Van Helsing S02E01: Began Again

S02E01: Began Again

S02E01: Began Again

Vanessa se snaží z Rebeccy vymámit svou dcerou Dylan, ze které je nyní upírka. Mohamed se usilovně snaží zachránit svou sestru Sheemu, ale vypadá to beznadějně. Flesh chce dosáhnout svého slibu a zachránit Vanessu. Dmitri se opět dostává k moci.

cz sk
5.10.2017
460 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JirkaKo1961

Na rozdíl od rozjezdu mého oblíbeného seriálu Z Nation, kde pro mne byly první dvě epizody zklamáním, tady bylo mé očekávání naplněno na 100%. Na nic si to nehraje, vše jde brutálně a nelítostně kupředu s osvědčeným receptem " i za málo peněz hodně dobré muziky ". Nelze než ohodnotit plným počtem hvězdiček.

12.10.2017 | 10:19:39
tom99

Nebyl to špatný úvod. Jsem rád, že jsme se zbavili zbytečných postav hned na začátku…

webmaster, grafik
8.10.2017 | 18:45:03

Van Helsing
61/100 - 55×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny