Van Helsing Phil Fleischman

Phil Fleischman

Phil Fleischman

Upír, který zaútočil na Vanessu v nemocnici, která ho pokousala. Její kousnutí zapříčinilo, že se z Fleshe stal opět člověk. Jedná se tedy o prvního upíra, který byl vyléčen a stal se lidskou bytostí.

Sezóny 3
2016 - 2018

Flesh se stal poměrně brzo upírem, co tato stvoření zničehonic ovládli svět, a s upírstvím Flesh ztratil svou lidskost. Flesh se společně s ostatními upíry vloupal do opuštěné nemocnice, kterou střežil Axel Miller. Flesh se dokázal dostat až k Vanesse Helsing, která ho pokousala. To způsobilo, že z Fleshe se opět stal člověk. Díky tomu Vanessa zjistila, že její kousnutí léčí a proměňuje upíry zpět v lidi.

Posléze Flesh odhalil své pravé jméno – Phil. Zpočátku k němu byla celá skupina v nemocnici odtažitá. Nevěřili mu, protože byl kdysi vysoce postaveným upírem magnáta Juliuse Romanského. Když povstalci zaútočili na Citadelu, Phil se vydal s nimi. Jeho cílem bylo najít Vanessu Van Helsing, ale našel pouze tělo Brendana, o kterým byl přesvědčen, že byl zavražděn. Posléze našel tělo i Taky, tehdejšího povstaleckého vůd­ce.


Když Phil nedokázal Vanessu najít, vydá se společně s Lucky do povstaleckého táboru, kde naleznou Mohameda. Společnými silami se vydají hledat jedinou naději na záchranu světa – Vanessu. Při cestě jsou ale napadeni Samem, který unese Mohameda. Phil se posléze s Lucky setká s Axelem Millerem, ale jejich znovushledání nemá dlouhého trvání. Phil a Lucky jsou zabiti nebezpečnými upíry.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny