The Vampire Diaries (Upíří deníky) Upoutávka k epizodě You Decided That I Was Worth Saving

Upoutávka k epizodě You Decided That I Was Worth Saving

Upoutávka k epizodě You Decided That I Was Worth Saving

Enzo se nad sebou snaží získat kontrolu a Bonnie se ocitne uprostřed smrtelné hry, což ji donutí učinit srdcervoucí rozhodnutí. Alaric zkoumá tajemný artefakt, o kterém doufá, že mu pomůže získat zpět Damona s Enzem.

11 1
29.10.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /25

Selinusenka

luxus :-) nejvíc se těším, hlavně na Steroline a svatbu :-)

29.10.2016 | 19:23:16
Oddish

Co na to řekne Klaus?:D

29.10.2016 | 19:39:11
google147

No pokud Deníky nějak časově neskočí a k té svatbě doopravdy dojde (pořád zbývá 14 epizod a je dost času to podělat a taky že to příjde), tak ji Klaus asi propásne, když bude ještě dva roky mít zabodlou čepel v hrudi :D

Ale taková zajímavost – při té žádosti hraje v pozadí písnička od skupiny The Fray a kdo je jejím členem? Manžel Candice

#16 Pepinka28
29.10.2016 | 19:48:18
VampKošilka

Na tenhle díl jsem zvědavá už jen proto, že tam budou scény s Damonem a Bonnie. Fakt mě zajímá, zda jí je Damon pořád tak u zadku, jako v prvních dvou dílech.

Mě by spíše zajímalo, jak by Klaus na tu svatbu dostal, když bude minimálně ještě dva roky zabodnutý, ale pořád je tu ten slib od Klause, na který se většina KC fandomu ohrazuje a u kterého Julie s úsměvem dodala „Will see“. Nicméně nechápu, proč by měl nutkání jezdit na SC svatbu za účelem to překazit, má snad dost vlastních problémů, ne? Na svatbu určitě nedojde hned, protože se Stefanem se něco pokazí(asi Sybilka mu poleze do hlavy), což je vlastně i dobře. Čím později ta svatba bude, tím lépe, aspon nebude čas Stefana s Car rozvést pro případný Klaroshit v New Orleans, to by byl můj poslední hřebíček. Stefan a Caroline jsou moje poslední naděje, že spolu skončí pár, co spolu opravdu skončit má. Bože při čtení těch komentářů od Klaroline a Stelena(netušila jsem, že Stelena má tolik příznivců) fanoušků se mi protáčejí panenky. Nicméně na June Wedding odkazuje již 1×01, tak snad…

29.10.2016 | 20:45:59
Nazugg

Nevím co furt všichni s tím Klausem a Caroline mají… :D Řekl bych, že Klaus je pro Caroline teď docela nedůležitý a navíc jak už jste tu psali, on má sám svých problémů dost…

Jinak, jak přesně myslíš to, že na to odkazuje již 1×01?? Jako, že k tomuhle už to směřuje od prvního dílu?

#6 VampKošilka
29.10.2016 | 21:44:06
VampKošilka

#5 Nazugg: No, měla jsem na mysli to, jak Caroline v 1×01 ze srandy prohodila poté, co mluvila s Bonnie o Stefanovi a chtěla ho sbalit „We're planning june wedding“. Sice to jen plácla a nejspíše to na budoucnost vliv nemělo, ale tvůrci si to vypíchli, jakoby chtěli ukázat, že ano, june wedding jsme jim plánovali od začátku, nemluvě o tom, že jim to fanoušci při každé zmínce o SC neustále připomínají na různých akcích i na sociálních sítích.

29.10.2016 | 23:00:57
google147

Tak ta zmínka o June Wedding v ukázce byla podle všeho do epizody dopsaná později po dokončení scénáře (vlastně je to kvůli tomu, že tvůrce na Comic-Conu novináři absolutně bombardovali otázkama ohledně June Wedding). V té době už měli herci k dispozici scénáře pro asi 4 epizody (ale četla je jenom Candice), takže zásnuby už byly jasné a tohle vlastně tvůrcům nahrálo do karet jak to udělat ještě speciálnější.

Snad nikdy tvůrci netvrdili, že jim to plánovali od začátku a k cíly je ještě cesta dlouhá 14 epizod. Ale to jakým způsobem se leze poslední 2 díly (a 3 nejspíš taky) fanouškům do zadku je docela zajímavé (a rozhodně si nestěžuju) – zatím to byly vždycky malé drobečky a pak jim to hned vzali. No snad nakonec všechno nějak blbě neobrátí, protože ta žádost byla dokonalá a hlavně když si člověk uvědomí jak neuvěřitelně věrná byla postavám.

29.10.2016 | 23:30:14
megary

Reagujúc na baby vyššie, myslím, že je Klaroline tak populárny ship presne pre tie isté dôvody, pre aké sa ľudia dožadovali od začiatku denníkov Deleny. Oba páriky mali náboj, predstavovali tak trochu zakázanú lásku – medzi slušnou babou a neposlušným chlapcom. Pre mňa osobne bola Stelena vždy nudná (a to Paula žeriem viac, než Iana), hoci to bol reálnejší a vo všetkých ohľadoch prirodzenejší vzťah, než Delena. Chcem tým povedať, že ľudí poháňa k shipu často práve to, že tým dvom ľuďom proste nie je „dovolené“ spolu byť. Preto má Delena väčšiu popularitu ako Stelena a preto stále toľko ľudí čaká na Klaroline. Mne osobne sa to páči práve tak ako to je – nechať to pri iskre. Mne úplne vyhovoval trojuholník Stefan Elena Damon. Mne by vlastne nevadilo, keby to Elena striedala doteraz ak by v seriáli ešte bola – pravda, ak by to aspoň trochu realisticky vedel niekto napísať.

#9 VampKošilka
30.10.2016 | 0:15:42
VampKošilka

#8 megary: Je paradox, že většina shipperů KC jsou SE fanoušci a naopak, do většiny SC fanoušků se řadí právě DE fanoušci. Pak jsou tu samozřejmě ti, co jsou pro DE, KC a SK, ale na ty poslední dobou narážím fakt minimálně, když je někdy vidím, je to spíše takový přírodní úkaz.

#10 GingerGin
30.10.2016 | 8:12:05
GingerGin

#9 VampKošilka: Haha a pak jsem tady já, nadšená z Car a Stefana a zároveň v každém komentáři nepřestávám zmiňovat můj vysněný pár Damon a Bonnie (ok, už se za to omlouvám, že to neustále opakuju :D :D :D ) Jen teda tahle budoucnost asi moc reálná zatím není…Bon moc Damona neřeší, zato je tam extrémně Delena scén…No, ale tak nesmím se vzdát naděje, že jo? (jo jasně, Enzo a Bon mají krásný vztah…ale prostě s Damonem by to bylo zajímavější a Enzo by mohl hrdinsky třeba umřít)

#11 VampKošilka
30.10.2016 | 13:28:03
VampKošilka

#10 GingerGin: Ano, dále jsou tu přiznivci párů SC + DB, jinak známé jako Belvafore. :D Mám úplně stejný názor. Bonnie a Enzo mi nevadí, ale nedokážu jim fandit, né když je tam Damon a já se zkrátka nedokážu vzdát svého vysněného páru Bonnie + Damon.

#13 GingerGin
30.10.2016 | 14:11:54
Selinusenka

už je to nějaký čas, když jsem řetla že Plecka pár Caroline+Stefan plánovala už od druhé série, taky mají úžasnou historii přes kamarádství až po svatbu já už se těším a myslím že svatba bude ale až v posledním dílu :-)

30.10.2016 | 16:35:49
GingerGin

#11 VampKošilka: Jsem ráda, že v tom nejsem sama :D

Jinak já doufám, že nějaký Car+Stefan rozchod už neplánují…To už by bylo moc. Svatba by mohla být v posledním díle. A zatím to vypadá, že Plecka teď hraje jen na vztahy (a ta tajemná zápletka je jen, aby se neřeklo) a chce udělat radost fanouškům Deleny, Steroline a Borenzo…Trochu průhledné, mno…Neustále říkala, že konec má už vymyšlený, takže bych to viděla na romantiku stylem: svatba Car a Stefana, Damon a Elena jako svědci se tam rovnou zasnoubí a Bonnie s Enzem budou radostně se slzami v očích přihlížet…

Mno, stále můžeme doufat, že nás ještě překvapí nějakým méně očekávaným koncem :D Jen opravdu doufám, že Caroline a Stefana už nerozdělí. To by byl ten nejhorší scénář (horší i než ta slaďárna, o kterém jsem psala)

#17 VampKošilka
30.10.2016 | 16:52:39
google147

V dílu je ale docela vtipná chyba – Sybil v 7×22 nalákala Damona zpět do trezoru tím, že napodobila Elenin hlas a v 8×02 neví kdo Elena je. A Sybil je zase prezentovaná jako mega silná a nakonec ji asi sejmou tou vidličkou co našla ta holka. Pokud se navíc nic nezměnilo, tak někde pobíhá ještě její sestra.

Docela mě teďka zajímá jak v příštím díle zapojí šerifku – počítám, že buď klasicky seriálově se najednou objeví její „duch“ a pokecá s Caroline nebo budou nějaké flashbacky na téma svatba atd. A vyloženě očekávám scénu, kde Caroline nějak vtipně Stefanovi omlátí o hlavu to jak jí v prvním díle řekl, že mezi nima nic nebude :D,.

A náhodou Bonnie a Enzo spolu celkem fungujou – velká škoda přeskočení těch 3 let. Ostatně vždycky mi přišla docela škoda, že Stefana a Enza nezkusili udělat přáteli, když opomenu tu snahu ho prezentovat spíš jako Damona, tak v hodně scénách mi spíš připadalo, že má vlastnostma blíž právě ke Stefanovi – je to taky beznadějný romantik, hodně citlivej atd. A Stefan by asi novýho kámoše potřeboval – Lexi už bohužel nebude a Caroline se z téhle pozice posunula do úplně jiné.

#17 VampKošilka
30.10.2016 | 21:28:04
lamajda

já jsem ze stefana a caroline nadšená, mě se strašně líbí ten jejich vývoj vztahu!!!je to úplně jiná úroveň než pubertální patologicky nezdravý vztah eleny a stefana nebo eleny a damona…vlastně elenu nemám ráda protože z bratrů udělala úplně tragické zamilované joja! to caroline má na stefana úplně jný vliv a dovedu si představit, že bonnie a damon by měli taky podobný vztah jako SC…asi to bude tím, že jejich vztahy začali přátelstvím, ne jako u eleny, kdy se doslova ti dva pobláznili a vypadalo to na hodně silné růžové brýle :D

jinak, předpokldám, že ke svatbě taky dojde na konci série a že caroline ještě bude muset poupravit úsměv té megeře, pardon vlastně siréně, páč jí taky ukradne stefana…

30.10.2016 | 22:09:41
Pepinka28

#3 google147: Klaus tu svatbu nepropásne, protože the originals je o 4 roky pozadu. Takže teď ležel v rakvi s dýkou, proto aby se vyrovnala časová mezera mezi TO a TVD.

31.10.2016 | 13:34:55
VampKošilka

#13 GingerGin: Kdo ví. Já, i když sama sobě nevěřím, že to vůbec píšu, preferuji, aby to zůstalo v zaběhnutých cestách Steroline, Bonenzo, Delena(ačkoliv tento pár mě nikdy nepřestane srát a vždycky se mi budou protáčet panenky i žaludek z každé jejich scény), než aby se to na konci proměnilo v chaos, že na svatbu přijede Klaus, Car s ním odjede(ačkoliv vůbec nechápu proč), Stefan a Elena se z nenadání do sebe opět zamilují a Damon najde větší zalíbení v Bonnie(i když za to jediné bych byla štastná jako blecha) a proměnilo se to v ten chaos plný nelogických pohnutek. Jenže Damona a Bonnie čím dál více tlačí do jakési friendzone, Bonnie už Damon v podstatě nezajímá(a to nelze popřít, že do něj byla zamilovaná, než odešel) a všechno, co mezi nimi bylo se zametá pod koberec(podobně jako u Dana a Blair v GG, taky v poslední sérii seriálu). Proč aspon tvůrci neprozradí, co byla sakra v tom dopise?!? Bonnie už tvrdí, že bez Enza nechce žít (takže Bonenzo jako Delena 2.0) a o nikoho jiného se nestará. Vždycky to byla takový spasitel, co se vždycky snažil zachránit všechny a ted jen Enzo. To mě na věci štve nejvíc.

#14 google147: Myslím, že tu nikdo netvrdil, že Bonn Bonn a Enzo nefungují jako pár, naopak, já osobně bych řekla, že se ten vztah celkem vydařil a to jsem si myslela, že to bude jen o tom, aby Bonnie někoho měla. Nicméně jsou tu holt preference a chutě na Bamon pár. Upřímně, mega největší stěr na celý KC fandom, se kterým si Plecka celkem dlouho vytírá zadnici by bylo, kdyby Klaus na svatbu přijel a dělal Stefanovi družbu, protože, jak si již napsal, on žádného jiného kamaráda nemá. :D

#18 GingerGin
31.10.2016 | 17:33:22
GingerGin

#17 VampKošilka: Já bych spíš čekala, že za svědka půjde klasicky Damon a Klaus odvede Car k oltáři :D :D

Jinak máš pravdu, že to je jako v poslední sérii GG, kdy vlastně smetli vše, co celých 5 sérií budovali a úplně zazdili to, co mezi Danem a Blair bylo. Já byla vždycky fanouškem Chucka a Vlair, ale to mě prostě naštvalo…Oni se mi líbili jako kamarádi a byl to ten největší příklad toho, jak se za tu dobu posunuli. A pak najednou nic. A tady je to skoro stejné. Kdybych se už smířila s tím, že Bamon nebude a místo toho bude Bonnie s Enzem a Delena, tak bych alespoň ráda viděla, že Bon Bon a Damon mají mezi sebou stále silné pouto (klidně něco ve stylu Stefana a Lexi). Takhle mi to prostě přijde, že celou minulou sérii (a vlastně i předminulou) nám ukazovali, co mezi nima je…Bonnie dokonce nepřímo přiznala, že Damon pro ni znamenal něco víc a pak tady byla ta Damonova žárlivost. A teď po tom není ani stopy…

#19 VampKošilka
31.10.2016 | 19:30:04
VampKošilka

#18 GingerGin: Ha! Tak to by bylo ještě lepší!

Já vždycky byla pro Dana a Serenu, nicméně Dana a Blair jsem si zamilovala úplně stejně, líbilo se mi, jak se posunuli a to, jak s nimi naložili mě mrzelo. Se zakončením nemám vůbec žádný problém, ale ta „ignorace“ toho, co bylo mezi Danem a Blair, stejně jako to v TVD dělají ted s Damonem a Bonnie, to mě prostě naštvalo. Přesně! Však, i když náznaky hlubších citů od náklonnosti Bonnie po Damonovu žárlivost tam prostě byly a ted se potom ani nezapráší, ani po tom silném přátelském vztahu. Lol, Damon jí dokonce řekl, že jí miluje, obdivuje a několikrát se jí omluvil(sama mu pak prý odpustila), tak proč jí je tak ukradený? Doufám, že v další epizodě bude podobná scéna, když byla Bonnie nezvladatelná lovkyně a Damon jí přiváděl zpátky. Ten si jen prohodí pozice(musí!). Ale pokud opět budou zazdívat a nechají jen Bonn s Damonem bojovat + bolestí naplněné pohledy na Enza v kufru, tak mě asi klepne.

31.10.2016 | 20:39:47
anndy

proč každá nová ženská postava vypadá stejně? štíhlá bruneta, hnědooká, snědá a hraje si na drsňačku. minulou sérii jsem jen projela, ale ta lovkyně, teď siréna a ta georgie nebo jak a i Sarah… Sirénu bych spíš viděla jako bledou blondýnu, ale to by pak mohla zastínit Car, takže opět jen náhrada za Elenu

#21 GingerGin #22 megary
1.11.2016 | 8:26:05
GingerGin

#20 anndy: Na tom něco bude :D Fakt, že ta Siréna vypadá hodně jako Elena mě už napadl…A nejen ona. I ta lovkyně vypadala stejně…Možná to má nějaký hlubší význam, ale já bych spíš řekla, že se snaží napodobit Katherine. Protože ta byla podle fanoušků jedním z nejlepších záporáků…Tak asi jen doufají, že když bude vypadat podobně, bude to taky fungovat. A osobně bych Sirénu viděla jako bělovlasou (myslím ve stylu Daenerys nebo toho anděla z videa Give me love, jestli víte, koho myslím :D :D ). A nebo ještě lépe zrzku :D

#23 VampKošilka
1.11.2016 | 10:33:53
megary

#20 anndy: Súhlas, tiež ma dosť štve že ženská záporáčka vyzerá vždy tak ako opisuješ. :D

1.11.2016 | 12:21:18
VampKošilka

#21 GingerGin: To by byl krásný odkaz na Ariele. :D Zrzky se v TVD moc nevedou(a to Bonnie je původně zrzka). Jediná zrzka tam byla snad jen Sage.:D Ale vyblité brunety se tam střídají jak na běžícím pásu(to neberte jako urážku brunet, spíše jako stížnost na tvůrce za neustálý výběr jednoho typu hereček). Tímhle stylem moc nevyniknou, jen Tessa vypadala opravdu jako Řekyně a perfektně do té role sedla, ale tady byl i dobrý výběr herečky. Ty ostatní jako Rayna, Sybil, jsou přinejlepším průměrné ve svém hraní.

#24 megary
1.11.2016 | 18:05:41
megary

#23 VampKošilka: Presne… aspoň, keby tie postavy boli lepšie napísané alebo zahrané. Zostali dlhšie, mali väčší význam, hlbšie charaktery. Keby z Rayny aspoň urobili nejakú Petrovu, keď sa oháňali stále tým ako sa podobá na Elenu.

1.11.2016 | 22:01:55
goldi20

No, k tomu co píšete už není co dodat, jen jsem se chtěla zeptat co to za seriál, o kterém se bavíte??? Scháním něco novýho :D :)

2.11.2016 | 11:58:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás