Van Helsing Dylan

Dylan

Dylan

Je dcerou Vanessy Helsing, která se ztrátí během prvních pár dnů upířího povstání. Její matka je v kómatu, takže Dylan nemá kdo chránit. Později se jí zmocní Rebecca, která si Dylan přivlastní a považuje ji za svou dceru.

Sezóny 2
2016 - 2017

Dylan je dcerou Vanessy Helsing. Vanessa vychovávala Dylan sama bez otce, který žil bez své rodině v Denveru. Když začne upíří povstání, jeden z upírů napadne Vanessu v jejím bytě a zabije ji. Ta sice přežije, ale probírá se z kómatu až po pěti letech, kdy ji v nemocnici hlídal celou dobu mariňák Axel Miller. Když se ale Vanessa probere, chce hlavně vědět, co se stalo s její dcerou.

Neustále žije v naději, že Dylan těch pět let někde přežila. Malé indície dostane od své bývalé sousedky Susan, kterou promění zpět v člověka. Vanessa se následně chce vydat do Denveru, kde by mohla Dylan být. Později ale Vanessa přichází na krutou pravdu – Dylan byla unesena upíry, proměněna a také vychovávána v Citadele Rebeccou, nebezpečnou upírkou, která má blízko k Dmitrimu, který již několik let celou upíří komunitu vede.


Vanessa sice Dylan zpět dostává, ta s ní ale nechce mít nic společného a považuje spíše Rebeccu za svou pravou matku. Vanessa je varována, že když se pokusí Dylan proměnit zpět v člověka, holčička zemře. Vanessa to nevydrží a kousne svou dcerou. Ke svému překvapení Dylan přežije a stane se z ní opět člověk. Když ale vyjde na slunce, shoří v náruči své pravé matky

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Měla potenciál na více dílů. Možná škoda…

webmaster, grafik
14.1.2018 | 23:16:46

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny