Van Helsing O čem bude první řada?

O čem bude první řada?

O čem bude první řada?

První řada se už pomalu blíží, proto je nutné vědět, o čem vlastně bude. Hlavní hrdinkou je Vanessa Helsing, která se probouzí do zcela zdevastovaného světa upíry. Vanessa se jim okamžitě postaví a stane se novou nadějí slabého lidstva.


4 1
14.8.2016

Základní informace

Počet epizod: 13
Délka jedné epizody: 60 minut
Premiéra první řady: 23. září 2016
Tvůrce: Neil LaBute
Stanice: Syfy
Hrají: Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Paul Johansson, David Cubitt, Tim Guinee, Rukiya Bernard, Aleks Paunovic, Alison Wandzura, Trezzo Mahoro, Hilary Jardine, Laura Mennell, Terry Chen, Sarah Desjardins, Avery Konrad

O co půjde?

Příběh bude pojednávat o mladé dívce Vanesse, která je příbuzná legendárního Abramaha Van Helsinga. Vanessa je vzkříšena a zjišťuje, že svět se naprosto změnil od jejích posledních vzpomínek. Celý svět ovládli upíři a zničili de facto celou civilizaci. Nyní lidé žijí ve stínech a schovávají se před upíry. Vanessa se probudila do noční můry post-apokalyptické­ho světa.


Vanessa zjišťuje, že její složení krve je zcela odlišné oproti ostatním lidem. Vanessa je imunní vůči upírům, čímž se stává jednou z posledních nadějí lidstva. Po mladé Van půjde všichni upíři, Vanessa ale sestavuje tým lidí, se kterými vyrazí do Colorada doufajíc, že se jí podaří nalézt zbraň, která jim pomůže upíry vyhubit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E07: Everything Changes

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Seriál Van Helsing nemá upřímně až tak silné charaktery, které by diváci okamžitě milovali. Během minulé řady jsme přesto poznali jednu postavu, která si našla sympatie většiny fanoušků. A tato postava se konečně vrátila do seriálu a nyní se bude objevovat pravidelně.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.