Vikings (Vikingové) Aethelred

Aethelred

Aethelred

Právoplatný dědic krále Aethelwulfa, který musí žít ve stínu svého mladšího bratra.

Sezóny 1
2017 - 2019

Aethelred se narodil do královské rodiny ve Wessexu. Je právoplatným dědicem svého otce Aethelwulfa, i když jeho rodina nemá v plánu, aby se ujmul vlády. Stojí totiž až za svým nevlastním bratrem Alfrédem, kterého měl rád především jeho dědeček Ecbert.

Po příchodu Vikingů do Wessexu se královská rodina musí ukrývat mimo města. Aethelred pracuje na svých dovednostech a podaří se mu zlepšit v oblasti bojování. Zároveň je nucen sledovat, jak jeho mladší bratr trpí, protože je neustále nemocný. Po čase se král Aethelwulf rozhodne, že nastal čas se postavit Vikingům. Do bojů jsou zapojeni i jeho synové.


I když se válka nevyvíjí ve prospěch Angličanů, tak se nakonec královská rodina dostane zpátky na svůj trůn. V tu dobu však král Aethelwulf zničehonic zemře, a proto je Aethelred připraven převzít korunu i otěže království.

Aethelred je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kon111

Chudáček

5.1.2019 | 10:17:42
God of war

Neměl poslouchat svou matku a měl říct že chce být králem protože ta matka nechtěla aby byl králem když to není její syn!

11.4.2018 | 19:00:41

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás