The Vampire Diaries (Upíří deníky) Upoutávka k epizodě Nostalgia’s A Bitch

Upoutávka k epizodě Nostalgia’s A Bitch

Upoutávka k epizodě Nostalgia’s A Bitch

Damon je uvězněný ve své vlastní mysli a jedině Sybil mu může pomoci. Caroline a Bonnie se rozhodnou vstoupit do Damonovy mysli, jen aby zjistily, že klíčem k jeho osudu je Stefan.

12 0
21.1.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /31

mima33

Ach, bože :/ už aby to ukončili, lebo to len zbytočne umelo naťahujú. Ak by neoznámili dopredu, že TVD touto sériou končí, tak verím, že by ich zrušili, lebo toto je proste jedným slovom jeden veľký FAIL.

#2 VampKošilka
21.1.2017 | 19:07:54
VampKošilka

#1 mima33: Co je fail? Myslím, co konkrétně je v té ukázce fail, podle mě to vypadá zajímavě. Jen fakt, že Ripper město s největší pravděpodobností nevypálí, ale to je asi jasné.

#4 mima33
21.1.2017 | 22:17:10
Crazynecka

tak nevim..co to ma za smysl, kdyz ted ke konci ze Stefana delaji zase zleho ?

#6 Car
22.1.2017 | 2:51:05
mima33

#2 VampKošilka: Fail je pre mňa konkrétne celá séria. Charaktery niektorých postáv sa im podarilo totálne zničiť, cely príbeh sirén a pekla je len trochu inak vyrozpraný príbeh Silasa a druhej strany. Majú čo uzatvárať, sú doslova 5 minút pred koncom a oni sa idú venovať tomu, že je Damon uväznený vo svojej hlave a Stefan pokračuje vo svojej kreténskej jazde. Táto séria je pre mňa najväčším sklamaním vôbec a nik na svete ma nepresvedčí, že za niečo stojí. Ak by nebola posledná, tak sa vykašlem na celé TVD.

#5 VampKošilka #6 Car
22.1.2017 | 12:34:40
VampKošilka

#4 mima33: Stefan nebude Ripper na dlouho, řekla bych. Hádám, že si ho fanoušci vydupali jako jednu z posledních věcí, co by v seriálu ještě rádi viděli, ale jak říkám, ted hádám. Mě to přijde docela dobré, jen Damona a Bonnie jako postavy dost posrali, to je pravda,. Ale tak, už to končí, takže pro mě je hlavní, že se za chvilku dokodrcáme ke konci, zbývá pár posledních epizod. Ten Damonův stav nejspíše nějak přivede zpátky toho „starého“ Damona(toho, co vraždil i s lidskostí, ale aspon mu nebylo všechno u prdele a nechtěl zabít své přátelé) a ten následně přivede zpátky starého Stefana, můj hrubý odhad. A všichni budou zase spokojení.

#11 mima33
22.1.2017 | 14:00:34
Car

#3 Crazynecka: ne asi taky by mě to velmi zjaímalo, nejdřív byl za hovado Damon pod nátlakem té furie a ted Stefan…lidi tady trochu zapomínaj na důvod proč je ze Stefana zase ten bad bad guy a opravdu si nemyslím, že to v sobě má od přirody jo fajn, má tam ty geny po matce o tom žádná ale většinu seriálu se to snažil korigovat a myslím, že mu to šlo docela dobře…Damon tam jak už jako hajzl vlezl od prvního dílu ale ok…
#4 mima33: jasně ale nezapomínej proč pokračuje ve svoji kreténský jízdě…

#10 VampKošilka #11 mima33
22.1.2017 | 14:07:04
google147

Nebudu tady hodnotit řadu jako takovou, ale líbí se mi tady, že se zase omlouvá Damon a Stefan má bejt kretén a přitom naopak je momentálně Stefan dost chytře manupulován Cadem. Proč Cade chtěl aby se Stefan zase stal Ripperem a zase si užíval zabijení? Protože Cade podle mě chce, aby se Stefan stal novým ďáblem a Cade si mohl dělat co chce. A podle popisu 8×12 je jasný, že Stefana bude muset dostat zpátky jediná osoba, která je v manipulaci stejně dobrá a dokonce už s tím začala – Caroline. Myslíte si, že to vzdala moc rychle, ale ne prsten sehraje roli, kterou sehrál přívěšek u Damona.

#8 Car
22.1.2017 | 14:26:50
Car

#7 google147: ne asi… tomuhle taky nerozumím tak nejdřív byl za kreténa Damon okej…ale leze mi na nervy jak je ted zase nejhorší Stefan..taky si nemyslím, že by to Caroline hned vzdala za tím bude něco víc přesně jak píšeš :-) a myslím si že Stefan bude ,,vyplý'' minimálně až do toho 8×12 :-(

#9 google147
22.1.2017 | 14:40:22
google147

#8 Car: Caroline to rozhodně nevzdala, naopak se chová jako jediná postava, která má v hlavě mozek. Jak dopadlo ve všech případech, když se pokusil někdo někomu nahodit emoce násílím? Ano, všichni se nasrali a začali zabíjet, takže teďka na to jde chytře a prostě ho zmanipuluje.

A ano Stefan bude nejspíš vypnutý do 8×12, kde bude doslova boj o Stefanovu duši a Caroline se musí dostat ke Stefanovi dřív jak Cade. Zatímco Damon bude na druhé frontě pro záchranu brašky potřebovat něco co má Alaric a Matt, ale ty dva mu to nebudou chtít dát. A primárně podle mě zapne díky Caroline – už jen kvůli té mega nápovědě během jejich rozhovoru v 8×05 na pouti.

#13 Car
22.1.2017 | 14:48:02
VampKošilka

#6 Car: Asi to každý vidí jinak. Já tak, že Stefan je krutý, bezcitný zabiják, když nemá svojí lidskost, jinak ne. Damon zvládl zabíjet pro potěšení i s ní. Podle mě to od přírody nemá ani jeden z nich, oba byli zpočátku dobří(jako lidé), změnilo je něco úplně jiného. Ale já nemám moc energie se o tom dohadovat.

#13 Car
22.1.2017 | 14:51:08
mima33

#6 Car: Každého osobný názor, ale dalo by sa polemizovať hodiny o tom, ktorý z bratov je horší – pre mňa osobne to bol vždy Stefan. A dalo by sa polemizovať aj o tom, koho je toto všetko chyba. Ak chceš ísť úplne na začiatok, tak v prvom rade sú Salvatorovci upírmi kvôli Stefanovi, nie? Ak by k tomu Damona vtedy nedonútil, ten by sa nikdy nepremenil a nič z tohto by sa nestalo. Ale to už zachádzam priďaleko. Ja mám neznášanlivosť voči Stefanovi zakorenenú už od doby, keď som čítala knihy a po 15 knihách, ktoré som prečítala (nedočítala som dokonca, aj keď knižný koniec poznám), a 7 a pol sériách už na neho určite názor nezmením.

#5 VampKošilka: Hej, a u mňa je problém, že posrali moju najobľúbenejšiu postavu a postavu, ktorú som mala celkom rada (Bon mi dosť vadila v šiestej sérii, ale inak som ju vždy brala). Ja od začiatku vravím, že si spolu s kacírmi mali nechať aj Kaia a to mali byť hlavný záporáci na siedmu sériu a možno aj ôsmu. Bolo by to pre mňa určite prijateľnejšie ako Zbrojnica, sirény a Rayna (či ako sa to volala). Na to akého záporáka z Kaia robili, tak ho Damon zabil prirýchlo (doteraz mi je z toho na smiech) a kacíri tiež neboli dotiahnutým nápadom. Jednoducho mi táto dejová linka absolútne nesadla a keby TVD nesledujem toľké roky, už kašlem dávno na to. Ale ja už som celkovo k tomuto seriálu dosť skeptická a negatívna. 1.-3. sériu si doteraz rada pozriem, dokonca aj 4,5,6, ale toto mi už nepripadá ako ten seriál, ktorý som milovala tak dlho, a to ma na tom štve najviac… Plecka z toho urobila totálny cirkus a to jej nikdy neodpustím.

#12 VampKošilka #13 Car
22.1.2017 | 15:13:14
VampKošilka

#11 mima33: To musím souhlasit, Kai byl asi poslední záporák, který za něco stál. Všechno ostatní byli spíše takové nastavované kaše, heretici měli potenciál, ale nakonec to byli takové Rodinné pouta a udělali úplně stejnou blbost, jako v páté sérii. V páté sérii nadhodili, že záporák bude Silas a Tessa, nakonec se tam udrželi jenom pár epizod, pak tam dali Augustýnce a Poutníky, kteří stáli úplně za prd. V sedmičce to samé, nadhodili heretiky, dali jim cejch druhé původní rodiny a nakonec tam díl po díle odpadávali jako mouchy, jako záporák vyšla Rayna a Zbrojnice(Augus­týnci hadr). TVD se neutále opakuje a má tendence dělat ty stejné chyby, proto jsem ráda, že už je konec, nicméně moc výhrad nemám, pač jsem asi spokojená s tím, že to končí.

Jinak, já se v tom nechci moc rejpat, ale knižní Stefan a seriálový Stefan jsou postavy docela rozdílné, taky jsem čtenář knih. Jako netvrdím, že tam spojitost není, ale Stefan v knize je spíše takový, že by ho každý dorazil kamenem, Damon v knize taky není stejnou postavou, jako je ten v seriálu. Knižní Damon by neudělal voloviny, které udělal ten v seriálu, ačkoliv má na to také nadání, Damon v knize mi přijde lepší postavou, než je ten v seriálu. Stefan v seriálu se vyloupl jinak, než by člověk na první pohled čekal, stal se takovým ukázkovým hrdinou, celkově mu vztah s Caroline hodně prospěl, Stefan je jako postava v knize stále stejný, Damon se taky nijak extra nezměnil. A pokud zajdeme ještě dál, tak jsou upíří kvůli Katherine, nicméně bych řekla, že to, jak mu Damon neustále nabourával život, přebral holku, znásilnil jeho budoucní snoubenku a zabil nejlepší kamarádku, tak Damon se mu za jeho podíl na upírství do sytosti pomstil.

#15 mima33
22.1.2017 | 15:29:37
Car

#9 google147: přesně no souhlasím nasílím to fakt nejde, doufám fakt, že tihle dva svůj happyend mít budou :-) taky si myslím, že díky Caroline, hlavně kvůli komu jinému taky :-) ale furt je tady ta traparná s tím lékem :-(
#10 VampKošilka: chápu že nemáš :D já jen prostě říkám a je to můj názor, že Stefan je prostě jako upír lepší a jak sama píšeš Damon zabíjel i bez nějakého vyplého módu s lidskostí, zatímco Stefan ,,akorát'' jako ripper to mi prostě nikdo nevymluví, nebudu tady obhajovat to, že Stefan je pro mě milejší postava než Damon, ale prostě je to hrdina s velkým H a já ho tak prostě vidím, Damon ubližoval všem i když měl své emoce na místě, ale to by Stefan nikdy neudělal a fakt mi vadí, jak se to ted najednou prostě obrátilo a každý se může po*ělat, že je vlastně Stefan ten bad guy přitom co udělal Damon tak 2–3 díly kopal všem hroby jak už tady někdo psal možná i ty… takže tak
#11 mima33: však jo je to každého názor samozřejmě :-) jak jsem psala výše pro mě je prostě horší Damon už jen proto, že on nepotřebuje mít vyplou lidskost a stejně dělá všem ze života peklo nebo dělal.. jsou no to je pravda a podívej se jak si Damon postupem času liboval že je upírem a nechtěl to nikdy změnit takže nevím no…to neustálé předhazování Stefanovi, že kvuli němu je chudáček Damonek upír to už mi také přijde trochu někde jinde… jasný no já ty knihy naštěstí nečetla takže vycházím pouze z toho co vidím tady :-)

#14 VampKošilka
22.1.2017 | 15:30:45
VampKošilka

#13 Car: Tak Stefan je jako hrdina favoritizovaný už dlouho, někdy chápu, proč to fanoušky Damon štve, protože Stefan je vždy ten ukázkový spasitel a Damon ze všeho vyjde jako s prominutím kokot, co občas přijde na dobré řešení. Já určitě nejsem ten typ, co potřebuje druhého nesnášet jen proto, že toho prvního miluje, ale u Damona to nějak jinak nejde, protože jeho chování je mi většinou proti srsti a nikdy jsem moc nepochopila, co je na to Stefanovém špatně. Tvůrci udělali chybu, že Stefana vystavili na piedestal, pak si každý fanoušek Damona hledá důvod ho hejtit za každý prd(ted nemluvím konkrétně o Mimě, ale o Damonových fanoušcích obecně), i za sto let starou záležitost toho, že Stefan Damon přesvědčoval, at se stane upírem, přitom byl tehdy mladý a hloupý, kdyby věděl, do čeho jde, tak by to nikdy neudělal, udělal prostě chybu, která nejde napravit a sypal si z toho popel na hlavu už dost dlouho, že i přebíral odpovědnost za Damonovi činy v této série a ani na minutu to s ní nevzdal, dokonce na úkor toho, že se mu posere další vztah. Stejně jako fakt, že i když ho Stefan přesvědčoval, tak Damon se k tomu rozhodl sám, když Katherine řekl, že volí jí a chce být s ní. V tomhle ohledu si Damon sám určil svůj osud, když byl zamilovaný do Katherine. Pak je to souhrn všech událostí a různých aspektů, které oba ovlivnovali a každý si zvolil svojí cestu, Damon si zvolil tu, ze které v podstatě není návratu a každá snaha o to, aby na sobě pracoval většinou selhává, dělá to nejblbější rozhodnutí, které může v daný moment udělat jen proto, že je sebedestruktivní povaha. On hodně vydrží po stránce fyzické, po psychické je to totální slaboch, to i Lily dobře věděla, proto mu sebrala Elenu i s rakví. Stefan zase po psychické stránce vydrží hodně, proto nemá zas tak velké problémy se sebekontrolou, pokud nemá samozřejmě vypnuté emoce, to je nařízené střela jako každý upír, který je vypne. Tvůrcům v tomhle chybí vyváženost, Stefan a Damon by se od sebe měli lišit, ale chápu fanoušky Damona, které štve, že z Damona pořád dělají debila a toho horšího, nicméně za to podle mě Stefan jako postava nemůže.

#15 mima33 #16 Car
22.1.2017 | 15:44:28
mima33

#12 VampKošilka: Je to chyba scenáru. Miesto toho, aby sa scenáristi sústredili na kvalitu záporákov, sústredia sa na kvantitu. V TO im to celkom ide, v TVD žiaľ nie a od odchodu Klausa a následne Kaia jednoducho nedokážu napísať poriadneho záporáka a neprestajne seriál potápajú. Mnohé fanúšikovské teórie, ktoré som čítala, boli stokrát lepšie ako samotný seriál, ale beriem, že už má veľa sérií a bla, bla, bla… no to by nemalo byť ospravedlnením. Scenáristi urobili veľmi veľa chýb a bohužiaľ už tu nie je priestor na to, aby ich napravili.

No úprimne, knižné postavy sa nedajú snáď ani jedna porovnávať s tou seriálovou. Moja pointa bola, že som si Stefana znechutila už v knihách a jednoducho mi to zostalo, nehľadiac na to, čo z neho scenáristi robili alebo nie, možno je to aj moja chyba a nie ich alebo L. J. Smith.

#14 VampKošilka: Teraz si na to kápla. Ja nechcem Stefana nijako hatovať, ani sa stavať na stranu Damona, ale irituje ma presne to, že Stefan, nech urobí čokoľvek, je hrdina a Damon je večne ten zlý. Ak by Damon nechal v tretej sérii Elenu utopiť sa, tak by ho všetci išli kvôli tomu ukameňovať, urobil to Stefan, tak je to OK, lebo to urobil preto, že ho požiadala, aby zachránil Matt (pritom stačilo, aby jej odopol pás, ako aj jej otcovi na začiatku, keďže boli obaja pri vedomí – ale zasa nechcem sa zaoberať rozoberaním týchto nezmyslov). Je to choré, ako vlastne celá „logika“ vo svete TVD a ťahá sa to už od prvej série. Akurát, že teraz to už mám problém prehliadať.

#18 VampKošilka
22.1.2017 | 16:18:26
Car

#14 VampKošilka: jo hele tak to ja taky ne, jen prostě řikám že je mi Stef sympatičtější já Damona brala hodne ale ty prvni tři série pak už moc ne …a může za to Delena bohužel z větší časti.. asi tak nějak přijde mi bezpředmětné pořád omýlat dokola že kvuli Stefanovi je chudák Damon upír ale omýlá se to bohužel i v seriálu neustále ale to že Damon miluje být upírem to už nikdo neřeší zajímavý a on Stefan pro něj udělal první poslední ale nekdo si vždy vezme na paškál 6 sérii kdy Stefan odjel pryč… jasně až na Caroline ta se vyplými emocemi chovala tak nějak nejnormálněji z těch všech … taky mi nepřijde, že by za to mohl Stefan ale asi nemá cenu to cpát někomu kdo to nepochopí myslím obecně… já mám ráda oba dva a to že jednoho víc tak s tím se počítá, Damon bez Eleny je všeobecně lepší

#21 VampKošilka
22.1.2017 | 16:26:26
google147

Problém podle mě není ani tak v záporácích jako v jejich obsazení – Joseph byl trefa, Chris byl trefa, ale jinak to prostě byla slabota. Teďka je tam Satan a vůbec nebudí respekt a hlavně u takové postavy očekávám charisma. Sybil je hezká tvářička (v Rychle a zběsile byla herečka celkem roztomilá), ale ženskou verzi Damona jí nežeru, Seline to samé. Heretici na tom byli stejně – holky byly pohledný, ale tam to končilo a Valerie byla díky herečce absolutně nemastná, neslaná. Marcose ani nezmiňuju. Bejt tam lepší casting, tak to nebylo tak zlé.

#19 Car
22.1.2017 | 16:33:47
VampKošilka

#15 mima33: Přesně, taky je tu fakt, že hodně výmýšlejí za pochodu a přepisují. Nastaví si něco, bude to tak a pak se jim to najednou přestane líbí a honem rychle tam vymyslí něco jiného. Jako, já sama jsem spisovatelka a toto přepisování znám, nicméně já píšu knížku, která (snad) výjde jako celek, který se nebude dát změnit. Tvůrci možnost škrtat a měnit mají na to většinou čas a pak to dopadne tak, že je v tom prostě guláš. Chtějí neustále něčím překvapovat, proto kolikrát podkopnou svá vlastní pravidla. Dvojníci mají nějakou cenu, když jsou lidé, upíří jsou k ničemu, přesto je Poutníci použili. Nemluvě o tom, že tam dlouho byla ve vyšší pozici sabotérka, která se chovala jako nějaká jetá fanynka, které vidíme na sociálních sítících, pak tam jen nadělala bordel, děj se zdál zaujatý a nepřehledný.

Tak to ano, to jsem to asi pochopila špatně. Já měla zato, že Stefana v seriálu hodnotíš špatně na základě toho, že se ti nelíbil ten v knize. Já ho mám sice ráda, ale musím uznat, že to bůhvíjaký zázrak není, dá se říct, že v knížkách mám Stefana i Damona tak nějak nastejno.

Stefan je hrdina, protože se tak chová a smýšlí, jeho úmysly jsou většinou čisté, nesobecké, takové ryze hrdinské. Pokud je Ripper a zabíjí, tak se mu to promine proto, že není sám sebou a každý ví, že Stefan s lidskostí by nikdy nedělal to, co Ripper. Damon je schopen dělat zvěrstva i když je plně při vědomí. Damon si spíše ušpiní ruce pro dobrou věc a někdy taky ne. Damon se jako hrdina nechová a sám se tlačí do pozice toho špatného, protože je to pro něj snažší, či aspon jeden čas bylo. Nezačal v seriálu s čistým štítem, první, co udělal bylo znásilnění Caroline a proměna Vicki, první dojem dělá prostě hodně, nemluvě o tom, že Damon je trochu jako ženská, které se střídají nálady jako počasí. Stefan sice Damona vždycky miloval, ale řekněme si narovinu, ono zpočátku bylo docela těžké odhadnout, co Damona zrovna napadne a v seriálu snad není nikdo, komu by neublížil a většinou dost ošklivě, proto vždycky bude on ten špatný a Stefan ten dobrý. Na Stefana se lze vždy spolehnout, že se zachová správně, u Damona bude vždycky trochu oříšek, jaký bude jeho další krok. Nicméně si nemyslím, že Damona by bičovali za to, že by místo Eleny vytáhl Matta. Už jednou ho všichni nesnášeli za to, že nerespektoval Eleneninu volbu raději zemřít, než se stát upírem. No, on Stefan se svojí upíří silou a rychlostí mohl zachránit oba dva, či Eleně urvat ten pás a nechat jí vyplavat. Nicméně tady šlo o to udělat z Eleny upíra. On Matt mohl Rebeku klidně přejet a z toho mostu vůbec nesjíždět, pač Bece by se stejnak nic nestalo.

22.1.2017 | 16:48:37
Car

#17 google147: taky mi to tak přijde…škoda že Kai vydržel pouze jednu sezonu

22.1.2017 | 17:30:52
Golradir

Kolik dílů zbývá do konce téhle telenovely? Už se to pomalu kvalitativně blíží k té nejhorší sérii, což byla podle mě 5. série…

#22 VampKošilka #23 Car
22.1.2017 | 18:17:42
VampKošilka

#16 Car: Tak já jsem stejného názoru, kdyby Damon neposrával všechno skoro při každé příležitosti, tak bych nejspíše neměla tendence mu to omlacet o hlavu, ale u něj je to opravdu jedna blbost vedle druhé. Tvůrci ho postupně dojebávají, nejdříve Delenou, ted tou sirénou s hranatým ksichtem. Nejlepší byl s Bonnie. Dospělo to dokonce do fáze, že i Ian, který se Damona věčně zastával, ho začal nesnášet. Já nevím, když se bojovalo o Elenu, bylo jasné, že si fanoušek prostě musí vybrat stranu, ale trojúhelník už dávno padl, přesto se někteří stále mlátí přes hlavy o to, který z nich je lepší, přitom je to holt o vkusu. Ano, Stefan je podle mě lepší, ale kdyby z Damona tvůrci nedělali takového idiota, který prostě nemá tak ušlechtilé důvody pro všechno, co dělá, tak bych měla ráda i jeho. Nicméně se dobrovolně vydal něčemu, u čeho bylo na první pohled jasné, že je to past, sloužení se nějak nebránil, lidskost vypnul sám a namočil do toho většinu svých nejbližších, za to ho prostě nedokážu mít ráda. Chápu, že mu Elena chyběla, ale moc dobře věděl, že je v rakvi a potom všem, co se stalo je tak naivní a myslí, že to je ona? Prostě jsem tohle nějak nepobrala.

#23 Car
22.1.2017 | 18:25:41
VampKošilka

#20 Golradir: Už jen šest.

22.1.2017 | 18:28:39
Car

#20 Golradir: :-D podle mě to byla také pátá :D ale po shlédnutí této asi trochu změním také pořadí :D
#21 VampKošilka: ok :-) mám to stejně, on byl super ale bohužel mu to nevydrželo moc dlouho, to, že ho dali dohromady s Elenou jasně to bylo všem jasný ale bylo to to nejhorší co se mohlo stát…mohli to pak nějak ukončit a dát ho s někým jiným nevím sice s kým ale to už je jedno… Delena je pro něj rozhodně to nejhorší a tady tedy také válí, mě ta herečka není vůbec sympaticka (ta Sybil) naopak Seline jo ale to asi jen proto, že ji znám z Containmentu, kde hrála po boku Chrise (Kaie), jo no s Bonnie, která ted dělá jako kdyby ani nebyl, jak jste už tady psali a taky mi ten její vztah s Enzem leze už krkem :-/ je to takový až nepřirozený, tvůrci tuto sérii docela dojebávají charakery hodně postavám jak jsem si všimla… asi tak nějak to já taky ne… navíc jako ok vyplnul lidkost sice ale podívej se jak se chová ted… nevím no jako sice vypl ale ted když má ze Stefana co chtěl se chová nějak podivně prostě jako kdyby tu lidskost snad ani nevpyl nevím je to divné…a neustále vracení Deleny a ty flashbacky je mi z toho na zvracení je to fakt už hodně nezdravý a hodně trapný

#24 VampKošilka
22.1.2017 | 19:31:59
VampKošilka

#23 Car: Mě by Bonenzo nevadili, kdyby dělali i něco jiného, než jen cukrovali, starali se jen o sebe a jezdili si na dovolené, jakoby absolutně neregistrovali, co se kolem nich děje. Už i smrt Tylera by měla dokazát, že je to sakra vážné, ale oni v nějaké další epizodě opět pojedou na romantický výlet, zrovna, když Cade ohrožuje MF a jen Matt a Car mají zvládnout ochranu civilistů. U Sybil je to hlavně herečkou, která působí hrozně nepříjemně a otravně, postava tomu moc nepřidává. Flashbacky mi nevadí, ale proboha , oni tam vážně házeli vystřižené záběry z první série, které každý viděl? To je prostě až směšné, že tvůrci jsou takto bezradní a nedokážou se bez té Eleny obejít. Nemluvě o tom, že Damonovo vzpomínání a Eleniny záběry si opět vybrali tu nejlepší písničku z dílu, lol, ale to je jen takové mé vypíchnutí.

#25 Car
22.1.2017 | 20:02:11
Car

#24 VampKošilka: no právě… to mě vadí hlavně a tu ignoraci Bonnie na Damona… no právě dyt mu nešla ani na ten pohřeb nevím no… zase se ukazuje, že Caroline je nejvíce racionálně uvažující postava tam… no právě na tech hercích hodně záleží a tahle zrovna nebyla dobrá volba ale to by se tady dalo napsat o většině postavách takže jsem si už zvykla :D to už je jako výběr Ryany…a hlavně mi přijde úchylný, že od té doby co Nina odešla se snaží obsazovat tyhle ,,tmavé typy'' s hnědými vlasy, je to snad jen náhoda? :D fakt nevím :D no mě vadí ty flashbacky proto, že jsou cpané do každé dílu a tu scénu s tancem na MMF viděl každý už 100× :D a ještě tam Sybil má stejnou barvu šatů jako Elena? to je prostě ulet :D to jo no ten song je hodně dobrý :-) prostě je to celé naku*vené tahle série, doufám, že s tím ještě něco udělají

#26 VampKošilka
22.1.2017 | 21:39:54
VampKošilka

#25 Car: No jo, vzhledem k tomu, že tvůrci minulou sérii něco více mezi Damonem a Bonnie naznačili, tak se od toho raději úplně odřízli, že ani jejich přátelské scény prostě nebudou a Bonnie raději nechají na všechno dlabat. I ten rozhovor při tanci s ním mohla udělat Bonnie, dávalo by to smysl, pač Bonnie pro něj vždycky znamenala víc, než Caroline, která vztah Damona a Eleny spíše srážela a ted z ní dělají fanynku, přitom tohle byla pro Damona a Bonnie ideální příležitost ukázat něco z jejich přátelství. Taky jsem si všimla, nechápu proč. Bud si schválně vybírají takové typy, nebo jim jdou prostě hned moc ruku, nevím. Scénu z MMF mám ráda, to mi ještě DE nevadila, vlastně jsem byla na vážkách, zda fandit DE nebo SE, nakonec se to stejnak vylouplo v SE.

#28 Car
23.1.2017 | 12:57:29
ZEDUltedOP

Podle méh názoru by to mohl skončit tak že Damon to už po psichycké stránce nezvládne a bude se chtít obětovat pro Stefana aby ho cade ušetřil to by bylo asi to nejlepší co by pro postavu Damona udělali pár serií je tady za strášného kašpara mi příjde. Damon by nahodil ten jeho kladáckej usměv rozloučil jse ze všema a šel by na smrt a Stef a car s dětmama by žili krásnej život a třeba u konce by bylo třeba za 10 let jak to mezi níma je a tak mezi ostatníma jak to bude takovej závěr by se mi asi nejvíc líbil

23.1.2017 | 13:45:43
Car

#26 VampKošilka: jo to jsem tak nepochopila :D jako okej ten jejich dialog se mi líbil pac v seriálu nebylo moc scén Car a Damona ale i tak by tam pasovala Bonnie nechápu to…jo no tak čitak je to trapné a mohli by si to uvědomit teda ted už je pozdě… chápu neříkám mě se také líbí ale prostě ve spojením tady s tímhle už je to spíš na zvracení jak je cpou všude

23.1.2017 | 17:32:05
Lenka111

Nevím proč se pořád udržuje tento umělý a nudný děj už několik sérií. Sem tam světlá chvilka, ale to jsou snad 2–3 epizody z každé série. S Damonem je nuda, se Stefanem už taky, Bonnie je jako ve většině dílů úplně zbytečná. Ted co není čarodějka, tak je to postava úplně k ničemu. Jedinné co, tak je super vztah s Enzem. Takže proto pořád hraje? Car je fajn a tam končím. Když se máme dočkat ještě pořádného drama a že ještě několik herců umře, napadlo mě, jestli neumřou všichni a v posledním díle se zase zázrakem všichni vrátí :-D

#30 Car
24.1.2017 | 11:57:16
Car

fotografie k 8×11 jsou zajímavý teda :D
#29 Lenka111: mě už ten Bonenzo vztah zase tak super nepřijde no :D jako ze začátku jsem byla pro ale ted už mi to nějak leze krkem :D a ano Caroline je nejlepší :-D :-) no co je tak nějak jasný, že má umřít ještě jedna hlavní postava .....

25.1.2017 | 15:57:11
Damon88

Já doufám v Damonuv šťastný konec ať už s Elenou nebo bez. A sirény ať skončí v pekle u Cade.

26.1.2017 | 18:54:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás