Venom Jaké symbionty uvidíme ve filmu?

Jaké symbionty uvidíme ve filmu?

Jaké symbionty uvidíme ve filmu?

Snímek Venom se kvapem blíží a už za dva měsíce se jej dočkáme v našich kinosálech. Pojďme si tedy shrnout, které symbionty ve filmu potkáme.

12 0
12.8.2018

Pět symbiontů se poprvé objevilo v sérii Lethal Protector, kde všichni plnili role vedlejších záporáků. Vznikli díky pokusům Life Foundation, která je pak používala jako své válečníky. Film však symbionty zásadně změní, neboť se jedná o origin, ve kterém sehrají důležitou roli. Pojďme si tyto původně experimenty, nyní však návštěvníky z vesmíru, představit.

Venom

Základní pilíř celého snímku. Tento mimozemský návštěvník převezme od superhrdinů žezlo ochránce a pustí se do boje z dalšími symbionty. Jen je škoda, že jeho první sólovka nejspíš nezíská erkový rating a bude přístupná už od třinácti let. Právě Venom totiž patří k marvelovským charakterům, které by si dozajista zasloužily pořádně krvavou filmovou premiéru.


Venomův kostým vypadá parádně.

Riot

Hlavním padouchem, který se novému antihrdinovi postaví, bude Riot. Tento symbiont, který je odolný vůči zničení, střídá hostitele velmi často a nedávný trailer nám prozradil, že ve filmu nakonec ovládne i šéfa Life Foundation, Carltona Drakea. Riot je větší a silnější než Venom, což dokázal i ve zmiňované Lethal Protector. Uvidíme, jak jejich souboj dopadne ve filmu.

Riot ovládne Carltona Drakea.

Scream

Zatímco v komiksech není jejímu originu přikládána moc velká důležitost, v traileru jsme ji viděli celkem často. Jeden ze symbiontů totiž nejspíše dopadl v Asii a sehnal si hostitelku zde. Ta se nakonec dostane do San Francisca a nejspíše se nějak připojí k Life Foundation a její nové honbě za Eddiem Brockem. Uvidíme, zda tento symbiont bude sledovat své cíle, či jen pomůže LF.

Hostitelka Scream Donna Diego.

Phage

Rovněž Phage je původně výtvorem Life Foundation, proto uvidíme, jak se s jeho originem popasuje nový film. Tento symbiont pak vystřídal v komiksu spoustu hostitelů, včetně Wadea Wilsona. Uvidíme, kterého nešťastníka film představí, nejpravděpodobněji se pak jeví jméno Carl Mach.

Phage je v komiksech přelétavým symbiontem.

Toxin

V komiksu Toxin nepatří mezi subjekty Life Foundation, trailer však naznačil, že ve filmu je jedním ze základních symbiontů, které má Drake ve svých laborkách. I ve filmu by se pak Toxin měl spojit s Patrickem Mulliganem a ukázat, že patří k těm nejsilnějším symbiontům. Vzhledem k tomu, že Toxin udržuje spojení s Carnagem, může nám jeho výskyt v traileru definitivně potvrdit cameo Venomova nepřítele, kterého si má zahrát Woody Harrelson.

Bude i ve filmu hostitelem Toxina Patrick Mulligan?

Na kterého symbionta se těšíte nejvíce?

Foto: Sony Pictures

Diskuze /4

iNstinkt-

Pojďme si tyto původně experimenty, nyní však návštěvníky z vesmíru, představit.

Symbioti jsou odjakživa návštěvníci z vesmíru. Nebo oni v nějakým comicsu měli jinej origin?

13.8.2018 | 17:15:33
DarthRevan

Mrkni na to znova. Některý symbionty vytvořila Life Foundation.

webmaster
13.8.2018 | 20:00:46
RagnarokCzD

Těšil sem se na Carnage. :(

#4 DarthRevan
13.8.2018 | 21:22:49
DarthRevan

#3 RagnarokCzD: Však tam na chvíli bude.

webmaster
13.8.2018 | 22:22:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Paralelní světy

Originální název: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Premiéra: 13. prosince 2018 (Česko), 14. prosince 2018 (USA)
Režie: Bob Perscietti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Scénář: Phil Lord, Rodney Rothman
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Shameik Moore (Miles Morales), Jake Johnson (Peter Parker), Mahershala Ali (Aaron Davis), Liev Schreiber (Kingpin), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Luna Lauren Velez (Rio Morales), Lily Tomlin (May Parker)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama