Vikings (Vikingové) S05E04: The Plan

S05E04: The Plan

S05E04: The Plan

Díky biskupu Heahmundovi Sasové vymyslí plán bitvy. Ivar Bezkostý vymýšlí strategii, zatímco Vikingové čelí čím dál většímu tlaku. Bjorn Železný se ocitne v nové oblasti, kde musí místního vůdce přesvědčit, že přijel kvůli obchodu.

cz sk
13.12.2017
2 020 000
44 minut

Základní info:

Režie: Steve Saint Leger
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Gustaf Skarsgård (Floki), Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Jasper Pääkkönen (Halfdan Černý), Moe Dunford (Aethelwulf), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Jennie Jacques (Judith), Josefin Asplund (Astrid), Georgia Hirst (Torvi), Albano Jerónimo (Euphemius), John Kavanagh (Prorok), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Scéna medzi Ubbom a Lagerthou bola k popukániu, bola neskutočne výborná :)

31.3.2019 | 22:01:17
Remi91

Plány a přípravy na další události. I takové epizody jsou potřeba.

webmaster
23.12.2017 | 10:47:28
Cr4zyFl4mes

Konečně podle mých představ. Akce mi tu vůbec nechyběla. Čerstvé postavy a místa. Tak akorát Flokiho. Všichni jsou na správném místě. Haraldova linka s Astrid mě tentokrát bavila. V Kattegatu taky super. Sice to nebylo nic světoborného, ale taky tomu nic nechybělo. 5 hvězd.

18.12.2017 | 21:25:46
nevimjmeno2

Super všechny linky.

18.12.2017 | 16:04:15
DamianaFrey

Haf haf. Po tomto by snáď malo Hvitserkovi dopnúť, akú to hlúposť spravil, keď vystúpil z tej lode. Ivar je ako odtrhnutý z reťaze. Je to dobrý stratég, to sa mu uprieť nedá, ale zvyšok osobnosti je len samá, ako sa vraví, kalná voda. Nič dobré v nej nepláva. Bjorn a Halfdan ma zaujali najviac v tej epizóde. Vidno, že Halfdanovi tá Kassia nedá spať :-D A čo ešte?! Heahmund niečo šípi, a šípi dobre. Harald, ty tak strašne chceš mať ženu, že nevidíš sa Ti deje pred očami. Škoda :-( Ubbe, už sa zbav tej svojej ženušky. Veď tá je ako „kam vietor, tam plášť“. Sa čudujem Lagerthe, že jej za tie kecy nedala po papuli…

18.12.2017 | 7:46:38
Martrix

Tím, že jsem viděl všechny díly v rozpětí týdne, mám v čerstvé paměti první i nejlepší druhou řadu. Pátá je zatím slaboulinkej odvar, bez chuti a bez zápachu, prostě se jen dáll opotřebovávají rekvizity a zaměstnává komparz, aby se nakrmili nenároční diváci. Děj je rozprcaný do čtyř linek, z nichž nejzajímavější je ta, kde se nic neděje…Floki.

17.12.2017 | 16:55:20
RagnarokCzD

Zvláštní díl, takovej trochu napínák. :D Ale dobrej.

16.12.2017 | 16:13:39
Sněhurec

Astrid je strašně čitelná, že kecá a Ivarův plán nakonci taky (ale vymyslel to dobře). Ubbe se beztak spolčí s Lagerthou, jen aby ji potom zradil…

16.12.2017 | 11:54:47
Nikypiky92

Kupodivu v tomto dile mi Flokiho pribeh nevadil a s Bjornem bavil. Zbytek nic moc. Ja nevim. Nejak se do toho nemuzu zazrat. Ani ta Lagertha me nebavi a to jsem ji mela tak rada

15.12.2017 | 23:15:39
Valar. Morghulis

Dobrej díl ,ale těšim se na to jak to Ivar pošefí .

15.12.2017 | 13:57:42

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás