Vikings (Vikingové) Co nás čeká v 11. - 13. díle?

Co nás čeká v 11. - 13. díle?

Co nás čeká v 11. - 13. díle?

Ragnar se vydá za pomstou, ale nikdo ho nechce následovat, tedy kromě jednoho z jeho synů. Bjorn se připravuje na plavbu do Středozemního moře.


23 0
30.10.2016

11. The Outsider

Datum premiéry: 30. listopadu 2016

Ragnar se vrátil do Kattegatu, kde jsou tajemství, která budou odhalena. Ragnar se rozhodne vydat do Wessexu, aby tam napravil své chyby, ale zjistí, že ti, kteří kdysi byli jeho nejbližšími spojenci, mají teď své vlastní plány. Dokonce i jeho synové mu odmítají pomoci, tedy až na jednoho.


12. The Vision

Datum premiéry: 7. prosince 2016

Místní lidé z Kattegatu odmítají Ragnara kvůli tomu, že během toho, co usiloval o svou plavbu do Wessexu, ho bozi opustili. Nyní má všechny sympatie Bjorn, který se připravuje na vyplnění svého dlouhodobého snu, který zahrnuje prozkoumání Středozemního moře na zcela nové lodi, kterou mu postavil Floki. Ragnar si musí vzít staré lodě a zaplatit si posádku. Když Aslaug prorokuje, že jeho loďstvo podlehne kruté bouři, tak Ragnar a jeho milovaný syn Ivar nenaslouchají jejímu varování.

13. Two Journeys

Datum premiéry: 14. prosince 2016

Ragnarovo loďstvo ztroskotá a je vyplaveno na pobřeží Wessexu. Část posádky nepřežije ztroskotání, a proto Ragnarovi muži nejsou schopni pořádného útoku, což Ragnara a Ivara přiměje k těžkému rozhodnutí. Rollo se opět setkává se svými vikinskými druhy a nedokáže odolat nabídce připojení k Bjornově plavbě, čímž riskuje své manželství a svou novou, francouzskou identitu. Ragnar přijímá riziko, když vede svého syna Ivara do královského sídla ve Wessexu, kde jsou on a jeho syn vydáni na milost králi Ecbertovi.

Diskuze /5

Jery

No tak to bude zajmavý . Hlavně ten Ragnar aneb smutný konec velkého hrdiny který v minulých dílech po skorosmrti a feťácké epizodě s asiatkou totoálně přijde o rozum a čeká pomoc od Ecberta (-: jo jo …

2.11.2016 | 10:59:53
Molmon

no jestli se Rolo rozhodne přidat tak si to posere už na obou stranách,je holt těžký věřit někomu kdo zradil všechny…

#3 rockysiburger
2.11.2016 | 20:20:44
rockysiburger

#2 Molmon: Rollo jako zakladatel Normanské dynastie po několika letech vlády abdikoval. Panství převzal jeho syn Vilém I. Třeba se dočkáme podobného scénáře. I když se seriál částečně opírá o historické fakta a legendy. Přitom samozřejmě opomíjí časové osy. Můžeme očekávat, že se Rollo zase dostane na úplné dno. Inu není to už žádný mladík.

3.11.2016 | 22:49:56
Jery

Tak tak . Prostě pokud se tvůrci jenom částečně inspirují a míchají čas a děj , tak se klidně můžeme dočkat i toho že na konci seriálu budou mít vikingové křesťanství a budou táhnout evropou za 30ti letý války . Neberte to doslova ale jeden časový skok jsme už zažily tak proč ne další co ? Jenom trochu upravěji garderóbu a holkám se to bude líbit páč budou mít princeznovský šaty (-:

#5 rockysiburger
4.11.2016 | 11:18:58
rockysiburger

#4 Jery: V tom případě bych si přál odskok do časů Leifa Erikssona ktrerý se doplavil do Ameriky a dobu Viléma dobyvatele. Boj o Anglickou korunu. Mezi Anglánama, Normanama a Norama. Sám Vilém Dobyvatel je hodně zajímavá postava dějin.

5.11.2016 | 22:27:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás