Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S02E01: Began Again

S02E01: Began Again

Vanessa se snaží z Rebeccy vymámit svou dcerou Dylan, ze které je nyní upírka. Mohamed se usilovně snaží zachránit svou sestru Sheemu, ale vypadá to beznadějně. Flesh chce dosáhnout svého slibu a zachránit Vanessu. Dmitri se opět dostává k moci.

cz sk
5.10.2017
460 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Vanessa setkala s Dylan ale misto toho aby se objali to bylo zcela opačně a nemělo chybu jak ten doktor hral strašpytla ale Fleshe převezl ale aspon dostal co si zasloužil a jsem zvědav co ted uděla Dmitri a jak toho využije Julius a jsem zvědav jestli ten Doktor ohledně Dylan mluvil pravdu.

redaktor
23.2.2022 | 10:47:27
JirkaKo1961

Na rozdíl od rozjezdu mého oblíbeného seriálu Z Nation, kde pro mne byly první dvě epizody zklamáním, tady bylo mé očekávání naplněno na 100%. Na nic si to nehraje, vše jde brutálně a nelítostně kupředu s osvědčeným receptem " i za málo peněz hodně dobré muziky ". Nelze než ohodnotit plným počtem hvězdiček.

12.10.2017 | 10:19:39
tom99

Nebyl to špatný úvod. Jsem rád, že jsme se zbavili zbytečných postav hned na začátku…

webmaster, grafik
8.10.2017 | 18:45:03

Stav titulků

Epizoda S05E13: Novissima Solis

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama