Van Helsing Scab

Scab

Scab

Upír, který nejdříve dělá druhé housle Juliusovi a posléze Dmitrimu. Je pravou rukou mocných upírů, který za ně dokáže udělat špinavou práci. Později si uvědomuje, že má sám sílu vést svou vlastní armádu upírů.

Sezóny 3
2016 - 2018

Scab je upír, který slouží Juliusovi. Je jeho pravou rukou, i když intelekt zrovna není jeho silnou stránkou, přesto se v určitých jiných ohledech zdá být užitečným a přínosným pro komunitu. Scab je právě upírem, který dokáže chytit Vanessu Helsing a přivést ji svému plánu. Ta ale posléze se svou kamarádkou Susan utíká z Juliusova panství. Scab také podpoří Juliuse při jeho vzpouře v Citadele proti Dmitrimu.

Když ale Julius boj prohraje a navíc je proměněn Vanessou zpět v člověka, Scabova důvěra ve svého pána pomine. Bez mrknutí oka přistupuje na Dmitriho nabídku a stává se jeho novou pravou rukou. Dmitri dává Scabovi velice důležitý úkol a posílá ho k Sesterstvu, nebezpečné frakci upírů, kteří nemají Dmitriho vůbec v lásce. Dmitri ví, že Scab je postradatelný a kdyby ho Sesterstvo zabilo, nic tak hrozného by se nestalo.


Scab ale překvapí a dokáže získat Sesterstvo na svou stranu, čímž překvapí i Dmitriho, který v to vůbec nedoufal. Scab si nicméně začne uvědomovat svou cenu a přichází na to, že nemusí být pouze Juliusův a Dmitriho pěšák. Sám má navíc, může vést upíry do boje. Toho si je ale vědom i Dmitri, a tak se snaží Scaba co nejvíce uskrominit. Scabovi se ale v jeho zvrácené mysli rodí plán, jak se dostat na pomyslný upíří trůn.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zpočátku to byl idiot, který mě štval, ale ve druhý řadě se z něj stala poměrně zajímavá postava :-)

webmaster, grafik
3.12.2017 | 14:37:00

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny