Van Helsing Je potvrzeno pět herců, kteří se určitě objeví ve druhé řadě

Je potvrzeno pět herců, kteří se určitě objeví ve druhé řadě

Je potvrzeno pět herců, kteří se určitě objeví ve druhé řadě

Produkce druhé řady seriálu Van Helsing začala na začátku ledna a už prosákly první informace, kdo se v pokračování úspěšného seriálu stanice Syfy určitě vrátí. Na které postavy se tedy můžeme těšit v nové řadě, že si to rozdají s nebezpečnými a krvežíznivými u­píry?


3 0
30.1.2017

Na podzim 2017 se opět dočkáme seriálu Van Helsing. Tentokrát nás bude čekat druhá řada, která bude mít po vzoru té první opět třináct epizod. Produkce druhé sezóny začala na začátku roku a plánovaný konec je v půlce června. Trailer na novou řadu tedy můžeme očekávat přibližně v létě, jak tomu bylo i minulý rok.

Výkonný producent seriálu Neil LaBute se svěřil, že svět upírů je veliký a seriál má stále co nabídnout. Neil je rád za podporu, kterou do něj stanice Syfy vkládá. Dle něj tu s námi může být Van Helsing ještě několik let. Nápadů, příběhů a inspirace je opravdu hodně. Nyní také bylo definitivně potvrzeno, na koho se můžeme v druhé řadě těšit.


Hlavní postavou stále zůstává Vanessa Helsing v podání Kelly Overton. Z živých budeme dále vídat Fleshe (Vincent Gale), Mohameda (Trezzo Mahoro) a doktorku (Rukiya Bernard). Z upírů budeme pravidelně potkávat Axela Millera (Jonathan Scarfe), který se do seriálu vrací po krátké odmlce. To je zatím všechno. Ve výčtu chybí například Sam, Julius, Dmitri, Rebecca a další. Snad brzy budou potvrzeni i oni.

Koho byste ve druhé řadě nejradši viděli? A koho byste naopak z obsazení vyškrtli?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E07: Everything Changes

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Seriál Van Helsing nemá upřímně až tak silné charaktery, které by diváci okamžitě milovali. Během minulé řady jsme přesto poznali jednu postavu, která si našla sympatie většiny fanoušků. A tato postava se konečně vrátila do seriálu a nyní se bude objevovat pravidelně.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.