Venom Into the Spider-Verse se představuje ve druhém traileru

Into the Spider-Verse se představuje ve druhém traileru

Into the Spider-Verse se představuje ve druhém traileru

Animovaný Miles Morales se do kin vřítí už v prosinci, proto studio Sony představilo další trailer, ve kterém se vedle hlavního hrdiny ukazují i další pavouci. Podívejte se na trailer a rovnou si přečtěte naše shrnutí nejzásadnějších momentů.

12 1
2.10.2018

Thumbnail Play icon

Raimiho scény

Na začátku traileru vidíme scény z filmů Sama Raimiho, které popisuje Peter Parker. Vyobrazen je boj s Green Goblinem, slavná líbačka Spideyho s Mary Jane a několik dalších obrazů popisuje události dvojky a trojky, přičemž nechybí boj s Dr. Octopusem. Až po tomto úvodu začíná své vyprávění Miles.

Peter už se zločinem nějakou dobu bojuje.


Pavoučí hrdinové

V traileru jsme samozřejmě viděli obrovské množství pavoučích hrdinů, kteří pochází z různých dimenzí. Pro příběh je nejdůležitější Miles Morales, jenž je hlavním hrdinou. Učit jej přichází starší Peter Parker, který už má za sebou boj proti newyorskému zločinu a ruku k dílu přiloží i Spider-Gwen, tedy Gwen Stacy z reality, ve které pavouk kousl ji.

Gwen má v jedné realitě pavoučí schopnosti.

Dalším pavoukem, který se v traileru ukázal, byl Spider-Man Noir, tedy Peter Parker z let třicátých. Ten je v poslední době velmi populární a ukázal se v nedávné hře a kostým Spider-Mana ve filmu Far from Home jej rovněž připomíná. V Into the Spider-Verse jej pak doplní i SP//dr, tedy Peni Parker, hrdinka z dimenze, ve které její strýc vynalezl fantastický oblek. Posledním do party pak je Peter Porker, kterého komiksoví fanoušci znají pod jménem Spider-Ham. Jedná se o zvířecí parodii na Spider-Mana, jež se v komiksu ukázala poprvé již v roce 1983 a od té doby tato napůl pavoučí a napůl prasečí postava baví celý Marvel Universe podobně jako Bat-Mite u konkurenčního DC.

Noirového Spider-Mana namluvil Nicolas Cage.

Záporáci

Již nějakou dobu víme, že se proti pavoukům postaví Kingpin, který se v traileru rovněž ukáže a prohlásí, že město patří jemu. Vedle něj se pak můžeme těšit na Prowlera, Milesova strýce, kterého si v MCU zahrál Donald Glover, pavoučí nemesis Green Goblina, Hammerheada a Scorpiona. Vcelku dobrá sestava Spider-Manových nepřátel, co říkáte?

Co říkáte na nový pavoučí trailer? Půjdete na film do kina?

Foto: Sony Pictures

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Paralelní světy

Originální název: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Premiéra: 13. prosince 2018 (Česko), 14. prosince 2018 (USA)
Režie: Bob Perscietti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Scénář: Phil Lord, Rodney Rothman
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Shameik Moore (Miles Morales), Jake Johnson (Peter Parker), Mahershala Ali (Aaron Davis), Liev Schreiber (Kingpin), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Luna Lauren Velez (Rio Morales), Lily Tomlin (May Parker)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama