Veronica Mars
95/100 - 84×

Veronica Mars

Veronica Mars je osmnáctiletá soukromá detektivka, která díky svému ostrovtipu a inteligenci řeší případy v Kalifornii. Musí se také vypořádat s vraždou své kamarádky a najít jejího opravdového vraha.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Retro Music Television, Hulu | 42 minut
žánr
Detektivní, Rodinný, Romantický
hrají
Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan Echolls), Enrico Colantoni (Keith Mars), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Eli Navarro), Max Greenfield (Leo D'Amato), Ryan Hansen (Dick Casablancas), David Starzyk (Richard Casablancas)

Kdo se k nám ve čtvrté sérii připojí?

Kdo se k nám ve čtvrté sérii připojí?

Zpráva, že mladá detektivka Veronica Mars nás potěší čtvrtou sérií, obletěla celý svět, ale nebylo známo, kdo všechno se vlastně do seriálu vrátí. V dnešním článku si rozebereme, kteří herci z předchozích sérií se k projektu připojí a kdo k obsazení nově přibude.

10 0
19.11.2018

Kdo se vrátí?

Zatím bylo potvrzeno osm herců, kteří se vrátí z předešlých sérií. Jedná se o Kristen Bell (Veronica Mars), Jasona Dohringa (Logan Echolls), Percyho Daggse III (Wallace Fennel), Enrica Colantoniho (Keith Mars), Francise Capru (Eli „Weevil“ Navarro), Maxe Greenfielda (Leo D'Amatoand), Ryana Hansena (Dick Casablancas) a Davida Starzyka (Richard Casablancas).

K. Bell, J. Dohring, P. Daggs III, E. Colantoni, F. Capra, M. Greenfield, R. Hansen, D. Starzyk

Kdo přibude a koho bude hrát?

Do seriálu přibudou samo sebou i nové postavy. Prvním je Patton Oswalt známý především ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. a z filmů Ratatouille, Young Adult a The Secret Life of Walter Mitty. Patton si zahraje Penna Epnera, poslíčka pizzy. Izabela Vidovic, kterou můžete znát ze seriálů iZombie a The Fosters nebo třeba z filmu Wonder s Julií Roberts, ztvární postavu Matty, školačku, která bude dychtit po spravedlnosti.

Clifton Collins Jr., známý jako El Lazo z populárního seriálu Westworld, si zahraje nájemného vraha Alonza. Další novou posilou je Kirby Howell-Baptiste. Tu teď můžeme vídat v komediálním seriálu The Good Place a v našem seriálu si zahraje majitelku neptunského nočního klubu, Nicole.

K seriálu se připojí i oscarová legenda J.K. Simmons. Toho jsme mohli vidět ve filmu Whiplash, za nějž získal Oscara, v DC filmu Justice League nebo v seriálu Counterpart. Ve Veronice Mars si zahraje postavu Clydea Pricketta. Poslední potvrzenou herečkou je Dawnn Lewis, kterou jsme stejně jako Izabelu Vidovic mohli vidět v seriálu iZombie. Stane se novou policejní kapitánkou v Neptunu jménem Marcia Langdon.

P. Oswalt, I. Vidovic, C. Collins Jr., K. Howell-Baptiste, J.K. Simmons, D. Lewis

Líbí se vám obsazení? Kdo byste ještě chtěli, aby se vrátil?

Foto: The CW, CBS, ABC, Lionsgate, HBO, NBC, Warner Bros.

Diskuze /2

megary

Tina Majorino ako Mac a Tessa Thompson ako Jackie by potešili.

23.11.2018 | 2:48:21
Flassipa

Neměli byste dát „spoiler alert“ k tomu, kdo co bude hrát v seriálu? Já se chtěla podívat jen na to, kdo tam bude, je super vědět odkud jsou, ale nemusím třeba vědět, že tady někdo bude hrát

nájemného vraha Alonza

nechte nám taky nějaké překvapení :)

29.11.2018 | 15:00:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E08: Years, Continents, Bloodshed

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii pro vás připravily: @Zira, @annePel, @JudyVolf, @Maty9, @laisobel

Překlad sedí na:

  • všechny dohledatelné verze

Ohodnoťte Veronicu Mars

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama