Van Helsing S05E04: State of the Union

S05E04: State of the Union

S05E04: State of the Union

o Axela a Juliese se stará Doktorka, která bádá nad tím, proč se oba neléčí ze svých zranění. Violet se mezitím snaží přesvědčit členy armády USA, že jejich prezidentka je ve finále upír. Bathory se dozvídá o svém osudu, zatímco Dracula získává část své dávno ztracené moci.

cz sk
8.5.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Konečně jsme se vrátili do přítomnosti, ale asi to nepřineslo ovoce, které jsem očekával. Posledních pět deset minut ale bylo fajn, tak doufejme, že se to ponese v podobném duchu i nadále :-)

webmaster, grafik
10.5.2021 | 19:41:35
Raiden123

Diel zamerany na Violet,Axela,Po­losialenu doktorku a Boxera,ktory cestoval s Axelom. Diel sa odohraval vetsinou v budovach,tak to nejak zaujimave nebolo,len dalsi kusok do puzzle.

8.5.2021 | 8:38:04

Van Helsing
61/100 - 57×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S05E05: Sisterhunt

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny