Vikings (Vikingové)
95/100 - 934×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

S06E16: The Final Straw

S06E16: The Final Straw

Ubbe a další osadníci se ocitají v náručí oceánu, který je podrobuje té nejdrsnější zkoušce. Ubbe zároveň přestane věřit Othereovi, protože ten mu toho spoustu nasliboval, ale nic z toho nesplnil. Ivar a Hvitserk se vrací do Kattegatu.

cz sk
30.12.2020
45 minut

Základní info:

Režie: Paddy Breathnatch
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Georgia Hirst (Torvi), John Kavanagh (Prorok), Eric Johnson (Erik Rudý), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Ray Stevenson (Othere), Noah Syndergaard (Thorbjorn), Lucy Martin (Ingrid), Finn Gillespie (mladý Viking), Noella Brennan (Gudrid), Ian Lloyd Anderson (Naad), Alexander Campbell (druhý válečník), James Oliver Wheatley (první válečník), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Už bych chtěl vědět, kdo ten Other teda doopravdy je.. No ten návrat Ivara a Hvitserka do Kattegatu, až na Haraldův proslov, nic moc. 6/10. Skol!

20.2.2021 | 19:04:36
Orea

Proč, proboha proč. Z čiré frustrace už mám chuť dát 40 %, ale to by asi nebylo fér, postavila bych to na úroveň… ani nevím čeho. Už vůbec nedostávám to, kvůli čemu se na seriál dívám.
V podstatě máme dvě dějové linky, z toho na moři se nic neděje a v Kattegatu jsou samé nesympatické postavy. Hvitserka už nemůžu vystát, takže díky za tu zbytečnou výplň.

7.2.2021 | 4:06:45
WILLIAM_MOINSPIELD

IVAR! IVAR! IVAR!

8.1.2021 | 20:17:55
Jiri007

Dobry díl, musim řict že přivitani Ivara bylo fakt dobre jak mu všichni nadavali a proklinali a to jak Ingrid navrhla at dělaji něco jineho tak to nemělo chybu a jsem zvědav jak si Ivar povede v boji proti Anglii

8.1.2021 | 20:00:44

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama