Van Helsing Dracula

Dracula

Dracula

Nejmocnější z upírů, který je uvězněn na onom světě a čeká na vysvobození. Postupem času se ho pokouší zachránit spoustu Starších, zatímco Vanessa se svými spojenci usiluje o jeho trvalé zneškodnění.

Sezóny 1
2019 - 2019

Pokud lze jmenovat toho nejnebezpečnějšího upíra, tak je to samozřejmě Dracula, který se vyskytuje zde v ženském podání. Často ale o něm všichni mluví jako o Temném, jehož příchod byl předpovězen. Někteří se ho bojí a snaží se jeho návrat sabotovat, Dracula má ovšem i spoustu uctívačů, kteří se za těch desítky let snaží vyvolat jeho návrat.

Vanessa Helsing zasvětila svou cestu a život zabíjením Starších, upírů, kteří právě mohou přivést zpět Temného. I když se jí podaří většinu Starších zabít, stále jich pár zbývá, kteří jsou ochotni Draculu vyvolat svět z poza druhého světa. Bathory se to podaří, která obětuje Sama, který nedobrovolně daruje své tělo, aby se Dracula mohl zhmotnit.


I tak je ovšem Dracula uvězněn ve druhém světě, kam vede cesta pouze přes tajemný portál. A sem se rozhodne vydat Jack a Violet, kteří dostali instrukce od svého otce Willema, jak zabít Draculu. Ostatně k tomu byli předurčeni. Když se ale obě dívky s Draculou setkají, ten se je pokusí zmanipulovat, což se také povede. Zatímco Violet si stojí za svým, Jack podlehne. Když se dívky vracejí do našeho světa, vrátí se s nimi i Dracula skrze tělo Jack, která bohužel podlehla lžím Temného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Snad to bude záporák, který bude stát za to :-)

webmaster, grafik
23.12.2019 | 16:53:20

Stav titulků

Epizoda S05E01: Past Tense

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny