Van Helsing John

John

John

John je impulzivní člověk, který nejdříve jedná, než přemýšlí. Je neoblíbeným členem skupiny, který chce vše vyřešit silou. Před setkáním s Vanessou ztratil svou manželku Wendy.

Sezóny 2
2016 - 2018

John cestoval společně se svou ženou Wendy, Samem a Mohamedem. Když se dostali do nemocnice, kde přebýval AxelVanessou, John zjistil, že jeho žena se mu ztratila a zůstala venku před nemocnicí. John se chce vydat ven, ale skupina mu to zakáže. Následně je odhaleno, že upíři Wendy chytili a chtějí ji vyměnit za živou Vanessu. To ale nedopustí Axel, který Wendy zabije.

Johna to pochopitelně rozčílí a popere se s Axelem. John je agresivní člověk, který nejdříve jedná, než přemýšlí. Většinu svého času myslí pouze na sebe a není příliš oblíbeným členem skupiny. Přesto dokáže být i užitečný a svou hrubou silou dokáže zabít spoustu upírů. Když v nemocnici začne řádit neznámý zabiják, je okamžitě obviněn John, který je u všech neoblíbený.


Když se skupina vydá z nemocnice pryč, mají mezi sebou stále nebezpečného vraha. John najde zalíbení v Susan, v bývalé sousedce Vanessy. Jednoho večera se oba opijí a už to vypadá, že k něčemu dojde. Susan ho ale na poslední chvíli odhodí a John začne být agresivní a Susan uhodí. Následně jsou všichni přesvědčeni, že záhadným vrahem je on. Pravý vrah je ovšem někdo jiný a do Johnových věcí schoval prsty obětí, které si vrah schovává. John je následně odsouzen ostatními, kteří ho bez nějakých větších proslovů popraví.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny