Van Helsing S01E07: For Me

S01E07: For Me

S01E07: For Me

Juliusovi došla trpělivost a vysílá své vojsko na nemocnici, aby získali Vanessu. Dmitri se dozví o zradě Juliuse a sám posílá do nemocnice svou smrtící četu. V nemocnici se mezitím všichni připravují na bitvu, Vanessa bojuje o život s podivným kousnutím od upíra.

cz sk
28.10.2016
530 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackwolf

tak vyborny dil keby to tak je od zacatku je to bomba. a jaka je vubec sledovanos v usa?

31.10.2016 | 18:53:24
tom99

Tohle byla jízda. Zatím nejlepší díl, který seriál nabídl :-)

webmaster, grafik
30.10.2016 | 14:15:17
k0Sh3s

Výborný díl, konečně pořádná akce! Další plus je, že skupina se konečně dostane ven z nemocnice. Těším se na další díl. :-)

překladatel
29.10.2016 | 20:04:39

Van Helsing
61/100 - 57×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S05E04: State of the Union

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny