Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 43×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S02E07: Pecheneg

S02E07: Pecheneg

Poté, co se posádka rozdělí, je Harald zajat Pečeněhy, a tak se ho Leif vydává zachránit. Olaf chce najít Jomsborg, ale netuší, kde by se mohl nacházet. Díky víře v Boha však nalezne nečekaného spojence.

cz sk
12.1.2023
44 minut

Základní info:

Režie: Emer Conroy
Scénář: Vanessa Alexander
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Stanislav Callas (Jorundr), Hayat Kamille (Mariam), Sofiya Lebedeva (Eleana), Eleanor McLynn (Dorn), Nikola Trifunovic (vůdce Pečeněhů), Zed Josef (Baltzar), Tolga Safer (Kurya), Kayode Akinyemi (Kaysan), Ailbhe Cowley (Brigtoc), James Ballanger (Hallbjorn), … 

Trailer ke druhé sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, nic zasadniho se celkem nestalo ovšem nemělo chybu jak s Pečenehy nevyšel skoro žadny plan až do doby kdy to vzali do rukou děvčata a jinak jsem zvědav co bude dělat Olaf ted když našel Jorundra.

redaktor
23.3.2023 | 15:06:56

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama