Venom Druhý Venom má režiséra, natočí ho představitel Gluma

Druhý Venom má režiséra, natočí ho představitel Gluma

Druhý Venom má režiséra, natočí ho představitel Gluma

Po odchodu Rubena Fleischera z postu režiséra druhého Venoma kvůli postprodukčním pracím na Zombieland: Double Tap se o režijní post ucházeli tři věhlasní tvůrci. Šanci nakonec dostal Andy Serkis, který se spolupráce s Tomem Hardym nemůže dočkat.

15 0
6.8.2019

Snímek Venom loni na podzim dobyl kina i srdce diváků po celém světě i navzdory špatným recenzím a s výdělkem 856 miliónů eur si směle dokráčel pro pokračování. V tom se do hlavní role vrátí oblíbený Tom Hardy jako Eddie Brock a nebude chybět ani Woody Harrelson jako Cletus Kasady alias Carnage. Film byl měl zčásti vycházet z neuskutečněného projektu Venom: Carnage, jenž měl v roce 2016 natočit Josh Trank, a scénář chystá Kelly Marcel, která se podílela už na jedničce.

„Až odtud zdrhnu, a že zdrhnu, tak to bude masakr.“ Foto: Sony Pictures


Hardyho, Harrelsona a další herce nyní dostal na starost Andy Serkis, jenž se jako režisér vrhá do svého prvního komiksového projektu. Zatím má na kontě biografické drama Breathe, alternativní historický pohled The Ruins of an Empire a hlavně drsnější netflixovskou verzi Mauglího příběhu nazvanou prostě Mowgli. Vedle režie je Serkis ve světě znám jako herec populárních motion capture postav a v minulých letech se proslavil jako Glum ve středozemních sériích, zahrál si inteligentního Caesara v nové trilogii Planety opic (2011, 2014, 2017) či Snokea ve dvou epizodách sequelové trilogie Star Wars. Zahraje si i ve Venomovi?

Co říkáte na nového venomovského režiséra?

Diskuze /1

percival2

Venom byl náhodou první Spidermanovka od Sony, co se povedla ;-) Jo, na Andyho se těším. Nepočítám samozřejmě Marvelovky pod dohledem Disneyho.

6.8.2019 | 13:54:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Paralelní světy

Originální název: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Premiéra: 13. prosince 2018 (Česko), 14. prosince 2018 (USA)
Režie: Bob Perscietti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Scénář: Phil Lord, Rodney Rothman
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Shameik Moore (Miles Morales), Jake Johnson (Peter Parker), Mahershala Ali (Aaron Davis), Liev Schreiber (Kingpin), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Luna Lauren Velez (Rio Morales), Lily Tomlin (May Parker)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama