Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E04: State of the Union

S05E04: State of the Union

o Axela a Juliese se stará Doktorka, která bádá nad tím, proč se oba neléčí ze svých zranění. Violet se mezitím snaží přesvědčit členy armády USA, že jejich prezidentka je ve finále upír. Bathory se dozvídá o svém osudu, zatímco Dracula získává část své dávno ztracené moci.

cz sk
8.5.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Violet si poradila fakt dobře když ukazala vojakum pravdu a jsem zvědav kam se ted vydaji jinak musim řict že Temna by si měla davat pozor protože když začne vyvraždovat sve okoli tak to bude napadne a jsem ted zvědav na Bathory když ji karty předvidaji smrt jinak nemělo chybu jak Axel a Julius konečně našli Doktorku a jsem zvědav kam se ted Alex a Julius vydaji.

redaktor
26.2.2022 | 10:21:05
Matka1129

No

17.5.2021 | 19:05:18
tom99

Konečně jsme se vrátili do přítomnosti, ale asi to nepřineslo ovoce, které jsem očekával. Posledních pět deset minut ale bylo fajn, tak doufejme, že se to ponese v podobném duchu i nadále :-)

webmaster, grafik
10.5.2021 | 19:41:35
Raiden123

Diel zamerany na Violet,Axela,Po­losialenu doktorku a Boxera,ktory cestoval s Axelom. Diel sa odohraval vetsinou v budovach,tak to nejak zaujimave nebolo,len dalsi kusok do puzzle.

8.5.2021 | 8:38:04

Stav titulků

Epizoda S05E13: Novissima Solis

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama