Van Helsing John

John

John

John je impulzivní člověk, který nejdříve jedná, než přemýšlí. Je neoblíbeným členem skupiny, který chce vše vyřešit silou. Před setkáním s Vanessou ztratil svou manželku Wendy.

Sezóny 1
2016 - 2016


John cestoval společně se svou ženou Wendy, Samem a Mohamedem. Když se dostali do nemocnice, kde přebýval AxelVanessou, John zjistil, že jeho žena se mu ztratila a zůstala venku před nemocnicí. John se chce vydat ven, ale skupina mu to zakáže.

Následně je odhaleno, že upíři Wendy chytili a chtějí ji vyměnit za živou Vanessu. To ale nedopustí Axel, který Wendy zabije. Johna to pochopitelně rozčílí a popere se s Axelem. John je agresivní člověk, který nejdříve jedná než přemýšlí. Většinu svého času myslí pouze na sebe a není příliš oblíbeným členem skupiny. Přesto dokáže být i užitečný.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S02E02: In Redemption

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší epizody - S02

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se konečně vrátila na scénu

Seriál Van Helsing nemá upřímně až tak silné charaktery, které by diváci okamžitě milovali. Během minulé řady jsme přesto poznali jednu postavu, která si našla sympatie většiny fanoušků. A tato postava se konečně vrátila do seriálu a nyní se bude objevovat pravidelně.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny