Van Helsing Missy Peregrym si zahraje ve druhé řadě

Missy Peregrym si zahraje ve druhé řadě

Missy Peregrym si zahraje ve druhé řadě

Natáčení druhé řady seriálu Van Helsing je v plném proudu, a tak přinášíme pár nových informací z placu. K hereckému obsazení se nyní přidává Missy Peregrym, kterou si můžeme pamatovat jako Candice z první série Heroes. Jste rádi, že uvidíme Missy v seriálu?


5 0
6.5.2017

Seriál Van Helsing je aktuálně v produkci, natáčí se opět ve Vancouveru. Znovu nás čeká třináct dílů a dá se očekávat, že nyní novinek bude jen přibývat. Aktuálně se k známé partě přidá i kanadská herečka Missy Peregrym, která je asi nejvíce známá ze seriálu Rookie Blue, kde hraje Andy McNallovou.

(Parta se již brzy rozšíří o nové postavy. Foto: Syfy)


Missy Peregrym si zahraje Scarlett Harker, ženu s tajemnou minulostí, která bude bojovat proti upírům. Tvůrce seriálu Neil LaBute je nadšený z nový posily: Máme takové štěstí, že můžeme v naší partě Missy přivítat. Missy dodá seriálu novou ženskou energii a sílu a těším se, až jí uvidím po boku Kelly Overton. Nesmírně se těším, až ukáže svůj talent.

Seriál Van Helsing se vrátí na podzim tohoto roku. Zatím nebylo oznámeno datum premiéry, ale můžeme očekávat, že upíří příběh bude pokračovat hned někdy v září. O nové sezóně se toho moc neví. V létě bychom se údajně mohli dočkat prvního traileru na druhou sezónu, proto určitě nezapomínejte sledovat náš web.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S02E03: Love Bites

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší epizody - S02

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Seriál Van Helsing nemá upřímně až tak silné charaktery, které by diváci okamžitě milovali. Během minulé řady jsme přesto poznali jednu postavu, která si našla sympatie většiny fanoušků. A tato postava se konečně vrátila do seriálu a nyní se bude objevovat pravidelně.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny