Vikings (Vikingové) S05E03: Homeland

S05E03: Homeland

S05E03: Homeland

Vikinské oslavy brzy končí. Napětí mezi syny Ragnara Lothbroka dosahuje vrcholu, kvůli čemuž si každý musí vybrat stranu.

cz sk
6.12.2017
2 300 000
45 minut

Základní info:

Režie: Steve Saint Leger
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Gustaf Skarsgård (Floki), Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Jasper Pääkkönen (Halfdan Černý), Moe Dunford (Aethelwulf), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Jennie Jacques (Judith), Josefin Asplund (Astrid), Ferdia Walsh-Peelo (starší Alfréd), Darren Cahill (Aethelred), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
eli.hot

Prosím zbavte mě Heahmunda. To je utrpení ty jeho kecy…

17.12.2019 | 21:51:06
Milano33

The Battle of Yorktown bola epický dobrá bitka, nepovedal by som, že bola najlepšou bitkou v tomto neskutočne úžasnom seriály, ani zdaleka ale celkom ušla :)

31.3.2019 | 21:58:53
marwiin

Ivara nesnáším čím dál víc, je mi nesympatický podobně jako na straně Sasů biskup. Floki celkem ujde, ten ještě patří do staré školy ale také nic moc. Lagertha se zatím také moc neprojevuje, Harald uvidíme, Bjorna je tam dost málo. Od smrti Ragnara mě tenhle seriál už přestává bavit. Ty nové postavy mi s porovnáním se starými (Ragnar, král Eckbert. Athelstan, nebo např. Prorok) přijdou takové bez ducha, jak z nějakého seriálu pro puberťáky, přestává to pro mě mít bohužel svoje kouzlo jako dřív.

2.1.2018 | 22:59:03
Remi91

S písní okolo šestnácté minuty jsem si vzpomněl na třetí řadu a smrt Torsteina. Ústup anglických vojáků působil trochu směšně, ale dejme tomu. Jinak se bitva povedla a přinesla poctivou dávku válečného běsnění.

webmaster
23.12.2017 | 10:46:53
MaRRaSRoFl

Ivara nemusím noo..

21.12.2017 | 14:16:42
yennik

bože to je sračka :D you cant kill me :D a všichni čekají :D to je komedie ale ne jako vážně buď 90 % času přemýšlím, jak to může být tak špatné, nebo se směju… jak to je špatné

19.12.2017 | 10:49:39
Raiser1

Aaaaa pověsit za koule do průvanu Heahmunda a odpovědnou osobu za tuhle nejtragičtější postavu, která seriálem kdy prošla. Už mám neuvěřitelnou averzi na tohohle vždy skvěle upraveného „tvrďáka“. Strašnej odpad kterej nepatří ani do Céčkovýho seriálu. Jinak klasika, vše nějak slabší a bez nápadu, prostě se jen perou a tváří se drsně. Začali používat lepší efekty tak se to snaží co nejvíc ukazovat ale že bych se nějak těšil na další díl protože mě zajímá jak něco dopadne říct rozhodně nemůžu.

16.12.2017 | 16:56:32
FireOfFilth

skvělej díl, snad nejlepší zobrazení bojových scén v celém seriálu, líbili se mi pohledy shůry. Jinak Ivara chápu, oni jsou Vikingové ti jen tak farmařit nebudou, takže chápu Hvitserka. Doufám, že se dočkáme spíše Bjorna, protože ten se už před několika díly stal moji nejoblíbenejší postavou.

11.12.2017 | 18:44:42
nevimjmeno2

Ivar je best postava. Konečně silný a neústupný vůdce. Ubbe je sračka co chce lézt Sasům do zadku, dobře že se vrátí k ještě tragičtější Laghertě. Jsem rád, že alespoň Hvitserk zůstal po boku Ivara. Ten Saský kněz nebo co je kus hoven. Harald by si měl najít jinou ženu i když čekám že Astrid povolí. Jinak bitvy mi začínají připadat ja Attila Total War, jen šero a déšť :) Snad se rozběhne i Bjornova cesta, Floki zatím super.

11.12.2017 | 15:55:43
Halfdan the Black

Mazec! Dlouhou dobu mně u Vikingů chyběly nečekané zvraty a překvapení: Hvitserkova zrada byla konečně něčím, co bych nečekal. Zatím působil jako nevýrazné máslo, co se věčně táhne za Ubbem, ale jeho pravá povaha se projevila teprve teď. Bude to ještě zajímavé! Ivar i Heahmund fascinující šílenci, Flokimu na Islandu už totálně hrabe, což k jeho postavě sedí víc než cokoliv jiného (dokonale zahraná postava!), Ubbe je správný a čestný chlápek, za což ho obdivuju. (Ale bude to mít mezi ostatními těžké.) Jediní, kdo mi zatím v této sérii nesedli, jsou Lagertha a Harald, jejich linky chabé a nic nového nepřináší. Uvidíme, co přijde dál.

10.12.2017 | 17:31:19

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás