The Vampire Diaries (Upíří deníky) Upoutávka k epizodě Age of Innocence

Upoutávka k epizodě Age of Innocence

Upoutávka k epizodě Age of Innocence

Přinášíme vám upoutávku ke třetí epizodě sedmé série The Vampire Diaries. Damon, Bonnie a Alaric se snaží najít něco, co by mohli použít proti Lily. Caroline se dozví něco z Valeriiny minulosti, zatímco Stefan se dozví něco o vlastní minulosti.

11 0
17.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Car

bez komentáře prostě parádní , jde to hrozně nahoru nemohu se dočkat!!!!!!!!!!

17.10.2015 | 11:33:03
Camrynerine

Je to parádní :3 :3 Heretici tomu opět dali zase šťávu.. akorát mi přišlo docela vtipné… :D :D I když tam Elena není, tak pořád jí musí zachraňovat i v magickém spánku :D :D

redaktor
17.10.2015 | 13:48:56
VampKošilka

Pořad zachranovat Elenu, i když leží v rakvi? Damonův každý druhý čin se týká Eleny? Každé jeho druhé slovo je Elena? Já už Damona fakt začínám silně nesnášet, nebo spíše Dries, která tam Elenu v kuse cpe, ale pak se TVD nikdy nepohne dál! Taky nechápu. Damon byl měsíce s Bonnie v roce 1994, myslel si, že už Elenu nejspíš nikdy neuvidí a ani nepíp. Ted jí má vidět za 60 let a bude dělat takové komedie? Prostě hrozný, když to není Elena, tak je to Damon, kdo dělá scény. Měli by si posunout a začít s tim nářezem, který nám slibovali před uvedením sedmé serie.

17.10.2015 | 17:58:03
Sjuzzn

ako sorry ale serial, začal ako romanticka zapletka jedneho dievčaťa a dvoch bratoch takže je dosť jasne a očividne že ju tam spom inať a ťahať musia…samozrejme kedže Nina zo serialu odišla ide to do teplych krajin…naťahovačky a strašne predvidateľne sceny typu smutny Damon, smutny Ric…trapne sceny Caroline a Stefana ktory sa odrazu miluju…škoda no vidno snahu režiserov že chcu serial posuvať aj napriek chybajucej Nine…ale pre mňa aj tak momentalne top TO…tie idu neskutočne dobrým tempom stale hore:)

22.10.2015 | 23:36:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás