Venom Tom Hardy o Venomově hlasu a tři nové ukázky

Tom Hardy o Venomově hlasu a tři nové ukázky

Tom Hardy o Venomově hlasu a tři nové ukázky

Venom se v našich kinech objeví již tento čtvrtek. Abychom vás ještě více nalákali, připravili jsme si pro vás tři nové ukázky a další detaily o samotném filmu. Kdo z vás se nemůže dočkat čtvrtka?

9 0
1.10.2018

Venomův hlas

Venom Toma Hardyho se objeví na stříbrném plátně již tento čtvrtek. Hlavní představitel Screen Rantu ještě před uvedením filmu do kin odhalil, jak hlas pro Venoma vytvořil.

Inspirací mi byly hlasy raperů Redmana a Busty Rhymese, společně se zpěvákem Jamesem Brownem. Do Venomova hlasu jsem chtěl přenést i určité vibrace a tlukot srdce. Navíc jsem chtěl, aby zněl tajemně, vtipně, upřímně a hlavně aby z něj byla cítit ta moc.


Tom je známý tím, že svým postavám dává výrazné a jedinečné hlasy. Velmi dobrým příkladem je například jeho postava Banea z filmu The Dark Knight Rises, takže Venom není výjimkou. 

Dvě potitulkové scény

Venom už byl minulý týden promítnut novinářům na speciální projekci, a tak máme oficiálně potvrzeno, že film bude mít dvě potitulkové scény. To ale není vzhledem k tomu, že tento komiksový film, jenž má být součástí zcela nového sdíleného vesmíru, žádným překvapením. Zajímavé ovšem je, že se obou scén dočkáme až na úplném konci titulků. Zatím se neví, čeho se tyto scény či ukázky na další filmy týkají, protože novináři nesmí nic prozradit. Jelikož ale zatím není z tohoto univerza natočen žádný jiný film, alespoň jedna ze scén by měla diváky lákat na Venomovo pokračování.


Romantické rande s Anne

Thumbnail Play icon

Eddie se brání před Drakeovými muži

Thumbnail Play icon

Bitka se SWAT týmem

Thumbnail Play icon

Foto: Sony

Diskuze /1

Cats

Uz se tesim…A Hardyho zeru:)))

3.10.2018 | 23:46:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Paralelní světy

Originální název: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Premiéra: 13. prosince 2018 (Česko), 14. prosince 2018 (USA)
Režie: Bob Perscietti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Scénář: Phil Lord, Rodney Rothman
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Shameik Moore (Miles Morales), Jake Johnson (Peter Parker), Mahershala Ali (Aaron Davis), Liev Schreiber (Kingpin), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Luna Lauren Velez (Rio Morales), Lily Tomlin (May Parker)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama