Vikings (Vikingové) S05E16: The Buddha

S05E16: The Buddha

S05E16: The Buddha

Bjorn dosáhne jednoho z Ragnarových snů. Ivar připravuje nový plán, zatímco se připravuje na boží příchod. Na Islandu se jeden osadník vrací v hrozivém stavu. Král Alfréd čelí své zatím největší hrozbě.

cz sk
2.1.2019
1 630 000
45 minut

Základní info:

Režie: Steve Saint Leger
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Ferdia Walsh-Peelo (starší Alfréd), Georgia Hirst (Torvi), Jennie Jacques (Judith), Roisin Murphy (Elsewith), Ragga Ragnars (Gunnhild), Dean Ridge (Magnus), Darren Cahill (Aethelred), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nevimjmeno2

Trochu slabší.

26.1.2019 | 1:52:50
mjech

Když už celá pátá série nestojí za zlámanou grešli, tak alespoň v tomto díle nabídla vtipnej meme https://youtu.be/4tyfaR2SncY?…

11.1.2019 | 11:26:36
RagnarokCzD

Tomu říkám zvrácenej díl … zvrat za zvratem se všechno zvrací tam a zpátky …

No, pro lidi neznalý historie to zatim funguje, takže proč ne. :D

8.1.2019 | 20:03:04
pidalin

Ta Judith je fakt hustá, začíná to tam bejt jak v GoTku :-D

8.1.2019 | 12:36:05
svätý.šebastián

chudak Aethelred,uplne neuvazany cin,ktory zase zostane nepotrestany.. Bjorn meni strany ako sa mu zachce a vsade ho vitaju.Mozno pride do Kattegatu a Ivar mu ho rovno odovzda..Chcel by som vediet,co sa deje v Mercii a pride mi zvlastne,ze Vychodne anglicko je stale pod kontrolou Wessexu,ved sa tam ledva brania a Vychodne anglicko nik nenapada a neprehlasuje za svoje

6.1.2019 | 19:40:07
Tess.Sha

Průměrný díl. Ale rozhodně dobré zvraty.

6.1.2019 | 13:20:10
Monoceros

Ten Bjorn má ale ksakru charisma. Masakruje svoje Vikingské bratry v boji na straně Wessexu a vzápětí za nimi přijde zpátky a ti ho vítají s otevřenou náručí :D do toho mu skočí do náruče divoška po který touží Harald a ve finále mu možná královna Wessexu porodí dítě :D Judith neměla na výběr, těžko by se Athlered srovnal s tím že vládne jeho bratr, šli by si po krku a Judith vždycky stranila Alfredovi. Nevím ale očekávám že se Lagertha vrátí do Kattegatu ve schvíli kdy se bude bojovat i Ivarem. Dávám za 100, i kdyby to mělo být jenom kvůli té hudbě co zazněla když osídlovali Anglii a která znamená Ragnarův sen.

5.1.2019 | 22:06:55
Luuuu

Fandím Judith. Dobře udělala.

webmaster
5.1.2019 | 20:56:38
WILLIAM_MOINSPIELD

Bjorn s Magnusem tam budou za Ódinovce, Ivar povede svoje Ivaristy, Hvitserk to přijede rozseknout s loděma plnýma budhistickejch mnichů, Ubbe se tam vydá za křesťany a nakonec Sigurd, převtělený v krávě povede Hinduisty do totální války Bohů… Ale teď vážně, co to bylo s tím Athleredem, vážně matka zabila jednoho ze svých synů?, ta musí bejt vážně pošahaná. Bjorn by měl sejmout Haralda a vzít mu armádu, protože Harald už je zbytečnej, navíc s těma ženskejma má takovej pech, že to člověk neviděl. Jinak přes počáteční nelibost se mi začíná docela líbit Magnus, minimálně se u něj vždycky dobře pobavím, minule s tím, že chce zničit Ježíše a teď jak skočil hned Bjornovi po krku, takovej vtipnej kokot :D.

5.1.2019 | 10:55:10
Kon111

Hmmmmmmm,abych pravdu řekla tahle série mě zatím vůbec nenadchla .Flokiho už od druhého dílu přeskakuji , z Hvitserka se nám asi stane buddhista ,Aethelreda jsem měla ráda , Ivar a jeho božskost už mi vážně leze na nervy ,taková lehce nadprůměrná telenovela .

5.1.2019 | 10:24:02

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás