Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
76/100 - 38×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

Noví Vikingové se těší vysoké sledovanosti

Noví Vikingové se těší vysoké sledovanosti

Ať už se vám noví Vikingové líbili či nelíbili, je to vlastně jedno, protože Netflix je velmi spokojen s jejich sledovaností. Není proto žádným překvapením, že nás čeká pokračování.

10 4
15.3.2022

To, že se seriál Vikings: Valhalla dočká pokračování v podobě dalších dvou řad, víme už dlouho, protože herci aktuálně natáčí epizody třetí série. Nicméně jakmile Netflix zjistil sledovanost svého nejnovějšího projektu, ihned světu potvrdil, že se skutečně dočkáme této dvojité porce pokračování.

A jak si tedy vedou noví Vikingové? Jakmile byly epizody vypuštěny 25. února, diváci je nadcházející dny hojně sledovali. Během prvních dvou dnů uživatelé viděli více jak 80,5 milionů hodin. Když k tomu připočteme i sledovanost následných sedmi dnů, během prvních devíti dnů od premiéry viděli diváci více jak 194 milionů hodin, což je pro Netflix opravdu velké číslo.

(Noví Vikingové slaví na Netflixu úspěch. Foto: Netflix)

Zajímavá je i statistika pro jednotlivé země. Celkem v 90 zemích se tento seriál ocitl mezi deseti nejsledovanějšími seriály. Možná právě proto Netflix nečekal na měsíční sledovanost, která je pro něj většinou prioritní, protože už jen tato čísla přesvědčila jeho představitele v tom, že má smysl pokračovat v tomto projektu.

Co se týče pokračování, dle nejnovějších informací bychom se ho měli dočkat až v průběhu příštího roku. Lze však předpokládat, že by se Vikingové mohli vrátit opět někdy v průběhu února, abychom na epizody nečekali déle než rok. Delší pauzy totiž seriálům vůbec neprospívají.

Zdroj článku: Spoiler TV; Zdroj anotačního obrázku: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama