Vikings (Vikingové) Rolla se už asi nedočkáme

Rolla se už asi nedočkáme

Rolla se už asi nedočkáme

Jednoho z našich oblíbených Vikingů se v seriálu už asi nedočkáme, protože herec Clive Standen, který hraje Rolla, se aktuálně věnuje jinému seriálu, kvůli kterému nebude mít na Vikingy čas.


1 41
11.5.2017

Rollo se aktuálně nachází ve Franské říši, ale do dění druhé poloviny čtvrté série příliš nezasáhl. Podobně tomu bude i v páté sérii, kde se ho podle tvůrce Michaela Hirsta dočkáme, ale objeví se pouze v jedné epizodě někdy na začátku řady.

Rollo by se pravděpodobně v seriálu objevoval trochu více, kdyby se jeho herecký představitel Clive Standen aktuálně nevěnoval seriálu Taken, který měl premiéru letos na jaře. Vždy tu byla šance, že seriál Taken nebude mít úspěch, díky čemuž by se Standen mohl opět věnovat seriálu Vikings, ale před pár dny bylo oznámeno, že se Taken dočká pokračování v podobě druhé řady, která bude mít šestnáct epizod.


(Rollo představoval ukázkového Vikinga. Foto: History)

Clive Standen se tak opět bude muset věnovat seriálu Taken, kvůli čemuž nebude mít čas na Vikingy. Pro seriál Vikings to může být dobrá i špatná zpráva. Kdyby herec neměl nic jiného na práci, tak by sice stále hrál Rolla, ale jeho příběh by se mohl zbytečně natahovat. Sami jsme mohli vidět ve druhé polovině čtvrté série, že tvůrci tak nějak netušili, co s Rollem dál.

Pokud se Rolla v následující řadě skutečně dočkáme, tak to možná bude jenom kvůli tomu, že bude oznámena jeho smrt. Doufejme, že tvůrci by pro případnou Rollovu smrt měli připravené patřičné ukončení jeho příběhu.

Chybí vám Rollo v seriálu Vikings, nebo jste rádi, že se s ním už nebudeme moc setkávat?

Diskuze /21

Mesquite

Rollo je super postava…no spíš byl, než se z něj stal Pařížan.

11.5.2017 | 19:24:31
benjik

Souhlas s tím, že když byl ještě Viking, tak to byla vynikající postava. Ale potom, jak se usídlil v Paříži, už to nebylo ono.

11.5.2017 | 19:56:53
Kafka Tamura

Sice už to nebyl ten správný Rollo, ale zato jeho asimilace v Paříži byla k pos*ání vtipná.

11.5.2017 | 20:04:10
skrivanekdavid

rollo byl top viking a v seriálu se mi vždycky líbil

11.5.2017 | 20:09:35
skrivanekdavid

i přes zradu a všechno ostatní, prostě super herec, zato Taken stojí za prd

11.5.2017 | 20:10:03
Ratemus

Rollo je snad jediná původní postava která mi je pořád sympatická…je dobře že už tam nebude, nuceně ho tam dávat když tam být nemusí je zbytečné

11.5.2017 | 21:48:45
Lyra

jsem spokojena

11.5.2017 | 22:08:22
Wolfinator1

Jako bersekr byl skvělý. Ano nuceně ho tam cpát když už tam nemá moc co říct je blbost, už v té druhé půlce 4. řady tam byl zbytečný jen pasažér na Bjornově Loďce :D

12.5.2017 | 6:35:28
Marcus Flavius

Ze starý badass party už zůstal pouze Floki :-(

12.5.2017 | 7:51:36
revolver_ocelot

Další důvod proč ukončit seriál. :(

12.5.2017 | 12:28:05
skrivanekdavid

tak na ukončení to není, ale je fakt, co s Rollem dál … prostě jsou tam teď jiní kluci

12.5.2017 | 12:36:08
Arne

Rollo bol super viking a aj super normandský vojvoda, proste veľmi dobrá postava aj keď som s ním často nesúhlasil, ako nemal rád brata niekedy a aj keď zabil Arneho, no jeho charakterový vývoj bol úžasný a keď zostal vo Franskej ríši tak sa mi veľmi jeho postava ľúbila. Treba hľadieť v pred a tiež je dobré, že tam nebude nasilu lebo by to mohlo len pokaziť pohľad naňho a tiež by nemusel byť žiadnym prínosom pre seriál, dobrým príkladom toho je Lagherta…

12.5.2017 | 16:39:28
Baltik

Laghertě to promineme :D

12.5.2017 | 21:07:18
Bady

je to jedno, protože bez Ragnara už to nemá šťávu. rád ten seriál sleduji a asi sledovat budu, ale Ragnar(Travis Fimmel) byl tak silná postava, že teď už je z toho jen nastavovaná omáčka… Skoro všechny hodně výrazné postavy umřely (Ragnar,král Ecbert, Athelstan) z výrazných zůstal jen Floki… měli ten seriál včas ukončit

#17 Ratemus
12.5.2017 | 22:52:17
Khardoom

Takže 4 série je ještě horší a nesmyslnější… dobrá práce na při zničení seriálu paka :/

12.5.2017 | 23:08:07
rockysiburger

Rollo byl skvělá postava, ale pokud není čas na Rolla. Může se seriál věnovat jeho potomkům. Wiliam I. byl v seriále už představen a můžeme se dívat na jeho dospívání, které bylo dost komplikované a sám měl poměrně těžkou vládu. Samozřejmě i syn Wiliama Richard stojí za to. Hold potomci seveřanů pohnou ještě Evropou :-)

#18 Arne
13.5.2017 | 8:50:45
Ratemus

#14 Bady: mně přišel o ničem téměř 90% celé čtvrté řady, snad kromě pár dílů co bych spočítal na jedné ruce …

13.5.2017 | 8:53:21
Arne

#16 rockysiburger: Absolútne súhlasím, venovať sa jeho potomkom by bolo super! – aspoň okrajovo.

No a v priebehu prvej polovice 4. série som nadával ako chorá vrana na to ako je to zlé a aj keď druhá polovica bola o dosť lepšia môj dojem z celej 4. série veľmi nezlepšila… nemal som dokonca potrebu si celú sériu pozrieť znova, tak ako som to viac krát spravil s predchádzajúcimi sériami. No nakoniec som si 4. sériu pozrel znova a musím povedať, že to nie je vôbec až také zlé. V podstate som so 4. sériou spokojný, boli tam zaujímavé príbehy, zvraty, boli aj boje, boli tam pekné výviny charakterov postáv, umelecké prevedenia niektorých momentov, citlivo zvládnuté scény a táto séria nám priniesla tiež radu nových dobrých postáv ako bratov Haraldovcov a iných. Nemožno zas aj tak zabudnúť na sprostosti, ktoré tam boli a napriek tomu, že tú sériu už neberiem až tak zle ako keď prebiehala. Takými sú napríklad totálne zbytočná bisexualita franského kráľa a najmä Harbard… Odov fetiš a Ydu a jej medicínka pre Ragnara mi už až tak blbé neprídu, keďže aj keď sa to nezdalo boli pre príbeh veľmi dôležité a som rád, že tá Ydu tam bola v podstate len chvíľu.

Ja sa veľmi teším na 5. sériu a som zvedavý čo sa bude diať s Ragnarovými synmi, Aethelwulfom, Alfrédom, Flokim, ktorého som si práve vďaka 4. sérií znova obľúbil, no najmä na Haralda Krásnovlasého. Podľa mňa seriál Vikings má ešte veľký potenciál. No a zaujímavé by bolo sa tiež ako som už písal aspoň okrajovo sa zaoberať aj normanskými vojvodami – Rollovými potomkami. Len tá Lagherta už mi tam nesedí aj napriek tomu, že som ju mal rád a že je naozaj pekná.

13.5.2017 | 14:28:23
Faraniel

Nejsem si jistá s kým tady souhlasit. Zvýšení počtu epizod to tak nějak roztahalo, ale já se na Vikings ráda koukám a jsem zvědavá, co bude dál. Rollo tam byl už tak nějak do počtu, takže se nedivím. Jen jsem skutečně zvědavá, kdy odpraví i Lagerthu a to říkám jako její fanynka.

redaktor
15.5.2017 | 19:25:19
Dark Angel

Nikdy nepatril medzi moje TOP postavy, ale tak bude chýbať… mohli by jeho príbeh aspoň nejako rozumne ukončiť :D

16.5.2017 | 9:10:52
league

Ten jeho seriál ve kterým bude hrát je tak nudný a debilní že to už je lepší seriál pokémon

9.6.2017 | 12:13:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás