Vikings (Vikingové) S04E14: In the Uncertain Hour Before the Morning

S04E14: In the Uncertain Hour Before the Morning

S04E14: In the Uncertain Hour Before the Morning

Lagertha naplní svou dlouhodobou ambici získat Kattegat. Král Ecbert se musí rozhodnout, zda vydá svého přítele Ragnara králi Aelleovi, který přísahal, že se mu pomstí.

cz sk
21.12.2016
2 140 000
45 minut

Základní info:

Režie: Sarah Harding
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnick (Lagertha), Alyssa Sutherland (Aslaug), Moe Dunford (Aethelwulf), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), David Lindström (starší Sigurd Hadí Oko), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Linus Roache (Ecbert), John Kavanagh (Prorok), Ida Nielsen (Margrethe), Georgia Hirst (Torvi), Jennie Jacques (Judith), Paul Booth (stráž), Chris McHallem (šlechtic), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Silne napísaná epizóda so silnými momentami, ktoré vo mne vzbudzujú naozaj silné a úprimné emócie. V tejto epizóde je scenár sto percentý, za mňa scenár tejto epizódy je najlepším scenárom celého seriálového sveta, Tento diel chrlí jeden kvalitný dialóg za druhým, konverzácie a rozhovory sú naozaj špičkovo napísané a ešte lepšie zahrané. Duo Ragnar s kráľom Ecbertom bolo fantastické, ich spoločné scény sú najlepšími scénami celého seriálu. Hlavne ich spoločný rozhovor o bohoch bol zahraný na tej nakvalitnejšej možnej úrovni ako sa len dá. Myslel som si, že sa po silnej emocionálnej epizóde Brother's War, ktorá ozaj silno útočí na city diváka, sa nedá prekonať, ale musím priznať, že táto epizóda ju prekonala. Aj napriek tomu, že v tam bolo silné lúčenie R&L a Ragnarové truchlenie za Gydou.

29.3.2019 | 14:22:37
Lord Okakek

Ten rozhovor mezi Ragnarem a Ecbertem byl super. Aslaug a Lagertha taky dobrá scéna. Pro mě nejlepší díl. 100%

14.8.2018 | 16:33:19
Alatáriel

Viacero ľudí tu chápe Lagerthine konanie voči Aslaug ako niečo zákerné. Podľa mňa urobila vlastne Aslaug službu, tým že ju násilnou smrťou poslala priamo do Valhally („nechala ju ísť“), ak by ju nechala odísť, Aslaug by pravdepodobne umrela niekde sama, opustená… a zrejme by sa teda nedostala do Valhally. Možno Aslaug chcela, aby ju Lagertha zabila (odhodila meč na znak ustúpenia, chcela už proste len „odísť“ ).

17.11.2017 | 18:11:03
Logan_the Wolverine

teda až teď. Chudák Ragnar

29.8.2017 | 18:55:17
ZabyJack

Zaujímavo sa Ecbert rozhodol chovat sa k Ragnarovi. Som zvedavý ako to bude pokračovat po tom čo mu navrhol Ragnar a dúfam že sa Ecbert sa smrti nevyhne a nejako Ragnara pomsti Ivar.

14.8.2017 | 2:46:51
Blackhand47XD

Shledání králů bylo zpracované perfektně, hlavně debata o bozích. :D

webmaster, grafik
11.7.2017 | 15:00:14
Lusinka9

Já ty díly dokoukávám ,až teď :D . A opravdu opilecký projev obou dvou byl super. Škoda, že chtěl jeden druhého zabít. No hodně jsem se těšila až Lahertha zabije tu arogantní kralovnu. Ale už i Lagertha ztrácí v celém seriálu význam. Je nestarnoucí upírka,přičemž jsou všichni starý. Ted mě asi nejvíc zajímá smrt Lagerthy ,a postup Bjorna. A Ivar :D to je brutální Floky.

18.4.2017 | 21:21:42
Lovila veverky

Konečně je ta čubka mrtvá. Nezasloužila si čestnou smt. Ještě bych ji nechala chvilku se z toho nervovat. Sebejistá pinda až do konce.

2.4.2017 | 12:38:09
Martina13

Toto byla nejlepší Ragnarova rozmluva z celého seriálu.....

2.2.2017 | 14:56:45
Nikypiky92

Ragnar a Ecbert jsou super. Uzivala jsem si setkani Alfreda. Lagertha jako vážně? Zezadu? Poprve co mi snad Aslaug prisla lepsi a čekala tu svoji smrt.

9.1.2017 | 22:11:59

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás