Vikings (Vikingové) Fotky - Bonusový materiál

Fotky - Bonusový materiál

Bonusový materiál

 • Kniha Vikingové se představuje s českou obálkou

  Loni jsme vás informovali o tom, že se letos, cca v září, dočkáme prvního knižního dílu trilogie Vikingové. Podívejte se na českou obálku knihy Vikingové, pomsta synů.

  23 0
  7.4.2018 | 9:15XavikDiskuze (4)
 • V osmnáctém díle se objeví baseballový hráč Josh Donaldson

  Josh Donaldson je velkým fanouškem seriálu Vikings, kterému se podařilo dostat do samotného seriálu, kde si zahraje Vikinga Hoskulda. Na to, jak probíhala jeho proměna ve Vikinga, se můžete podívat v přiložené galerii.

  13 0
  17.1.2017 | 10:00XavikDiskuze (16)
 • Jaké je vaše vikinské jméno?

  Stanice History vydala na tento měsíc tabulku, ve které si můžete poskládat své vikinské jméno. Se svým novým jménem se samozřejmě nezapomeňte pochlubit v komentářích.

  25 0
  4.11.2016 | 11:32XavikDiskuze (92)
 • Hlášky z třetí řady seriálu Vikings

  Třetí série nám pomalu spěje ke konci. Za celou dobu vysílání se v jednotlivých dílech opět nakupilo několik chytlavých hlášek, které si můžete připomenou v přiložené galerii.

  9 0
  15.4.2015 | 16:00XavikDiskuze (4)
 • Nové gify postav

  Před nedávnem vyšly nové obrázky veškerých známých postav ze seriálu Vikings, ale nejednalo se o žádné fotky, nýbrž o gify, což jsou laicky řečeno pohyblivé obrázky. Jednotlivé gify jsme přidaly k příslušným postavám. Také upozorňujeme, že se stránka může déle načítat kvůli velkému množství gifů.

  1 0
  16.3.2013 | 12:00XavikDiskuze (5)

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás