Vikings (Vikingové)
95/100 - 946×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

S04E14: In the Uncertain Hour Before the Morning

S04E14: In the Uncertain Hour Before the Morning

Lagertha naplní svou dlouhodobou ambici získat Kattegat. Král Ecbert se musí rozhodnout, zda vydá svého přítele Ragnara králi Aelleovi, který přísahal, že se mu pomstí.

cz sk
21.12.2016
2 140 000
45 minut

Základní info:

Režie: Sarah Harding
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnick (Lagertha), Alyssa Sutherland (Aslaug), Moe Dunford (Aethelwulf), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), David Lindström (starší Sigurd Hadí Oko), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Linus Roache (Ecbert), John Kavanagh (Prorok), Ida Nielsen (Margrethe), Georgia Hirst (Torvi), Jennie Jacques (Judith), Paul Booth (stráž), Chris McHallem (šlechtic), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
davidovechkin

Dlouho očekáváný rozhovor konečně zase proběhl a bylo to skvěle zahrané :) Ragnarovo osud je zpečetěn tedy

27.2.2021 | 10:20:48
Lord Okakek

Ten rozhovor mezi Ragnarem a Ecbertem byl super. Aslaug a Lagertha taky dobrá scéna. Pro mě jeden z nejlepších dílů. 100%

15.2.2020 | 15:49:47
Milano33

Silne napísaná epizóda so silnými momentami, ktoré vo mne vzbudzujú naozaj silné a úprimné emócie. V tejto epizóde je scenár sto percentý, za mňa scenár tejto epizódy je najlepším scenárom celého seriálového sveta, Tento diel chrlí jeden kvalitný dialóg za druhým, konverzácie a rozhovory sú naozaj špičkovo napísané a ešte lepšie zahrané. Duo Ragnar s kráľom Ecbertom bolo fantastické, ich spoločné scény sú najlepšími scénami celého seriálu. Hlavne ich spoločný rozhovor o bohoch bol zahraný na tej nakvalitnejšej možnej úrovni ako sa len dá. Myslel som si, že sa po silnej emocionálnej epizóde Brother's War, ktorá ozaj silno útočí na city diváka, sa nedá prekonať, ale musím priznať, že táto epizóda ju prekonala. Aj napriek tomu, že v tam bolo silné lúčenie R&L a Ragnarové truchlenie za Gydou.

29.3.2019 | 14:22:37
Alatáriel

Viacero ľudí tu chápe Lagerthine konanie voči Aslaug ako niečo zákerné. Podľa mňa urobila vlastne Aslaug službu, tým že ju násilnou smrťou poslala priamo do Valhally („nechala ju ísť“), ak by ju nechala odísť, Aslaug by pravdepodobne umrela niekde sama, opustená… a zrejme by sa teda nedostala do Valhally. Možno Aslaug chcela, aby ju Lagertha zabila (odhodila meč na znak ustúpenia, chcela už proste len „odísť“ ).

17.11.2017 | 18:11:03
Logan_the Wolverine

teda až teď. Chudák Ragnar

29.8.2017 | 18:55:17
ZabyJack

Zaujímavo sa Ecbert rozhodol chovat sa k Ragnarovi. Som zvedavý ako to bude pokračovat po tom čo mu navrhol Ragnar a dúfam že sa Ecbert sa smrti nevyhne a nejako Ragnara pomsti Ivar.

14.8.2017 | 2:46:51
Blackhand47XD

Shledání králů bylo zpracované perfektně, hlavně debata o bozích. :D

webmaster, grafik
11.7.2017 | 15:00:14
Lusinka9

Já ty díly dokoukávám ,až teď :D . A opravdu opilecký projev obou dvou byl super. Škoda, že chtěl jeden druhého zabít. No hodně jsem se těšila až Lahertha zabije tu arogantní kralovnu. Ale už i Lagertha ztrácí v celém seriálu význam. Je nestarnoucí upírka,přičemž jsou všichni starý. Ted mě asi nejvíc zajímá smrt Lagerthy ,a postup Bjorna. A Ivar :D to je brutální Floky.

18.4.2017 | 21:21:42
Lovila veverky

Konečně je ta čubka mrtvá. Nezasloužila si čestnou smt. Ještě bych ji nechala chvilku se z toho nervovat. Sebejistá pinda až do konce.

2.4.2017 | 12:38:09
Martina13

Toto byla nejlepší Ragnarova rozmluva z celého seriálu.....

2.2.2017 | 14:56:45

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama