Venom Sony chystá snímek Madame Web

Sony chystá snímek Madame Web

Sony chystá snímek Madame Web

Studio Sony Pictures plánuje svůj vesmír a po Spideyho návratu se rozhodlo zakomponovat některé další zajímavé postavy, jež jsou s ním spojené. Jako první přichází na řadu sólovka Madame Web.

11 0
26.9.2019

Natáčení snímku Morbius, the Living Vampire je v plném proudu a studio Sony je pravděpodobně s filmem velice spokojeno, protože aktuálně uložilo scenáristům Mattu Sazamovi a Burku Sharplessovi, kteří za Morbiem stojí, práci na dalším filmu z vesmíru Sony's Universe of Marvel Characters. Tím bude sólovka slavné záporačky Madame Web. Ta patří do pavoučího univerza už od roku 1980 a jedná se o starou ženu, jež kvůli svému nervovému onemocnění musí využívat jakési podpory života připomínající pavoučí síť.

Madame Web stvořila dvojice Denny O'Neil a John Romita Jr. Foto: Marvel Comics


Madame Web se kromě komiksů objevila i v devadesátkovém Spider-Manovi, kde ji mluvila manželka Stana Lee Jane, následně pak ve čtvrté sérii seriálu Ultimate Spider-Man s podtitulem Sinister Six. Kromě seriálů jsme ji viděli i ve videohře Spider-Man: Shattered Dimensions. Kdo si ji zahraje v celovečerním snímku zatím nevíme, je však jisté, že scenáristům pomůže producent Palak Patel. Ten naznačil, že ve filmu uvidíme i Morbia.

Dáte šanci filmové Madame Web?

Diskuze /5

Timik.

véľmi, ale že véééľmi zaujímavá postava ktorá si „určite“ zaslúži vlastný film :D neviem sa priam dočkať :D

#3 beat
27.9.2019 | 9:27:12
MARTASLJ19

Sony začína robiť samé pičoviny. Takto sa snáď Spiderman vráti do MCU čo najskôr. Najlepšie by bolo keby všetko aj Venom a ďalší lebo SONY čo robí to je grc.....

#3 beat
27.9.2019 | 10:15:14
beat

#1 Timik.:#2 MARTASLJ19: súhlas s oboma :D

27.9.2019 | 10:17:57
DC Expert

Já mám jeden komiks ještě starý kde se spiderman setkal s Madam Web jenže ta mu jenom pomohla a žádný souboj nebyl. Takže mě madam Web nepřišla jako záporák asi ji v tom komiksu blbě vyobrazili.

8.10.2019 | 0:26:30
MiKri12

Já viděl ten starý seriál se spidermanem a to celkem nedávno a tam mi Madam Web nepřišla jako záporná postava, ale spíš jako záhadná postava a na konci seriálu i Spidermanovi pomohla.

22.11.2019 | 20:29:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Paralelní světy

Originální název: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Premiéra: 13. prosince 2018 (Česko), 14. prosince 2018 (USA)
Režie: Bob Perscietti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Scénář: Phil Lord, Rodney Rothman
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Shameik Moore (Miles Morales), Jake Johnson (Peter Parker), Mahershala Ali (Aaron Davis), Liev Schreiber (Kingpin), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Luna Lauren Velez (Rio Morales), Lily Tomlin (May Parker)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama