Van Helsing S01E06: Nothing Matters

S01E06: Nothing Matters

S01E06: Nothing Matters

Vanessa se Susan se vrací zpět do nemocnice, ale zjišťují, že celý areál nyní vede Brendan. Vanessa vymýšlí plán, jak se znovu zmocnit nemocnice, jelikož je ale zraněná, musí se o vše postarat Axel. Doktorka zjišťuje šokující informaci o svém těle.

cz sk
21.10.2016
640 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Po týhle epizodě fandim upírům a doufam že ten asiat jednou Axela zabije. :-) Ještě nikdy jsem v žádnym seriálu nefandil záporákům, tady ale nemůžu jinak. V tý naší skupině se všichni chovaj jako totální idioti. To si jako myslej že Apokalypsu přežijou sami v 5 lidech nebo kolik jich tam je? Magoři. Zbylo pár lidí na světě a oni je klidně vražděj. Připadá mi že Axel nemá vubec žádný svědomí a klidně by zastřelil i tu malou holku kdyby tam byla, to má bejt jako kladná postava tohle? To můžu rovnou fandit Neganovi ve Walking Dead, ten je možná kladnější postava než Axel.

11.11.2016 | 15:39:19
k0Sh3s

Děsně mi tu chybí 90% v hodnocení. Většina dílů si 100% nezaslouží, ale 80% je zase málo :-P Konečně se děj začíná trochu rozjíždět, další díl vypadá zajímavě :-)

překladatel
24.10.2016 | 21:43:00
tom99

Takový nijaký díl. Dávám 80% hlavně z Axela a jeho akční scénu :-)

webmaster, grafik
23.10.2016 | 9:33:28

Stav titulků

Epizoda S04E09: No 'I' In Team

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny