být, aby to nějak vyšlo

#49 ZEDUltedOP
24.1.2017 | 19:48:54
ZEDUltedOP

#48 Car: ale tak já nevím mě by se osobně líbil ten posun třeba 3 roky jak se jím žije a takhle jak si Stef hraje s děckama :D a s Car nebo třeba enzo a bon když tady někdo píše že by měli bejt lidi tak by to bylo docela dobrý vidět enza s bonnie třeba jak maj už svoje děcko a tak a Matt jako všichni aby tam měl každej svého miláčka

#50 Car
24.1.2017 | 20:01:36
Car

#49 ZEDUltedOP: no ale to už tay jednou bylo ten posun navíc by to moc nedávalo smysl, podívej se jakym stylem je to ted rozdělaný a není vůbec nic vyřešeny… Bonnie skoro upírem, Damon se Stefanem v maléru, ta divná věc kolem Maxvellů sirény…je tam toho prostě moc :-/ nepřijde mi to dobrý uplne to zazdít a najednou frrrr posun, plus nějak budou muset uzavrit/vyresit i Elenu at už bez Niny nebo s Ninou…a tohle vše na těch pár dílů mi přijde sakra málo teda

#51 Car
24.1.2017 | 20:28:11
Car

#50 Car: teda sakra hodně * pardon

24.1.2017 | 20:28:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás