Vikings (Vikingové) S05E01: The Departed, Part 1

S05E01: The Departed, Part 1

S05E01: The Departed, Part 1

Synové Ragnara Lothbroka a Vikingové i nadále ohrožují samotné srdce Anglie. Jejich armáda směřuje na York, zatímco král Aethelwulf a jeho rodina se schovávají. Válečný kněz Heahmund musí jednotit Sasy, aby ochránil říši.

cz sk
29.11.2017
2 170 000
46 minut

Základní info:

Režie: David Wellington
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Gustaf Skarsgård (Floki), Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), David Lindström (starší Sigurd Hadí Oko), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Linus Roache (Ecbert), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Jasper Pääkkönen (Halfdan Černý), Moe Dunford (Aethelwulf), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Jennie Jacques (Judith), Josefin Asplund (Astrid), Georgia Hirst (Torvi), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Peabay

zdravím jsem tu nove a když chci pustit video tak mi to napíše toto : error loading youtube: video could not be player. zkusim jsem dva prohlížeče a stejne nic :/ nevíte někdo jaky prohlížeč nebo co s tím ? diky ps: moc me to baví proto to chci videt :D

30.11.2018 | 22:13:29
Erzik

Snažím se hodnotit první část, která byla trochu slabší, vytáhl to až konec, což už je druhý díl..

redaktor
3.1.2018 | 8:15:22
Křivy

Kdybych tenhle díl neviděl, tak o nic nepřijdu. Nulovej děj

1.1.2018 | 19:42:19
Halfdan the Black

Dlouho očekávaný návrat Vikingů je tu! Děj se rozjel na všechny strany. Největší prostor zatím dostává Ivar: se zarputilým odhodláním a vytrvalostí se snaží ukázat všem kolem, že on je skutečný dědic Ragnara, že jedině on má právo velet zástupům bojovníků. Samozřejmě to není pravda, ale nikdo mu to nevymluví; Ivar si do ničeho nenechá kecat. Jeho spor s Ubbem a Hvitserkem je na spadnutí, protože i Ubbe zdědil spoustu z Ragnarových schopností a nenechá sebou jen tak cloumat. Potěšil mě Bjorn který znovu ukázal svou povahu dobrodruha: udělá vše pro to, aby šel za svými sny. Pomstou Ragnara splnil svou povinnost a nyní se zase vrací ke svému jedinému snu: doplout do Středomoří.

10.12.2017 | 17:19:36
Raiser1

To jsem myslel, že snad ani nejde něco čím dál tím úspěšnějšího zprznit jak malou holku, tím nejhorším způsobem. Nejubožejší herecké výkony plný neuvěřitelného přehrávání a imrvére šklebení se jako by byl každej K*rva king!! Děj? Hledal jsem ho celou dobu a bez výsledku, autor asi zkopíroval obludárium typu Sex ve městě, přeměnil postavy a při večerní honidbě nad svoji vychytralostí nechtěně přeházel stránky tak, že vzniklo toto „dílo“. Nová postava černoprdelník Heahmund? Uaaaa, měl jsem chuť proskočit monitorem a ten děsně důležitej ksicht bez špetky hereckého umu vymáchat a utopit v blitkách, který pode mnou na konci seriálu zbyly. Když už seriál nemáte kam posunout, udělejte z něj jednoduchou, klasicky Americkou břečku plnou rádoby důležitých postav.

5.12.2017 | 18:21:35
Kothy

Super rozjezd.

3.12.2017 | 22:26:23
RagnarokCzD

Překvapilo mě, že nikdo nevynadal Ivarovi za to, že plejtvá zlatem na mrtvolu. :-/ Možná by mi ta scéna přišla lepší, kdybych prakticky to samý neviděl před nějakou dobou v GoT, kde mi dávala větší smysl protože pro Dothraky je zlato bezcenný. :D

Jinak to nebyl špatnej rozjezd, asi bych se nezlobil kdyby bylo to dobejvání trochu akčnější a obránci pár Vikingskejch komparzistů sejmuli … ale i tak dobrý. :D

3.12.2017 | 15:00:22
memar

Vikingovia sa vrátili v plnej paráde.

3.12.2017 | 7:29:27
keyzar

Luxusní díl.. Takový pravý Vikinský :)

2.12.2017 | 22:17:09
nevimjmeno2

Docela brutální scéna v kostele, ale tak to má být. Floki bez těch sraček kolem očí vypadá divně.

2.12.2017 | 16:31:13

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás