Van Helsing S04E08: The Prism

S04E08: The Prism

S04E08: The Prism

Poté, co byl Dracula probuzen, je Violet na útěku. Potká svou starou lásku Leeho, kterého ale nebude chtít vystavit nebezpečí. Willem se mezitím pokouší zachránit své adoptované děti, zatímco upíři se snaží využít Jack, aby se dostali k Violet. Willem se musí rozhodnout, na jaké straně stojí.

cz sk
15.11.2019
320 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raiden123

Trochu moc kecania a malo obahu …

Ano zvrat s Wiliamom,na ten som skoro zabudol…

16.11.2019 | 22:22:55
tom99

Tak odteď mě začal Willem Hensen bavit. Škoda, že už tu asi dlouho mezi námi nebude. Parádní flashback a dostali jsme se pod kůži Violet, která do té doby byla pro mě velkou neznámou :-)

webmaster, grafik
16.11.2019 | 17:55:28

Van Helsing
61/100 - 57×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S05E04: State of the Union

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny