Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Dracula

Dracula

Nejmocnější z upírů, který je uvězněn na onom světě a čeká na vysvobození. Postupem času se ho pokouší zachránit spoustu Starších, zatímco Vanessa se svými spojenci usiluje o jeho trvalé zneškodnění.

Sezóny 1
2019 - 2019

Pokud lze jmenovat toho nejnebezpečnějšího upíra, tak je to samozřejmě Dracula, který se vyskytuje zde v ženském podání. Často ale o něm všichni mluví jako o Temném, jehož příchod byl předpovězen. Někteří se ho bojí a snaží se jeho návrat sabotovat, Dracula má ovšem i spoustu uctívačů, kteří se za těch desítky let snaží vyvolat jeho návrat.

Vanessa Helsing zasvětila svou cestu a život zabíjením Starších, upírů, kteří právě mohou přivést zpět Temného. I když se jí podaří většinu Starších zabít, stále jich pár zbývá, kteří jsou ochotni Draculu vyvolat svět z poza druhého světa. Bathory se to podaří, která obětuje Sama, který nedobrovolně daruje své tělo, aby se Dracula mohl zhmotnit.

I tak je ovšem Dracula uvězněn ve druhém světě, kam vede cesta pouze přes tajemný portál. A sem se rozhodne vydat Jack a Violet, kteří dostali instrukce od svého otce Willema, jak zabít Draculu. Ostatně k tomu byli předurčeni. Když se ale obě dívky s Draculou setkají, ten se je pokusí zmanipulovat, což se také povede. Zatímco Violet si stojí za svým, Jack podlehne. Když se dívky vracejí do našeho světa, vrátí se s nimi i Dracula skrze tělo Jack, která bohužel podlehla lžím Temného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Snad to bude záporák, který bude stát za to :-)

webmaster, grafik
23.12.2019 | 16:53:20

Stav titulků

Epizoda S05E13: Novissima Solis

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama