Vikings (Vikingové) Pátá série se dočká herce Adama Copelanda

Pátá série se dočká herce Adama Copelanda

Pátá série se dočká herce Adama Copelanda

Máme tu další informace o hereckém ansámblu páté řady seriálu Vikings. Tentokrát se můžeme těšit na herce Adama Copelanda.


24 1
30.7.2016

V páté řadě seriálu Vikings se dočkáme herce Adama Copelanda, bývalého wrestlera, který je známý svou rolí Dwighta Hendricksona ze seriálu Haven. V seriálu Vikings si zahraje Ketilla Noska.


Ketill Nosek je divoký a statečný válečník, kterého Floki zvolí za jednoho z vůdců vikinské plavby na Island, kde budou chtít vybudovat komunitu. V páté řadě se bude objevovat pravidelně.

Adam Copeland je druhou oznámenou posilou páté řady. První byl oznámen herec Jonathan Rhys Meyers (The Tudors, Dracula), který byl potvrzen už během vysílání první poloviny čtvrté řady.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /3

Argetlam Královrah

Vikingské plavby na Island? Super. Neví někdo, jestli bude dále pokračovat linka v Anglii? Moc by mě mrzelo, kdyby ji zrušili.

#2 Xavik
30.7.2016 | 18:37:23
Xavik

#1 Argetlam Královrah: Tak to nikdo neví, ale minimálně v druhé polovině čtvrté řady bude. :)

admin
31.7.2016 | 16:57:42
Lagertha

Oběma posilami páté řady jsem nadšena! Jonathan Meyers stále patří mezi mé nejoblíbenější herce a Adam jako vikingský bojovník-jsem zvědavá.

1.8.2016 | 15:02:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás