Vikings (Vikingové) Kdy se dočkáme poslední řady seriálu Vikings?

Kdy se dočkáme poslední řady seriálu Vikings?

Kdy se dočkáme poslední řady seriálu Vikings?

Seriál Vikings směřuje ke svému konci a my se už nyní těšíme na posledních dvacet dílů. Kdy se jich však dočkáme?

19 0
25.2.2019

Na konci ledna tohoto roku byl odvysílán poslední díl páté řady seriálu Vikings. To však není vše, co nám tento seriál nabídne, protože se dočká ještě šesté série, která se bude opět skládat z 20 epizod. Zároveň však tato šestá řada bude poslední řadou celého seriálu, což znamená, že definitivní konec přijde v jejím 20. díle.

Otázkou však zůstává, kdy se této poslední šesté série dočkáme. V poslední době se u tohoto seriálu stalo zvykem, že mezi každými deseti díly byla vždy roční pauza. Například prvního dílu páté řady jsme se dočkali 30. listopadu 2017, zatímco jedenáctého dílu jsme se dočkali až 29. listopadu 2018. Prozatím se tedy očekává, že šestá řada odstartuje někdy kolem podobného data, tedy někdy na konci listopadu roku 2019.


(Šestá řada se bude muset obejít bez několika skvělých postav. Foto: History)

I když jsou tato očekávání ohledně premiéry vyloženě na místě, tak nás pár faktorů ujišťuje o tom, že se premiéry dočkáme o něco dříve. Už v samotném traileru k šesté řadě stálo, že se nové řady dočkáme brzy. To sice může znamenat mnohé, nicméně brzy by mělo být přeci jen brzy. Dále herečka Katheryn Winnick naznačila, že šestá řada přijde dříve. Kromě toho je již celá šestá řada natočena, proto ani v tomto ohledu není třeba žádného oddalování.

Šestá série bude opět rozdělena na dvě poloviny. Pokud by k premiéře došlo opravdu o něco dříve, tak bychom se první poloviny šesté řady dočkali v roce 2019, zatímco té druhé v roce 2020. Pokud by se nové díly vysílaly podobně jako poslední dvě série, tak bychom se konce seriálu Vikings dočkali až v roce 2021.

Diskuze /8

tominotomino

Je mi celkem jedno, kdy šestá série začne, ale doufám, že nebude zase mezi A a B roční pauza. Ta seriálu podle mě celkem uškodila, to ani nemuseli nazývat jako série 5A a 5B, ale mohli z toho rovnou udělat sérii 5 a sérii 6.

webmaster
25.2.2019 | 17:28:43
Regouvousus

Sérii 6 si ani nepustím. To, co provedli seriálu v epizodách 11–20 je k smíchu a pláči zároveň. Zvlášť epizody 17–19 jsou tak stupidní, až to bolí.

25.2.2019 | 17:45:00
Svjatogor

Já vkládám své naděje do změny prostředí. Pobaltí, širá Rus, Novgorod, Kyjev, Rjazaň, byzantský Chersonésos, avarská step + kůň + šíp v zádech nebohého rolníka, Chazaři vyznavající (překvapivě) judaismus, čerstvě islamizovaní Protobulhaři a v !!! hlavní roli !!! slovanské kmeny vůbec… tohle všechno je pro západního diváka nové!!! Albion a Sasové vyčpěli, dílem scénáře, dílem herci, dílem výpravou.

Pokud se mi něco opravdu líbilo na tomto seriálu, pak to byly věty ve starých jazycích. Och, jak já se těším na staroslověnšti­nu!!! :-)

25.2.2019 | 20:00:41
Stannis Baratheon

Těším se na pokračování, nejsem jako ty kteří tu furt brečí že seriál je historicky úplně vedle… když už je dávno potvrzeno že se tvůrci nebudou historie držet… ;)

26.2.2019 | 14:28:27
theplanetoftheapes

Měli by kout železo dokud je žhavé, pokles sledovanosti i v USA naznačuje, že s delší prolukou si seriál pustí o to méně lidí. Proto asi naznačují, že poslední série dorazí dříve, cítí totiž jak pod nimi „kůň“ pomalu umírá.

28.2.2019 | 7:52:16
mathruz

Na instagrame Alexa(Ivara) je táto fotka s popisom September 2019, takže predsa to bude o niečo skorej zrejme :) https://www.instagram.com/p/BttcRnIAuJk/

#7 deezy
28.2.2019 | 18:22:43
deezy

#6 mathruz: je tam september 2018 :)

#8 mathruz
5.3.2019 | 5:13:08
mathruz

#7 deezy: Všimol som si to až potom, len to neviem odstrániť, ospravedlňujem sa :D

6.3.2019 | 23:37:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás