Vikings (Vikingové) S05E12: Murder Most Foul

S05E12: Murder Most Foul

S05E12: Murder Most Foul

Bjorn, Lagertha a Ubbe čelí nejistému osudu, zatímco je otestována Heahmundova loajalita. Floki se snaží pochopit vůli bohů. Ivar možná nalezl svou spřízněnou duši.

cz sk
5.12.2018
1 650 000
46 minut

Základní info:

Režie: Ciarán Donnelly
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Kris Holden-Ried (Eyvind), Ida Nielsen (Margrethe), Ferdia Walsh-Peelo (starší Alfréd), Jennie Jacques (Judith), Georgia Hirst (Torvi), Roisin Murphy (Elsewith), Ryan Henson (Hali), … 

Trailer ke dvanácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Zase trochu zlepšení, uvidíme.

redaktor
9.7.2019 | 11:08:55
Milano33

O niečo slabší diel ako ten prvý ale stále to ujde ⇒ 4/5 hviezdičok

28.5.2019 | 13:45:37
svätý.šebastián

no to snad nie..zase tam ide kazdy s kazdym? pohani bezne bez problemov medzi domacimi,hoci ich predtym tak radi zabijali,snad tam bude aspon 1 pribuzny,zi­adajuci spravodlivost…za­bitie biskupa v kostole,z toho sa heahmund nemoze dostat..ale vlastne moze,vsak? omg…

13.12.2018 | 19:29:55
mathruz

Pomaly sa nám to začína stupňovať :)

11.12.2018 | 15:22:21
-Skinner-

Alfred ma stále baví aj Biskup je zaujímavý ale Vikingovia už nie.

11.12.2018 | 13:46:35
Remi91

Už se jen vaří z vody. Kouzlo seriálu se ve velkém vytrácí a zůstává jen povrchní skořápka nezajímavého paskvilu.

webmaster
10.12.2018 | 1:04:48
Meff

Jako nevím :D…(Super hodnocení já vím :D)… Snažím se to dívat pozitivně a ne jenom hejtovat, ale dělá se to fakt špatně… Dobře, pokud se snaží scénaristé nahodit nějakou novou zápletku, tak to ještě nějak pochopím tyhle ty díly, jinak je to velmi špatný, tak či tak je děláno dost nezáživně a převládá dost wtf momentů. Prostě jak jsme psal i minule, strašně to natahují,kdyby ukončili sezónu a radši se soustředili na nové zapletky atd. ,tak by to aspoň v této tak ani nepůsobilo, Teď jak je to prodloužené, tak to prostě nefunguje,jak se snaží implemetovat prvky z první poloviny. No, jak jsem již minule, tak znovu se budu opakovat, ale počkám si na všechny episody a potom si to vyhodnotím ;).

9.12.2018 | 22:45:06
yennik

Jako nechci nic říkat, ale já vám to říkal. Poslední 3 série jsou totální brak a s každým dílem klesá dno níž a níž.

9.12.2018 | 21:35:06
Sněhurec

Díky za hodnocení, lidi. Jestli je to zase pr*ser, tak už vynechávám…

8.12.2018 | 20:13:33
DamianaFrey

Po tej poslednej scéne chcem skrátka vedieť, kam sa Heahmund dopracuje :-) Ale chýba mi Wardruna :(

8.12.2018 | 19:28:36

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás