Van Helsing S04E01: Dark Destiny

S04E01: Dark Destiny

S04E01: Dark Destiny

Sezóna začíná přesně tam, kde minule skončila. Vanessa se utkává se Samem, který mezitím pěkně sílí. Zároveň ale ztratí dalšího cenného spojence a bude muset opět v sobě probudit dobro. Julius a doktorka jsou mezitím podrobeni velice zvláštnímu testu.

cz sk
27.9.2019
360 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

To bylo takové nemastné, neslané. Vůbec se mi to nelíbilo…

webmaster, grafik
26.10.2019 | 19:03:07
Blackwolf

Nic moc

13.10.2019 | 18:49:29
Rocknroll67

Ahoj lidi víte prosím někdo něco o titulkách?

5.10.2019 | 15:40:42
Raiden123

Toto ide akosi dole vodou …

Sestra zomrela a prekvapivo zmizla? nevedno kam,zostala po nej iba vyzbroj/obleče­nie,pra-teta znovu zomrela,ha a teraz čo?,akosi to nedáva zmysel,v trai­leri,je nejaké mladé dievča tiež asi van helsing?(nepot­vrdené) a je to tiež lovec upírov,to si rýchlo našli náhradu za scarlet :-/ . A iné dievča je pravdepodobne daywalker a bitkarskeho parťaka jej bude robiť Julis.Trailer ukazuje scény s viacerých dielov.

28.9.2019 | 11:15:45

Van Helsing
61/100 - 57×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S05E05: Sisterhunt

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny